Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По принцип идол би трябвало да е по-значимата награда. Няма как да не си бил певец на годината, а да си станал идол на годината, няма логика просто. Ясно е че Певица на годината бе разделена на Певица на годината и на Музикален идол. Но музикалният идол да го разделят на музикален идол на годината мъж и музикален идол на годината жена означава, че на 3-ти март ще осъмнем с двама певци на годината и две певици на годината, което е абсурдно.

 

Галчо-педалчо не заслужава толкова голяма награда като певец или идол, та той дори няма самостоятелно CD :D

 

Колкото до говоренето му, яко си пере на диалект. Отделно си има и акцент, да. Според мен има и говорни дефекти - лениво звукоучленение...

Ами за тези неща си има хора, които биха му помогнали, но явно всичко опира до желанието...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От старата генерация май никой няма да присъства.

 

Ми няма да се изненадам, те са певци и певици, интересуват се най-вече от изпълнения и публика. Деси Слава обаче предполагам, че ще присъства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма да се изненадам, те са певци и певици, интересуват се най-вече от изпълнения и публика. Деси Слава обаче предполагам, че ще присъства.

 

Нея я забравих. Тя няма как да пропусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората, които работят в магазините на Пайнер раздават покани. :) Гледам във фейсбук, че един писал, че 6 човека днес са получили двойна покана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От старата генерация май никоя няма да присъства.

Глория и Ивана няма ли да са там? Айде Глория и миналата година я нямаше, но Ивана поне? Явно няма да получат нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Ивана няма ли да са там? Айде Глория и миналата година я нямаше, но Ивана поне? Явно няма да получат нищо...

 

Доколкото знам няма да са там. Не вярвам да са си отменили ангажиментите, поне Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото знам няма да са там. Не вярвам да са си отменили ангажиментите, поне Ивана.

Даже те не искат да им ходят на концертите, смятаааай :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже те не искат да им ходят на концертите, смятаааай :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Реално погледнато няма смисъл. Нито ще е грандиозно, нито ще има голяма публика, нито ще се излъчва на живо....

Един червен килим не прави сбирката на Пайнер церемония, а наподобява промоция на албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Деса ще е там да развее баджаци :Vishenka_05: Иначе Ивана да отива, ако ще й дават нещо за "Ало, мамо" - би се получило тъпо някой да вземе наградата от нейно име, точно при награждаването на подобна песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Деса ще е там да развее баджаци :Vishenka_05: Иначе Ивана да отива, ако ще й дават нещо за "Ало, мамо" - би се получило тъпо някой да вземе наградата от нейно име, точно при награждаването на подобна песен.

 

Ми да, ама като няма да има многобройна публика в залата и още повече многобройни зрители, които гледат на живо, до кого ще стигне евентуалното ѝ послание, колко човека ще си пуснат след не знам си колко време (ако ги записват изобщо) наградите, ако знаят кой какво е взел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами са си виновни...30 лв е доста за награди, на които почти няма да има музика. И като са написали, че има дрес код, то хората се чудят какво ще правят. Но ще видим какво ще излезе..Ако трябва да съм честен изобщо не съм доволен, след концерта в Арена толкова дръпнаха с нивото...можеха да продължат тая концепция с наградите. Днес съм бесен на шефа (чичо Митко) и ще взема и аз да напусна фирмата... :lol: Отивам при Оцко! От другия месец ме чакайте в тяхна подкрепа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали няма да ги пуснат в YouTube?

Не вярвам да ги предават където и да е, след като вече обявиха, че няма да се излъчват на живо. Дано поне Стоянова пише в реално време кой какво е взел. Наистина тъпо се получава, понеже на хората няма да им е толкова интересно да изгледат церемонията след като знаят победителите. Не е добре измислено. :mf_surrender:

 

Сами са си виновни...30 лв е доста за награди, на които почти няма да има музика. И като са написали, че има дрес код, то хората се чудят какво ще правят. Но ще видим какво ще излезе..Ако трябва да съм честен изобщо не съм доволен, след концерта в Арена толкова дръпнаха с нивото...можеха да продължат тая концепция с наградите. Днес съм бесен на шефа (чичо Митко) и ще взема и аз да напусна фирмата... :lol: Отивам при Оцко! От другия месец ме чакайте в тяхна подкрепа...

Ужас, наистина ще затънат, ако и ти ги напуснеш! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Деса ще е там да развее баджаци :Vishenka_05: Иначе Ивана да отива, ако ще й дават нещо за "Ало, мамо" - би се получило тъпо някой да вземе наградата от нейно име, точно при награждаването на подобна песен.

Стига глупости - "Ало, мамо" е хубава песен, но каква награда? Стига толкова - след миналогодишната награда за благотворителност, няма нужда от повече абсурдно измислени награди за Ивана. Когато заслужи - тогава. Тя за "Аз съм с теб" заслужаваше повече.

Глория май няма да е там, иначе благодари за номинациите. Ще отида на "събитието" от чисто любопитство, да видя колко ще им се получат намеренията за квалитетност. Раздаването на покани в магазина е дъното вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости - "Ало, мамо" е хубава песен, но каква награда? Стига толкова - след миналогодишната награда за благотворителност, няма нужда от повече абсурдно измислени награди за Ивана. Когато заслужи - тогава. Тя за "Аз съм с теб" заслужаваше повече.

Глория май няма да е там, иначе благодари за номинациите. Ще отида на "събитието" от чисто любопитство, да видя колко ще им се получат намеренията за квалитетност. Раздаването на покани в магазина е дъното вече.

Ало, мамо - Специална награда "Традиция и новаторство".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости - "Ало, мамо" е хубава песен, но каква награда? Когато заслужи - тогава.

 

"Ало, мамо" е в пъти по-смислена песен от всички песни на Глория събрани в жалкия й албум. :1000 (30):

 

Хайдее готови ли сме за ПЕВИЦАТА НА ГОДИНАТА ГАЛЕНАААААААА !!!

 

Разбира се! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ало, мамо" е в пъти по-смислена песен от всички песни на Глория събрани в жалкия й албум. :1000 (30):

Дай Боже все такива жалки албуми от Глория, дето скри в джоба си и Галена с продажби.

Отивай да слушаш богохулствата на Ивана, набедени за фолклор, и да рониш сълзи в някой ъгъл!

пс: Сега ще се трогна, че ми даде минус. Ах, детската градина стана тука. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже все такива жалки албуми от Глория, дето скри в джоба си и Галена с продажби.

Отивай да слушаш богохулствата на Ивана, набедени за фолклор, и да рониш сълзи в някой ъгъл!

пс: Сега ще се трогна, че ми даде минус. Ах, детската градина стана тука. :д

 

Няма значение какъв жанр е песента, ако наистина е качествена и хубава, а "Ало, мамо" е точно такава - силна, разтърсваща и грабваща. Тя е правена за да се хареса, за да се слуша, да се оцени и да трогне хората, а това се получи. Определено заслужава награда, но едва ли ще получи. Знаем как и на какви основи се раздават призовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение какъв жанр е песента, ако наистина е качествена и хубава, а "Ало, мамо" е точно такава - силна, разтърсваща и грабваща. Тя е правена за да се хареса, за да се слуша, да се оцени и да трогне хората, а това се получи. Определено заслужава награда, но едва ли ще получи. Знаем как и на какви основи се раздават призовете.

Телевизия “Планета Фолк” също ще удостои един от откроилите се през годината проекти, достоен за приза “Традиция и новаторство”. Критериите за това са песента да бъде авторска с модерно звучене, здраво стъпила на традициите на фолклора и да отправя силно послание към публиката.

 

Не ти ли звучи като "Ало, мамо"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизия “Планета Фолк” също ще удостои един от откроилите се през годината проекти, достоен за приза “Традиция и новаторство”. Критериите за това са песента да бъде авторска с модерно звучене, здраво стъпила на традициите на фолклора и да отправя силно послание към публиката.

 

Не ти ли звучи като "Ало, мамо"?

 

Абсолютно ми звучи. Ще се радвам да получи приз, но не съм никак сигурен, ще се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайдее готови ли сме за ПЕВИЦАТА НА ГОДИНАТА ГАЛЕНАААААААА !!!

 

Най силната година бе на Галена !!! Напълно заслужена награда !!! И не само тя !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...