Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Ще тръгне церемонията и ще видим кой какво знае. Обаче, с Мелето сте изтръпнали като първолаци на първия си учебен ден. Няма да ви кажа нищо дори да подпитвате през 5 минути. Само така няма да си припишете прогнози, които никога не сте правили и които не са ваши. Познавам ви по-добре от вас самите... :whistling:

Какви фенове бре? Тук фенове няма....

 

ХАХА без такива! Мен наградите грам не ме вълнуват, кой какво ще вземе. Просто ти се присмивам, как правиш опити да ходиш по разни пайнерски работници да научиш нещо, а накрая остана с пръст в.... :roll1: Нищо не знаеш и те е много яд, ама много! :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ХАХА без такива! Мен наградите грам не ме вълнуват, кой какво ще вземе. Просто ти се присмивам, как правиш опити да ходиш по разни пайнерски работници да научиш нещо, а накрая остана с пръст в.... :roll1: Нищо не знаеш и те е много яд, ама много! :a040:

 

Не те вълнуват, но седиш и ги чакаш тия награди? :roll1: Радвам се, че си тук. Хубаво е точно ти да им видиш най-големия срам в историята. Така, в такава дупка и без излъчване по ТВ, награди в чалгата са се правили през 1998 година от Маргарита Лозанова. И да ми се говори за империя, монополизъм, а нивото да е като през 1998 година, направо не знам накъде повече има да се пропада. Казах ти преди година - до тук бяха! Никой не ги ще, никой не вълнуват, освен нас тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще тръгне церемонията и ще видим кой какво знае. Обаче, с Мелето сте изтръпнали като първолаци на първия си учебен ден. Няма да ви кажа нищо дори да подпитвате през 5 минути. Само така няма да си припишете прогнози, които никога не сте правили и които не са ваши. Познавам ви по-добре от вас самите... :whistling:

Какви фенове бре? Тук фенове няма....

 

ХАХАХАХАХАХААХХААХАХ

 

Старши... никога не съм си приписвал твои прогнози. И да си кажем... тотално не знаеш нищо. На всички е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХАХААХХААХАХ

 

Старши... никога не съм си приписвал твои прогнози. И да си кажем... тотално не знаеш нищо. На всички е ясно.

 

Младши, империята се разпада. Тази вечер е началото на края.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младши, империята се разпада. Тази вечер е началото на края.... :1000 (19):

 

Еми айде де... ама нито стрийм има, нито клипове. Нищо... скуката е пълна. Даже да ги плюем не е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми айде де... ама нито стрийм има, нито клипове. Нищо... скуката е пълна. Даже да ги плюем не е интересно.

 

Ти не си тук да плюеш. Ти и онзи анонимен трол сте тук да им адвокаствате. Цяла година и нещо го правите и сега не можете да обърнете палачинката. :1000 (19):

 

Такава позиция си заел от 27.10.2014 година и няма да пропусна момента да ти напомня....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си тук да плюеш. Ти и онзи анонимен трол сте тук да им адвокаствате. Цяла година и нещо го правите и сега не можете да обърнете палачинката. :1000 (19):

 

Такава позиция си заел от 27.10.2014 година и няма да пропусна момента да ти напомня....

 

Хахах твоята позиция пак от същата дата е опозитна.. тъй че не знам ти ли адвокатстваш на Кама, аз ли на Димитров... ама със сигурност - аз толкова не ги хваля, колкото ти твойта русокоска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах твоята позиция пак от същата дата е опозитна.. тъй че не знам ти ли адвокатстваш на Кама, аз ли на Димитров... ама със сигурност - аз толкова не ги хваля, колкото ти твойта русокоска.

 

Моята позиция е ясна от 2005 година. Затова, нека геноцидът над пайнерските подлоги започне - СЕГА! :viannen_28:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И дует Ритон присъстват.

 

Ти забеляза ли столчетата в "залата"? Същите са като нашите в столовата на участъка, където едно време се хванеха войниците. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си тук да плюеш. Ти и онзи анонимен трол сте тук да им адвокаствате. Цяла година и нещо го правите и сега не можете да обърнете палачинката. :1000 (19):

 

Такава позиция си заел от 27.10.2014 година и няма да пропусна момента да ти напомня....

 

За това пък ти си тук да плюеш, плюеш и само да плюеш.Просто един хейтър, криещ се зад интернет форумите, който не знае НИЩО, НИЩО, НИЩО..10 години отдели да спи във форуми и да плюе а дори едни награди не знае....сигурно Весо фена ги знае вече дори.. :whistling: Онова жълтозъбо и и тънкоусто същество, което те е пратило да плюеш, не знае вече нищо и с нищо не ти помага...

Според тебе Пайнер и Преслава винаги съществуват за последна година... :1000 (33): Сега стои и трепери над наградите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги разбирам само защо са наели този сгъваем тунел? Същият е като на стадиона на ЦСКА, който води от съблекалните към терена. Ама там той е за да пази гостуващия отбор от "любовта" на "армейската" публика. А тук от кой ще се вардят тези пропаднали "пайнерски" звиздици? То няма място за публика, а камо ли за такава, която да им има зъб. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти забеляза ли столчетата в "залата"? Същите са като нашите в столовата на участъка, където едно време се хванеха войниците. :1000 (29):

Да. Друго си е зала 1 на НДК наистина. :/ Жалко че собственика е комплексар, или още живее в Соца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пияницата Геронтиев пак са го довлекли. Очаквам да се изцепи отново като през 1998 година: - Времето минава, Глория остава!

 

Къде гледаш ти, че нещо не се ориентирам? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...