Jump to content



Online: Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California


Препоръчани коментари

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесва много , става ... но за Емилия е слабо . Клипа нещо ми евтинее , а тоя Цеци е пълен смешко .

Иначе тя в много яка , особено накрая във ваната .

п.п Иначе с тая перука сме виждали и една друга нейна колежка :Р

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което не ми харесва, е псевдонимът на дуетната ѝ половинка, иначе неговите партии са се получили добре, ама думите "Лудата глава" в заглавието до "Калифорния" в такъв проект, дето са искали да е по-гъзарски като излъчване, просто не ми се връзва, както и кадрите в "мазето на Пайнера", просто не се връзва с космополитните градове, които изреждат, можеше да запази тези идеи за друг клип, иначе е яка в него, но просто е off topic клипът на доста места.

 

Песента за сметка на това много ме кефи, куплетите са приятни, припевите дискотечни, запеваема е, което е важно, предразполага за купон, така че има възможност да стане добър хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Емилия ни поднесе доста свеж проект. Даже и партиите на дуетния й партньор ми допадат, макар и да не го познавам много-много като изпълнител... :1000 (29):

Това ще е един от хитовете на годината, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен хит, отдавна не ми беше харесвала толкова нейна песен. Клипът е супер с изключение на 1-2 места, отново нива над клиповете й от миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодична е песента, в припева малко напомня на Теди Александрова- "Мистър секс", но е по- различна към края на фразите. Текстът също ми допадна. Харесва ми, че Емилия вече е различна по клиповете си и сега е експериментирала за пръв път толкова, с години я гледахме една и съща преди. Кадрите във ваната много ми харесват на мен. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Емилия нещо е набрала на Лудата глава, в интервюто говореше с доста странен тон за него, а и сега това във фейса "Ще запомня този проект с много неща,които се случиха докато работихме по него,но тях ще ги запазя за сега само за себе си." не знам какво точно значи. Но и изобщо не разбирам защо си е сложила името до някой с псевдоним Лудата глава :1000 (24): Този неадекватен смешник стои нелепо до такъв качествен и класен изпълнител като Емилия. Както и да е, песента е готина, мисля, че ще си стане стабилен хит. Според мен за лятото щеше да е по-подходяща с някакъв клип на морето с дискотеки, парти и т.н.-това ми изглежда по-добре от колкото студио, но все пак си личи, че доста са се постарали, така че им пожелавам успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна силна песен, размазва ги за пореден път. Видеото е яко, тя е уникална както винаги. Естествено ще си предпочитам баладите, но вече и бързите парчета не са й проблем. По дискотеките не са спрели да въртят "Ето ме" и "Питбул", а са почти на година, "Да бях от гадните" й стана от златните хитове, баладата да не говорим. Нека няма важни награди, има по-силни песни от 2/3 от тези с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооого добра песен! Емилия ги пръска от миналата година. Клипът не ме кефи много, много, но важна е песента. Ще дъни яко!

А кадрите на този са отвратителни. Ужасно противен циркаджия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Емилия нещо е набрала на Лудата глава, в интервюто говореше с доста странен тон за него, а и сега това във фейса "Ще запомня този проект с много неща,които се случиха докато работихме по него,но тях ще ги запазя за сега само за себе си." не знам какво точно значи. Но и изобщо не разбирам защо си е сложила името до някой с псевдоним Лудата глава :1000 (24): Този неадекватен смешник стои нелепо до такъв качествен и класен изпълнител като Емилия. Както и да е, песента е готина, мисля, че ще си стане стабилен хит. Според мен за лятото щеше да е по-подходяща с някакъв клип на морето с дискотеки, парти и т.н.-това ми изглежда по-добре от колкото студио, но все пак си личи, че доста са се постарали, така че им пожелавам успех.

 

 

Аз мисля пък, че по време на снимките Емилия е разбрала, че е БРЕМЕННА. Пайнера много густо ще му стане и тя, и Галена евентуално временно да го лишат от някоя друга пачка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има потенциал за хит. Можеше да мине и без Цеци. Между другото, те и с Валдес не се връзваха, но имат две хубави песни, без "Хали-гали".

Интересен клип. Хареса ми като цяло.

Емилия си е в златната среда, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УАУ!!! Ами това е най-добрата нейна песен от "Кой ще му каже" по мое мнение. И клипчето е страшно яко. Целия проект е най-добрият от началото на годината до момента! Така се прави!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля пък, че по време на снимките Емилия е разбрала, че е БРЕМЕННА. Пайнера много густо ще му стане и тя, и Галена евентуално временно да го лишат от някоя друга пачка...

Едва ли да е бременна. По-скоро Люси пак нещо е сгафил....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...