Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галин не го интересува, защото знае, че трябва да инвестираш, за да получаваш награди или пък да си голямо име. Константин и Фики инвестират, Галин не... колкото и пъти да е дал отзад, явно трябва още, за да вземе Певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре спри се бе!

Фики повече ли заслужава според теб?

Не, естествено. Галин заслужава повече, защото самия му стил е по-различен от на всички мъже във фолка, а и всеки го харесва повече от Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, естествено. Галин заслужава повече, защото самия му стил е по-различен от на всички мъже във фолка, а и всеки го харесва повече от Фики.

 

Е какъв е проблема тогава?

На всеки е ясно че Галин и Фики ще са певец/идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема тогава?

На всеки е ясно че Галин и Фики ще са певец/идол.

Галин не инвестира, ако ме разбираш. Не дава пари на Пайнера както Цветелина Янева, Мария, Фики, Константин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин не инвестира, ако ме разбираш. Не дава пари на Пайнера както Цветелина Янева, Мария, Фики, Константин.

 

Това не значи, че няма да е певец на годината.

И Мария като влага какви награди взима?

Цура миналата година също нищо не взе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не значи, че няма да е певец на годината.

И Мария като влага какви награди взима?

Цура миналата година също нищо не взе.

Това, че влагат не значи, че трябва да взимат награди. Те си влагат в самата фирма, защото според теб Мария, Пайнера би ли я оставил 2 години без никакви участия, а тя да си прави песни? Цура направи турнето през 2014 година, Коцето кани всяка вечер Пайнерките в Плаза. Това, че се влага, не значи, че задължително трябва да си с награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин не го интересува, защото знае, че трябва да инвестираш, за да получаваш награди.

 

Това, че се влага, не значи, че задължително трябва да си с награда.

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи Галин не давал пари на Пайнера? Процентът, който е взел Димитров от 204-те му участия през 2015 (само 4 по-малко от Фики) нищо ли е? Това, че не снася пари от богат спонсор, баща си или от собствена дискотека, а ги изкарва чрез участия омаловажава приходите от него, така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

:D :D :D

 

Трудно ми е да ти обясня. Виж сега, Мария като хитове е на дъното, как да ѝ дадат награда? В смисъл, инвестира, но ако ѝ дадат Певица на годината ще оплюят целата фирма. Коцето, Цура, Фики - те не са на дъното и затова им дават на тях.

 

Наистина ми е трудно за обяснение. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи Галин не давал пари на Пайнера? Процентът, който е взел Димитров от 204-те му участия през 2015 (само 4 по-малко от Фики) нищо ли е? Това, че не снася пари от богат спонсор, баща си или от собствена дискотека, а ги изкарва чрез участия умаловажава приходите от него, така ли?

Ами да... Пайнера получава много от Галин, но на фона на това, което получава от Коцето и Фики, Галин остава на заден план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре бе? Тогава защо Фики има повече участия от Гейлин?

Говорех за обществото. Всеки ебава Фики за краката му, за това, че вие, за това, че взима химия и т.н. А Галин само за това, че е педал. Аз лично съдя по хората, около мен, те повече харесват Галин отколкото Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре бе? Тогава защо Фики има повече участия от Гейлин?

Не мисля, че разлика от 7 участия годишно е определяща - та то се пада по едно участие на два месеца преднина само.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да... Пайнера получава много от Галин, но на фона на това, което получава от Коцето и Фики, Галин остава на заден план.

Явно да се скъсваш от участия не е достатъчно за Пайнера, търси и други бонуси. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно да се скъсваш от участия не е достатъчно за Пайнера, търси и други бонуси. :mf_surrender:

Да, затова и Райна, Гергана, Соня Немска, Магда и други вече не са сред топ имената.

 

Аз лично все още чакам големите имена да се изнесат от там и Пайнер да затвори врати, писна ми от толкова фалш на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре щяха да са като комбинация между реални победители и стимулиране на максимално изпълнители така:

 

Певица - Галена

Певец - Фики

Музикален идол (без разделяне) - Галин

Песен - Преслава

Баладичен хит - Константин и Деси Слава

Видеоклип - Галена

Дуетна песен - Галена и Деси Слава

Присъствие на клубната сцена - Галин

Най-гледан клип за годината - Галена и Sergio

Най-гледан клип за най-кратко време - Фики и Азис

Присъствие на концертната сцена - Глория

Албум - Глория

Артистизъм - Емилия и Борис Дали

Дискотечен хит - Теди Александрова

Прогрес - Татяна

Посланик на българската музика - Джена, макар че тук всъщност заслужава Тони Дачева, която даже не са я номинирали

Хит на лятото - Анелия

Най-провокативен изпълнител - Яница (или нещо друго подобно специално за нея, щото върви нагоре, а няма как да се раздели това за Прогрес)

 

18 и 2 фолклорни, тамън 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам Татяна да е с награда.

Ломската пача може да вземе дискотечен хит.

Прогреса си е за императрицата.

 

Е, аз не правя прогнози кой какво ще получи, казвам как ги виждам раздадени така, че хем да са колкото може повече заслужили, хем да се вдигнат акциите на най-успешните, хем да се угоди на тези с най-много участия, всеки от тях да има нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да са така:

 

Певица - Галена

Певец - Фики

Музикален идол (без разделяне) - Фики или Галин

Песен - Джена

Баладичен хит - Емилия и Борис Дали

Видеоклип - Цветелина и Килата

Дуетна песен - Емилия и Борис Дали или Галена и Десислава

Присъствие на клубната сцена - Теди Александрова, но не е и номинирана

Присъствие на концертната сцена - Глория

Албум - Глория

Артистичност - Теди Александрова

Дискотечен хит - Теди Александрова или Фики

Прогрес - Татяна

Посланик на българската музика - Роксана или Тони Дачева, която даже не са я номинирали

Дебют - Пресила :D

 

И утешителни награди за всички преебани. :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...