Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

8583781q.jpg

Противно на слуховете, че тази година телевизия “Планета” няма да връчва своите традиционни Годишни музикални награди, медията обяви първия етап от гласуването, в който ще бъдат селектирани претендентите за престижните статуетки. 15 са категориите, в които феновете могат да гласуват за своите любими изпълнители, песни и видеоклипове, но по време на официалната церемония ще бъдат връчени и още награди, носителите на които ще се определят по други критерии.
Кой албум и фолклорен албум ще бъдат удостоени със статуетка, зависи от продажбите на съответните носители през 2015 г. За трета година най-гледаният видеоклип в официалния канал PlanetaOfficial в YouTube също ще бъде отличен, но там, за по-голяма правдивост, критерият ще бъде гледаемостта през първите три месеца от появата му в канала.
До края на януари ще продължи този първи етап от гласуването в сайта на “Планета” ТВ – www.planeta.tv. След 1 февруари почитателите на поп-фолка ще могат да подкрепят селектираните от тях изпълнители, песни и видеоклипове както в сайта на телевизия “Планета”, така и в сайта signal.bg. Така ще бъдат определени и официалните номинации във всяка категория. Едва тогава започва финалното гласуване, което ще определи и победителите в тези 15 категории.



Гласувай тук за определяне на номинациите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ДУЕТНА ПЕСЕН на 2015

Анелия и Илиян - Сърцето ще плати

Анелия и Миро - Започваме на чисто

Галена и Akcent - Te Quiero

Галена и Деси - Слава В твоите очи

 

Деси - Слава пак си смени псевдонима!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, пълна простотия - аз се надявах да разкарат Музикален идол, а те направили даже две отделни категории - Идол - мъже и Идол - жени.

 

Няма такава глупост честно :mf_surrender:

 

От сега е на 100% ясно, че Певец, Певица и двата Идола ще са на Галена, Преслава, Галин и Фики.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: С всяка изминала година тези награди губят своята тежест и авторитетност. Измислени категории с още по смешни победители. Вярно е че наистина има изпълнители които задлужават награди. Но не и по този начин. Ако трябва дори и един да вземе всички награди но не и така подарени да няма сърдити.

 

Интересно е дали има наистина заблудени фенчета които си оравят труда дори да гласуват? ? И да си мислят че нещо променят. ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен може да е "Генерал" на Ана, понеже тя също се очертава без голяма награда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес, втора поредна година незаслужена награда. :mf_surrender:

 

 

Нали се сещаш, че няма как да не вземе нещо като е с най-много участие и е любимка на Пайнер ?

 

И в интерес на истината колкото е силна годината на Джена, толкова и на Преслава, говорим откъм хитове, а не от медийна гледна точка.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ни е честит певеца на 2015 - Галин !

 

Пълен смях ще са тея награди. Тоя път ама хептем за всекиго по нещо. Най-драматично ще е прогреса - Теди Александрова или Яница, но почти съм сигурен, че на Яница ще го дадат. Или пък ще наградят и двете (като за Баладичен хит и Албум преди години), та съвсем...

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ни е честит певеца на 2015 - Галин !

 

Пълен смях ще са тея награди. Тоя път ама хептем за всекиго по нещо. Най-драматично ще е прогреса - Теди Александрова или Яница, но почти съм сигурен, че на Яница ще го дадат. Или пък ще наградят и двете (като за Баладичен хит и Албум преди години), та съвсем...

 

Прогреса е за Теди Александрова :)

 

"Певец на годината" е Фики


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен певец на годината ще е Фики, а идол Галин. Тия хора не осъзнават ли колко смешни стават, не мога да разбера. Наистина с всяка изминала година нещата стават все по-зле. :shit:

 

 

И какви са тия балади В твоите очи, В сърцето, Сърцето ще плати, За теб любов, Благодаря ти??? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти мизерните дето са тия от Пайнер. Не стига че Музикален идол го направиха за Преслава и Галена, сега и Идол мъже/жени, за да могат да наградят и Галин. Направо стигнаха дъното. По-добре да няма награди и без това, стойността им е под земята, заради алчните курви, които искат незаслужени награди. Боклуци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогреса е за Теди Александрова :)

 

"Певец на годината" е Фики

 

Е Фики и певец, и музикален идол ли ще вземе (са му купили)? ;ддд

Иначе дано си прав за Теди Александрова, но според мен миналата година го заслужаваше повече прогреса. Ама те Пайнер вървят с няколко години назад. А и не се знае на Яница спонсора колко пари ще налее за наградата. Те първа ще има надавания и преговори ;ддд

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фики и певец, и музикален идол ли ще вземе (са му купили)? ;ддд

Иначе дано си прав за Теди Александрова, но според мен миналата година го заслужаваше повече прогреса. Ама те Пайнер вървят с няколко години назад. А и не се знае на Яница спонсора колко пари ще налее за наградата. Те първа ще има надавания и преговори ;ддд

 

Много си прав тука, тепърва започва наддаването на плейбеците.. . Анелия и Преслава са първи с капарирането, но ... :1000 (29):

 

Фики - "Певец"

Галин - "Идол" ( Все пак Хари е решил, че го заслужава")


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Фикрет ще иска да си "защити" Певец на годината, така че Идол ще е Галин - и наистина повече му отива.

Преслава ще е Певица, Галена пак Идол най-вероятно.

Песен - Анелия или Джена, ще стане страшно..... ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се пените, Идол така и не придоби тежест - сега като са два, пък хептен. Певец и Певица са големите награди.

 

Ето как гласувах аз за номинациите:

 

Концертна сцена - Анелия, Галена, Мария

Клубна сцена - Галена, Галин, Ваня

Посланик - Райна, Галена, Преслава (тук малко не знам какви точно се очаква да са критериите...)

Фолклорен - Емилия, Ивана, Николай Славеев

Дискотечен хит - Генерал, Роклята ти пада, Грешната

Балада - Болка в минути, Обичай ме, В твоите очи

Дует - Питбул, В твоите очи, Дай ми свобода

Песен - като Дискотечен хит :1000 (29):

Артистично - Пантера, Спри да ми досаждаш, Започваме на чисто

Клип - Генераш, Питбул, Четири червени луни

Прогрес - Галин, Теди Александрова, Яница

Певец - Галин, Фики, Илиян

Певица - Анелия, Галена, Мария

Идоли - Анелия, Галена, Преслава, Галин, Илиян, Константин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуна и Джанелия не заслужават нищо.

 

Това не се гледа, по тази логика миналата година Преслава не трябваше да е "Певица на годината", но многострадалната Геновева отново показа алчност и комплекси.

Сега ще ми скочиш, но си признай, че миналата година си беше годината на Джена. ..

 

Преслава може да е всякаква, но успехите й бъдещи и настоящи никога не бих ги отрекъл.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...