Jump to content



Online: Коста Марков ft. Галена и Деси Слава - За две жени


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скучна е, жалко. Песента не става за мен, много е тромава и това я прави неслушаема. Галена как не му е дала акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми прилича на "Върви, живей" и едновременно песен в неговият стил, но наистина не е нещо особено. Най-много ми хареса включването на Галена в песента. Успех за по-нататъшните проекти.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... Нищо интересно, за съжаление.. Много ми е постна. Няма много заряд в песента, въпреки че не е и съвсем монотонна.

Някои фрази от текста също не ми звучат добре.

Евтина песен като общо впечетление. И включването на Деса и Галя минава абсолютно безразлично.

Дано това е само загрявка и се постигне, въпреки че очаквах подобно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече не бих си го пуснал.. Смешно е името на Деса и Галена в песента, при положение, че имат точно 2 думи..

 

Колкото и да си е боядисал косата, подръпнал бръчките, срока на Коста е изтекъл отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено ... Leftovers на Ганев. Очаквах много повече.

Включването на Деси и Галя е само с цел акумулирането на гледания и интерес.

 

Видеото също е типично за Скерлев. Двата крокодила са доста зле. Не знам кой ги е избирал.

 

Може би тематиката на текста ще намери своя таргет по дискотеките - пълно е с чичковци, зарибяващи малките кифли, докато жените им спят удома с децата.

 

Коста е в добра форма. Винаги е пеел добре. От към визия винаги е бил модерен, особено на времето идваше чак "странен" за чалга публиката. Радвам се, че си е разрешил проблема с косата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва песента! Музиката и текста много ми допада,видеото е доста тъпо и скучно.Имената на Галена и Деса,за да се сдобие с повече гледания хах.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Песента е приятна, а клипът е добър като за едно ново начало. Включването на Десислава и Галена е кратко, но става.

Хубаво е качествени изпълнители, за които до скоро е изглеждало, че са се отказали, накрая да се завръщат с нова продукция. Пожелавам му успех! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, всичко лъха на ретро в най-лошия смисъл на думата. Клипът, песента, самия Коста Марков... Всеки има правото да изглежда както намери за добре, ама такава визия не подхожда на годините му- от нарисуваната брада и странния грим прилича на анимационен герой. И частта с Деси и Галена няма нищо общо с цялата песен, все едно е взета от друга песен. Очаквах повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

музиката ми прилича на "Върви, живей" на Ваня

 

 

И на мен ми прилича на "Върви, живей"

 

+1

Освен това, на мен ми идва като пародия цялото това нещо - макар че да не бъдем толкова сурови, и доста по-лоши неща са излизали, включително и през тази година. Но какво се предполага, че е това - шлагер, или нещо за кръчмотеките? Май нито едното от двете. Само частта на Деса донякъде ми хареса. А кандидат-певицата на годината, разбира се, се включва с речитатив. Ем' супер, к'о...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не съм много въодушевена от завръщането на Коста. Според мен тва може и да си остане единствената му нова песен, по - добре да не се излага. Песен с такава тематика можеше да е хит преди 15 години, ама сега малко .. женен съм, жена ми много ме обича, ама аз по друга залитам. И е снимал супер безлични момичета, евтинджос клип е, но можеше да измислят нещо по - интересно между него и жените. Включването на Деса и Галош ясно, че е правено за рейтинг, ама не е много оригинално и е сякаш не на място в песента, особено Галената част все едно от друга песен е залепена. Текста и изпяването на куплетите повече ми харесват от припева. Като цяло не мисля, че ще има чак такъв бум, какъв той е очаквал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тексът звучи аматьорски. Музиката не е впечатлявяща. Клипът - евтин и скучен. Момичетата, и те ужасни.

 

Коста стои добре, но няма да го бъде. Личи се, че е правено с малко пари колкото да види дали ще му се получи. Дано да си ги избие, щото си е набутвация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...