Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Фики тръгна на прихиатър, тъпче се с антидепресанти (Защо изтрещя певецът)

 

Фики тръгна на психиатър заради наградите на телевизия „Планета“, научи HotArena.

 

Малкият Стораро не можел да мигне от напрежение как ще бъде оценен от феновете си и дори се наложило да прибегне до специализирана помощ и медикаменти. Близки до изпълнителя разказват, че стресът е успял да го повали и на няколко пъти дори го докарал до нервни кризи. Изпълнителят не можел да се овладее – най-малкото нещо го разстройвало и го карало да избухва в крясъци, пише "Всеки ден.

 

Друг път пък се затварял в себе си, не отговарял на телефонни позвънявания и нямал желание да се вижда с никого. Мисълта за предстоящото топ събитие в „Пайнер“ не му давала мира. Фики дори започнал да провежда анкети сред чалга феновете, за да разбере кой според тях заслужава да грабне наградата „Певец на годината“.

 

„Тотално се побърка – само за награждаването мисли и говори. Все едно е друг човек“, притеснявали се приятелите на звездата. Бащата му Тони Стораро бил изключително притеснен за психичното здраве на сина си и опитал какво ли не, за да му помогне и да му вдъхне кураж. Нищо обаче не подействало. Фики се сривал психически ден след ден. Не можел да се храни нормално и не успявал да спи повече от 2-3 часа в денонощието.

 

Накрая чалга ветеранът решил да прибегне до услугите на специалист, за да измъкне момчето от кризата. Психиатър изписал антидепресанти и сънотворни на Фики и състоянието му бавно започнало да се подобрява.

 

„Веднъж да минат тия награди и да се свършва, че ми замина детето!“, вайкал се пред приятели Тони Стораро.

 

„Напрежението е много голямо и все повече нараства. Има вълнение, има емоция. Определено имам очаквания да получа награда и се надявам хората и този път да ме подкрепят и да дадат своята реална преценка“, разкри самият Фики, който стана Певец на годината на предишното раздаване на наградите. Иска обаче и сега да вземе голямото отличие. „Аз силно се надявам и се моля за това“, сподели Стораро-младши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Фики тръгна на прихиатър, тъпче се с антидепресанти (Защо изтрещя певецът)

 

Фики тръгна на психиатър заради наградите на телевизия „Планета“, научи HotArena.

 

Малкият Стораро не можел да мигне от напрежение как ще бъде оценен от феновете си и дори се наложило да прибегне до специализирана помощ и медикаменти. Близки до изпълнителя разказват, че стресът е успял да го повали и на няколко пъти дори го докарал до нервни кризи. Изпълнителят не можел да се овладее – най-малкото нещо го разстройвало и го карало да избухва в крясъци, пише "Всеки ден.

 

Друг път пък се затварял в себе си, не отговарял на телефонни позвънявания и нямал желание да се вижда с никого. Мисълта за предстоящото топ събитие в „Пайнер“ не му давала мира. Фики дори започнал да провежда анкети сред чалга феновете, за да разбере кой според тях заслужава да грабне наградата „Певец на годината“.

 

„Тотално се побърка – само за награждаването мисли и говори. Все едно е друг човек“, притеснявали се приятелите на звездата. Бащата му Тони Стораро бил изключително притеснен за психичното здраве на сина си и опитал какво ли не, за да му помогне и да му вдъхне кураж. Нищо обаче не подействало. Фики се сривал психически ден след ден. Не можел да се храни нормално и не успявал да спи повече от 2-3 часа в денонощието.

 

Накрая чалга ветеранът решил да прибегне до услугите на специалист, за да измъкне момчето от кризата. Психиатър изписал антидепресанти и сънотворни на Фики и състоянието му бавно започнало да се подобрява.

 

„Веднъж да минат тия награди и да се свършва, че ми замина детето!“, вайкал се пред приятели Тони Стораро.

 

„Напрежението е много голямо и все повече нараства. Има вълнение, има емоция. Определено имам очаквания да получа награда и се надявам хората и този път да ме подкрепят и да дадат своята реална преценка“, разкри самият Фики, който стана Певец на годината на предишното раздаване на наградите. Иска обаче и сега да вземе голямото отличие. „Аз силно се надявам и се моля за това“, сподели Стораро-младши.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И после Галин ламтял за награди.

Смешни сте повечето от форума.

 

Нали знаеш, че тая статия е пусната или от Галин или от Константин... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че тая статия е пусната или от Галин или от Константин... :mf_surrender:

 

Съвсем не. Говорейки само за награди в последните си интервюта, Фики сам активизира медиите да пишат подобни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики тръгна на прихиатър, тъпче се с антидепресанти (Защо изтрещя певецът)

 

Фики тръгна на психиатър заради наградите на телевизия „Планета“, научи HotArena.

 

Малкият Стораро не можел да мигне от напрежение как ще бъде оценен от феновете си и дори се наложило да прибегне до специализирана помощ и медикаменти. Близки до изпълнителя разказват, че стресът е успял да го повали и на няколко пъти дори го докарал до нервни кризи. Изпълнителят не можел да се овладее – най-малкото нещо го разстройвало и го карало да избухва в крясъци, пише "Всеки ден.

 

Друг път пък се затварял в себе си, не отговарял на телефонни позвънявания и нямал желание да се вижда с никого. Мисълта за предстоящото топ събитие в „Пайнер“ не му давала мира. Фики дори започнал да провежда анкети сред чалга феновете, за да разбере кой според тях заслужава да грабне наградата „Певец на годината“.

 

„Тотално се побърка – само за награждаването мисли и говори. Все едно е друг човек“, притеснявали се приятелите на звездата. Бащата му Тони Стораро бил изключително притеснен за психичното здраве на сина си и опитал какво ли не, за да му помогне и да му вдъхне кураж. Нищо обаче не подействало. Фики се сривал психически ден след ден. Не можел да се храни нормално и не успявал да спи повече от 2-3 часа в денонощието.

 

Накрая чалга ветеранът решил да прибегне до услугите на специалист, за да измъкне момчето от кризата. Психиатър изписал антидепресанти и сънотворни на Фики и състоянието му бавно започнало да се подобрява.

 

„Веднъж да минат тия награди и да се свършва, че ми замина детето!“, вайкал се пред приятели Тони Стораро.

 

„Напрежението е много голямо и все повече нараства. Има вълнение, има емоция. Определено имам очаквания да получа награда и се надявам хората и този път да ме подкрепят и да дадат своята реална преценка“, разкри самият Фики, който стана Певец на годината на предишното раздаване на наградите. Иска обаче и сега да вземе голямото отличие. „Аз силно се надявам и се моля за това“, сподели Стораро-младши.

Хахаха Пр-ката на Галинчо не можа ли да измисли нещо по оригинално.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха Пр-ката на Галинчо не можа ли да измисли нещо по оригинално.. :1000 (29):

 

Отречи, че Фики се е побъркал по тая награда и само тя му е в главата, чак по интервютата говори как не можел да спи, той сам ги казва подобни неща за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин снощи уж нямал вражда с Фики, не се засичали, не знам какво, ама пусна по тънката линия "той Фики само за това мечтае и е готов да направи всичко". Галин е такава злобарка и хич не ми се получава да се прави на добрия момък от Добричко.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди, какви церемонии, какви килими, черги и корони на втори март?

Концертът на Слави от септември е КОНЦЕРТ, ЦЕРЕМОНИЯ, МЕГА СЪБИТИЕ, СВРЪХ СПЕКТАКЪЛ и каквото още искате от епитетите на Пайнер и Планета!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отречи, че Фики се е побъркал по тая награда и само тя му е в главата, чак по интервютата говори как не можел да спи, той сам ги казва подобни неща за себе си.

Не съм аз човека който трябва да опровергава каквото и да било. Заслужи си наградата и тази година нормално да я иска пак в ръцете си. При всички е така не е само при него. Фокси няколко пъти ви каза, че и гъза ще си дадат само и само да държат парченце желязо в ръцете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм аз човека който трябва да опровергава каквото и да било. Заслужи си наградата и тази година нормално да я иска пак в ръцете си. При всички е така не е само при него. Фокси няколко пъти ви каза, че и гъза ще си дадат само и само да държат парченце желязо в ръцете си.

С какво си я е заслужил? Никакъв прогрес... Провлачена балада, която не събра и 5% положителни коментари, Оцков шаблон, с който стана за смях пред цяла България (иначе е хит), Пашев шаблон, който не се забеляза, набързо избълвана Костиева история, за да се закрепи положението, и само дуетът с Азис и "България" стават за нещо. Да се стяга и да пуска по 3 песни в годината, но качествени.

Да не говорим, че на концерта пя фалшиво. Има над какво още да работи.

 

Галин от друга страна продължава да се надгражда - вече си пише сам всички песни, опита в различни стилове, направи може би най-оригиналната песен на годината ("Роклята ти пада") и е абсолютен идол на младото поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди, какви церемонии, какви килими, черги и корони на втори март?

Концертът на Слави от септември е КОНЦЕРТ, ЦЕРЕМОНИЯ, МЕГА СЪБИТИЕ, СВРЪХ СПЕКТАКЪЛ и каквото още искате от епитетите на Пайнер и Планета!!!

 

Tака си е, Слави колкото и да не го харесвам, само с един негов концерт ги навира в миша дупка, направо изглежда жалка "Империята на Пайнера".

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и Фики не си заслужава наградата с Бум, Блокиран и Джале, джале, дори и мизерният дует с Преслава, който ненавиждам, не знам какво да кажем за Идолът при жените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин имаше по-силни песни, до като Фики от всичките , които издаде има 2 или 3 тотални провала . За разлика Галин където е участвал и като фт. песните са ставали супер успешни . Вижте само на тая Крисия клипа и с Галин колко гледания има , да не говорим за Аз съм дявола . Просто, като цяло на Галин проектите са успешни до един, до като при Фики има доста провали . Не става само с Бум и дуети с Азис

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moите наблюдения са точно обратните, при Галин всичко без "Парата" и дуета с Деси е провал. Не се пуска, докато Фики звучи с "Железен", "Бум", дуета с Преса, и "Джале, джале".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите са утре, няма ли вече яснота кой какво ще вземе? Очаквам от foxy да ги каже днес, миналата година всички важни награди ги каза той предварително, така че бих му се доверил и за тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря , като цялостни проекти . Не само за въртене в дискотеките . Дори и останалите му песни, които не се въртят по дискотеките имат ебати и гледанията , отделно си прави сам музиката - което също е предимство . А за хитове - Парата ако хвана и Роклята ти пада са тотални хитове . Участието му в клипве на колеги пак са големи хитове заради него . Сега и дуета му с Деса също му дава преднина .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам покани, та сигурно ще скокна до тоя цирк да се посмея. Дано поне царицата е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение какъв жанр е песента, ако наистина е качествена и хубава, а "Ало, мамо" е точно такава - силна, разтърсваща и грабваща. Тя е правена за да се хареса, за да се слуша, да се оцени и да трогне хората, а това се получи. Определено заслужава награда, но едва ли ще получи. Знаем как и на какви основи се раздават призовете.

Венци, съвсем нямам против "Ало, мамо" - аз го написах, песента е хубава, но не ми се връзва с някаква награда - и едва ли трябва да се дава, само и само да има нещо за Ивана и този път. Тя казва, че е надживяла тези неща. Миналата година това с благотворителността ме потресе. Винаги съм харесвал социалните песни на Ивана, ама понякога се олива. Имаше си една песен за Бог и е прекрасна - "Отче мой". Защо трябваше втора да прави, и то с мазни отсвири - идва лицемерно и затова казах богохулства. Награди за благотворителност, песни за Бог... не бива да се спекулира с тия неща. Аз не мога да разбера жанра на последния неин албум. За мен Емилия заслужава за Фолклорен албум. "Ало, мамо" направи впечатение, но хайде сега пак с измислените награди. Да бяха наградили "Аз съм с теб" преди години по тая логика, тя беше по-голям хит.

И вече тук някакви 99 набор минуси ще ми дават и ще наричат албума на Глория жалък... Толкова малки и така злобни не бива. Преди години никога не сме се обиждали така тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите са утре, няма ли вече яснота кой какво ще вземе? Очаквам от foxy да ги каже днес, миналата година всички важни награди ги каза той предварително, така че бих му се доверил и за тази.

Даа, хайде, някой по-запознат няма ли?

 

На Галин не подценявайте и Роклята ти пада - като клип и като песен, супер попадение! Един на брой не стана голям хит, но е много здрава песен също!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...