Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Митак, те наградите ги няма, а ти за Яница питаш! :roll1: До там я докараха от голямата фирма, монополистът, легендата за чалгата и т.н. :hahaha:

Щом аз няма да ходя, за какво говорим изобщо. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всички тук добре знаете, че "В твоите очи" е дуетът на годината, независимо дали го наградят или не. "Обичай ме" със сигурност е едно от най-силните предложения, излизали в последно време, но чак пък дует на годината... Може да им дадат Балада, макар че и там проектът с участието на беквокалистката е сериозен конкурент... :whistling:

Както казах няколко страници по-рано- за Емилия засега са Артистично и Фолклорен албум, но предполагам, че е възможно вече да има промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тук добре знаете, че "В твоите очи" е дуетът на годината, независимо дали го наградят или не. "Обичай ме" със сигурност е едно от най-силните предложения, излизали в последно време, но чак пък дует на годината... Може да им дадат Балада, макар че и там проектът с участието на беквокалистката е сериозен конкурент... :whistling:

Както казах няколко страници по-рано- за Емилия засега са Артистично и Фолклорен албум, но предполагам, че е възможно вече да има промени.

 

Много ще се смея, ако Деса остане без награда. Толкова я издигахте в култ миналата година, че сега дори не е в сметките на Митко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво знаем ние и какво в момента решават в Пайнер няма нищо общо, с популярността и актуалността на някакви песновки. Поне това ни научиха, че е системата от Пайнер, в последните 7-8 години. Задоволяват се претенции на някакви имена и никой не гледа, дали заслужават желязото, което им подаряват. В същото време Мара си пуска, през точно определени медии стрели, че си е изкупила цял тираж от албума, щото някой идиот в Пайнер, сложи за критерий продажбите в първия месец. Деса пък така и не може да се примири, че не е значим играч във важните категории и също си пуска някакви стрели през същите медии, че видиш ли била скрита лимонка. И това при положение, че миналата година на всички стана ясно как Преслава е тази, която изнудва Митака, за какото си поиска и той и го дава. Много е лошо, когато във фирмата имаш такива нарцистични мрънкалници, готови гъза да си продадат за някаква скрап, която вече няма да се види и на живо как се приема, все едно "Оскар" в "Долби театър" в ЛА взимат. Комедията е пълна, но пък това е Пайнер, при тях всичко е възможно, дори да няма обяснение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво знаем ние и какво в момента решават в Пайнер няма нищо общо, с популярността и актуалността на някакви песновки. Поне това ни научиха, че е системата от Пайнер, в последните 7-8 години. Задоволяват се претенции на някакви имена и никой не гледа, дали заслужават желязото, което им подаряват. В същото време Мара си пуска, през точно определени медии стрели, че си е изкупила цял тираж от албума, щото някой идиот в Пайнер, сложи за критерий продажбите в първия месец. Деса пък така и не може да се примири, че не е значим играч във важните категории и също си пуска някакви стрели през същите медии, че видиш ли била скрита лимонка. И това при положение, че миналата година на всички стана ясно как Преслава е тази, която изнудва Митака, за какото си поиска и той и го дава. Много е лошо, когато във фирмата имаш такива нарцистични мрънкалници, готови гъза да си продадат за някаква скрап, която вече няма да се види и на живо как се приема, все едно "Оскар" в "Долби театър" в ЛА взимат. Комедията е пълна, но пък това е Пайнер, при тях всичко е възможно, дори да няма обяснение...

 

Шанс. Кама също беше част от тая фирма, така че тя не е по-различна. НЕ си даде задника за награди, а за пари. Така, че никак не изпъква с нещо по-добро. Всичките са долни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шанс. Кама също беше част от тая фирма, така че тя не е по-различна. НЕ си даде задника за награди, а за пари. Така, че никак не изпъква с нещо по-добро. Всичките са долни.

Че кой не си продава задника за пари?!

Камелия поне си е осигурила спокоен живот на старини, подсигурила е живота на родителите си, къщи, коли, и всичко това си го е постигнала съвсем сама. Без да е нужно да ляга с този или онзи, за да бъде успешна и да бъде материално задоволена. За това през годините й се смеете на розовите очила, които носи няколко години подред или коженото палто. Знае как се изкарват пари и как се инвестират. Тя няма нужда да си гали егото и болните звездни амбиции, така че да, изпъква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще се смея, ако Деса остане без награда. Толкова я издигахте в култ миналата година, че сега дори не е в сметките на Митко.

Аз лично не съм я издигал в култ, но пък си позволявах постоянно да я защитавам срещу хапливите нападки тук, които бяха доста. Хората я подценяват много, а тя съвсем не е толкова зле, колкото се втълпява.

Ако Десислава остане без награда (което надали ще стане), аз лично вече ще знам, че няма смисъл Десовите да я лансираме за статуетки, които така или иначе вече нямат почти никаква стойност и са предварително уговорени. Тя винаги ще си остане първата 'Певица на годината', а това е една от най-големите титли, които някоя поп-фолк звезда е можела да получи някога- във времена, в които жанрът беше тотален лидер и жаждата за даден изпълнител беше много по-огромна от това, което е сега. Към днешна дата Десислава си е легенда, която успява да задържа добри позиции- това само по себе си е достатъчно, не са й нужни статуетки. Е, няма да откажем ако й дадат де... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шанс. Кама също беше част от тая фирма, така че тя не е по-различна. НЕ си даде задника за награди, а за пари. Така, че никак не изпъква с нещо по-добро. Всичките са долни.

 

Напротив, точно това говоря вече 10 години - НЕ Е същата! И никога не е била. Нито по договор, нито по претенции, нито по цели в живота, нито по постижения. Каквото и да се дрънка тук, всеки знае, че тази, която най-много е била дискриминирана от фирмата е Камелия. Само тя не си продаде договора, за награди и лакействане. И това е основната причина, да е така мразена и във фирмата и от фенчетата на другите чалгарки. Сигурно е имала причини да промени тази своя политика, но тя има нещо, което масово в този бизнес нямат - вечни хитове, който я хранят вече 20 години. В крайна сметка Кама никога няма да я намериш в публикациите за златотърсачки в медиите. И дори онези гадове знаят защо - тя е тази, която плаща и не могат да я бутнат с пръст, за разлика от кифлите.

 

Но да коментираме наградите или поне това, което едно време мислехме за награди, че темата е за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, точно това говоря вече 10 години - НЕ Е същата! И никога не е била. Нито по договор, нито по претенции, нито по цели в живота, нито по постижения. Каквото и да се дрънка тук, всеки знае, че тази, която най-много е била дискриминирана от фирмата е Камелия. Само тя не си продаде договора, за награди и лакействане. И това е основната причина, да е така мразена и във фирмата и от фенчетата на другите чалгарки. Сигурно е имала причини да промени тази своя политика, но тя има нещо, което масово в този бизнес нямат - вечни хитове, който я хранят вече 20 години. В крайна сметка Кама никога няма да я намериш в публикациите за златотърсачки в медиите. И дори онези гадове знаят защо - тя е тази, която плаща и не могат да я бутнат с пръст, за разлика от кифлите.

 

Но да коментираме наградите или поне това, което едно време мислехме за награди, че темата е за тях.

 

Очевидно хората не мислят като тебе...Не разбра ли, че само в твоята глава са конспирации, преводи, заплахи за награди..А самите чалгарки се смеят вече на това и отдавна тия награди са просто формалност. Освен това 90% от раздадените статуетки са напълно заслужени всяка година.

За Кама ти обясних много подробно снощи, защо тя беше ГАЛЕНИЦАТА на Пайнер и имаше най-много привилегии. Но, да както някой каза, тя си продаде гъза за още пари. Защото когато довлечеш една селянка като нея с влака от северозапада, след няколко години претенциите растат ли растат, а има все по-малко какво да покажеш, след като изложиш всичките си срамни части на всякак хора. Та така се стигна до Камелия и искането й да не дава дори мизерните проценти, които отчита. Въпреки, че фирмата правеше всичко възможно да задържи името Камелия да не потъне, както и стана. И както ти каза, че си имал източници, аз пък имам източници за хора ползващи други услуги от Камелия, срещу съответната сума. Не случайно убития Жоро Стоев, го издаде и в книга и прозвуча от национален ефир от Ицо Хазарта, че Кама е платена ку"ва, право в лицето й. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората не само мислят като мен, а всяка година ми благодарят за образователните курсове, които им изнасям тук. И когато аз кажа, че Пайнер са пропаднали и са се заврели в дупка от страх, че няма да напълнят нищо с тази година без хитове, то това не е плъд на емоции, а на обективен поглед върху чалгата. И понеже много им знае устата тук на всякакви, как видиш ли само във Видин пускали сръбско да отбележа, че пайнерската програма дори в раздутото "Галакси" в Пловдив е 1/3 сръбско, 1/3 Пайнер и 1/3 останалите чалга компании в България. Край с доминацията, на Митака, щом и в Пловдив канят сърбите на участия, а в София гърците. Мога да ви кажа и какво следва, но не е това темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой не си продава задника за пари?!

Камелия поне си е осигурила спокоен живот на старини, подсигурила е живота на родителите си, къщи, коли, и всичко това си го е постигнала съвсем сама. Без да е нужно да ляга с този или онзи, за да бъде успешна и да бъде материално задоволена. За това през годините й се смеете на розовите очила, които носи няколко години подред или коженото палто. Знае как се изкарват пари и как се инвестират. Тя няма нужда да си гали егото и болните звездни амбиции, така че да, изпъква.

 

Ами за Кама има повече доказателства за това, че е била платена от която и да е друга. Като тръгнем от Жоро Стоев, който публично я обвини. За коя друга в национален ефир се е случило? Имам предвид сред тея които ежедневно плюете - Преса ли? Деса ли? Гло ? Ивана?

 

По принцип последните 4 едва ли са цветя за мирисане, но поне никой не излезе с лицето си, за да каже, че се табуретки. Опа... Деса я изключвам, щото мъжът на Петра за нея ли говореше, че е правила свирки на шефа. Все тая... въпросът е, че Кама изобщо не е постигнала "сама". Ако тя е постигнала сама, то другите са били съвсем сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Идол-мъже ще е интересно.....и Песента дали наистина ще е за Преса....

 

Според традицията Фики трябва да е ИДОЛ, нали миналата година спечели ПЕВЕЦ, ако ходим по тази логика :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според традицията Фики трябва да е ИДОЛ, нали миналата година спечели ПЕВЕЦ, ако ходим по тази логика :mf_surrender:

Ще се самоубие, ако не вземе Певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък постоянно си мисля, че Цура си е осигурила Клип на годината за "Стривам, свивам, паля...". Клипа е много добър и ясно се вижда, че има доста инвестиции в него, но не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък постоянно си мисля, че Цура си е осигурила Клип на годината за "Стривам, свивам, паля...". Клипа е много добър и ясно се вижда, че има доста инвестиции в него, но не знам.

Според мен пък ще вземе само Сценично присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...