Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По принцип пее здраво жената, ама тук нещо се напъва и не е, както трябва и много се надвиква.. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Според мен е супер, но друго ме шашка. Като пее такива песни, защо спря да прави свои в този стил. Остави ги преди 15 години и чат пат ако се сети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментара не целеше да се превърне в ново ядро на лични нападки. Като цяло може да се каже, че всички сме много крайни и емоционални хора и много често принизяваме и възхваляваме по много болезнен начин. Това дори се прави умишлено с цел да засегнем определен индивид или сегмент от хора. А няма смисъл в края на деня :)

Когато лъжеш като долна циганка, само за да защитиш някаква проста неграмотна краварка, трябва да си понесеш последствията. То бива да нямаш грам самоуважение, ама тва направо не е истина, баси жалкия тип.

По принцип пее здраво жената, ама тук нещо се напъва и не е, както трябва и много се надвиква.. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

От озвучаването е според мен, отвратително е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

f68c9ad86df48df0.jpg

 

Когато нямаш нужда да си редактираш поста по 3-4 пъти! Просто пускаш снимка и кучетата я разкъсват... а малките котИта ближат рани :girl_cry2:

 

Нали знаеш, че и да се опитваш няма да и избодеш очите, а най-много да и изпишеш веждите. :Vishenka_05: Хората пари дават за черен ПР, а ти го правиш безплатно за Татяна. Ти си и голям фен според мен, следиш я повече от мен. Явно откакто Галена е ревала, че Татяна е получила бис на концерта в Арена по-миналата година, а тя не си доста настървен. Е тая година пак е с БИС ТАТЯНА

 

#bis #tatyana #bistatiana

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гала е пълен дебил. Сцени, порицания, хвърляне на сценарии ... в крайна сметка никой не се е успал за животоспасяваща операция. :helpsmilie: Иначе ако е за пиене на собствена урина, масаж с конски фъшкии и революционен метод за лакиране на нокти с китайска билка е първа. :mf_surrender:

 

Реакцията спрямо Галин също е доста пресилена ... големия проблем е, че на въпросния концерт той е бил единствения известен изпълнител ... от друга страна го прави от добро сърце (примерно?!?) и е абсурдно да го порицават защо не е отишъл на събитие, за което няма да получи и стотинка.

 

На всеки му се случва да се успи, но когато други хора разчитат на теб и ЗАВИСЯТ от теб за своята работа не може просто да се успиш. Ако трябва ще накараш половината ти рода и приятели да ти звънят през една минута, докато не се уверят, че наистина си станал и се приготвяш.

Да правиш предаване на живо и гостът ти да не дойде... да организираш концерт и изпълнителят да не дойде... това са ДОСТА КОФТИ ситуации, нека не ги представяме като нещо маловажно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

f68c9ad86df48df0.jpg

 

Когато нямаш нужда да си редактираш поста по 3-4 пъти! Просто пускаш снимка и кучетата я разкъсват... а малките котИта ближат рани :girl_cry2:

Тая 4 клас има ли? Бахти неграмотното създание. Как може да харесваш подобен човек, циганките от Факултета пишат по-грамотно сигурно. Каквато певицата, такъв и фенът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че и да се опитваш няма да и избодеш очите, а най-много да и изпишеш веждите. :Vishenka_05: Хората пари дават за черен ПР, а ти го правиш безплатно за Татяна. Ти си и голям фен според мен, следиш я повече от мен. Явно откакто Галена е ревала, че Татяна е получила бис на концерта в Арена по-миналата година, а тя не си доста настървен. Е тая година пак е с БИС ТАТЯНА

 

#bis #tatyana #bistatiana

Къде е тоя бис, че само ти го чуваш. Да не се разболяваш нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая 4 клас има ли? Бахти неграмотното създание. Как може да харесваш подобен човек, циганките от Факултета пишат по-грамотно сигурно. Каквато певицата, такъв и фенът.

Естествено, че няма .

Първо в Съединение няма училище сигурно.

Второ, ако беше по-грамотна можеше и мъжа и да не я остави, като мръсно псе.

Трето, едва ли човек минал четвърти клас, няма да знае как се пишат елементарни думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама вие обсъждате нея, не тя вас, като сте толкова велики направете нещо. Тук сте се събрали най-прекрасните, покажете се на света, заблестете. Стигнете бисовете й и после говорете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма .

Първо в Съединение няма училище сигурно.

Второ, ако беше по-грамотна можеше и мъжа и да не я остави, като мръсно псе.

Трето, едва ли човек минал четвърти клас, няма да знае как се пишат елементарни думи.

И накрая милата очакваше да стане някаква огромна сензация от този развод, а то какво? Две статии в два никому неизвестни сайта. Дори Роксана я викнаха в национален ефир, а наша Тотя си снима клипчета от хола в Съединение, бахти лузърката :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и на частните партита на краварката в Мегами е ходил, ти кво знаеш. :1000 (19):

След няколко халюцигенни вещества, може и в Дубай са е ходил на частно парти на Тьотя.

 

Забелязвам, че Бидифера до скоро много ожесточено скачаше на всеки,който говори с женски род на мъж, а днес цял ден нарича Вилислав-Вилислава. Май забрави,че преди години това с обръщението към мъж в женски род, теъгна именно от него. По едно време всички му викаха , Бидиферката, Патриция и не знам си какво. Сега гледам такава тенденция към Кака Кели, но явно тя иска така да и викат ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай, лека нощ.

Сега е момента да съчиниш друга лъжа за краварката! Внимавай обаче, щото ще те преследвам до дупка с безкрайните ти лъжи и ще се изпаряваш всеки път, щом те цитирам... както досега :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

п.п. В очакване на поредния хит на Императрицата! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама вие обсъждате нея, не тя вас, като сте толкова велики направете нещо. Тук сте се събрали най-прекрасните, покажете се на света, заблестете. Стигнете бисовете й и после говорете.

Не всеки иска да е известен. Разграничавам малко нещата. Забелязвам ,че за щяло и нещяло сравняваш Татяна с фенове и хора далеч от нейния бранш. Сравнявай я с колежките, не с децата от форума или хора извън шоу-бизнеса. И естествено,че ще се обсъжда . Та тя сама си качва клипове и се обяснява (на същите тези хора) как била зарязана от мъжа си.

Пази боже да бъдеш известен с налудничевото ти поведение и драпането за 2 минути слава на всяко събитие на което си повикана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама вие обсъждате нея, не тя вас, като сте толкова велики направете нещо. Тук сте се събрали най-прекрасните, покажете се на света, заблестете. Стигнете бисовете й и после говорете.

Да бе с бис. То и аз веднъж се напуших с трева в парка и си мислих че в езерото има крава ама нямаше така и Тотя с бисовете. Само тя ги чува не и ние

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е недопустимо да се успиш за предаване на живо ,Гала трябва да пълни ефир 1-2 часа,а и не малко се е готвила за госта си. Да,на всеки се случва, за участие разбирам,но за жив ефир или за нещо,което не правиш всеки ден е недопустимо. На мен когато ми се налага и е важно,дори и да съм сам - карам други хора да ми звънят и да говорим поне 10 мин.,за да се разбудя и да е сигурно,че съм станал.

 

Толкова по-зле за Гала, ако няма набор от 4-5 неща, с които да си запълни предаването при екстремни ситуации.

 

Днес е успиване, утре може да е 41 градуса температура, идната седмица - затворен от преспите път, друг ден - спешна операция на някой (да не дава Господ) ... живота не спира да се случва, само защото Гала има жив ефир.

 

И да правиш предаването си толкова години наживо без подготвени теми, които да използваш в случай на неявяване на госта говори само за непрофесионализъм. Света не се върти около теб ... нещо повече, той не спира да се върти, понеже някой-си е гост в "На кафе".

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Цеца с клип на песен от лятото за по-малко от 24 часа има 755 000 гледания. Недостижима! Нашите кокони по-добре хич да не ги намесваме тук, че резултатът ще е грозен за тях. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...