Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Моля ви дайте ми линк да го видя това, не съм пропускала серия, но този момент ми се губи :1000 (29):

 

Ееееее, когато се разрева и Ернестина й вика: Луничкааааа, Луничкаааааа, с какво да ти помогна? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес и утре няма да има Вип Брадър нали? От Понеделник до Петък ли е само?

Да :1000 (34):

 

Ееееее, когато се разрева и Ернестина й вика: Луничкааааа, Луничкаааааа, с какво да ти помогна? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Може ли клипчето, че се ровя във вибокса, ама не го намирам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, шоуто е 2 месеца, сега гледат да измъкнат всичко от Луна, че ще я изгонят и Преслава, която според мен ще напусне още след първия месец, както Азис направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурна, че е един. ;)

Два е и Алекс го беше казала, но Преслава на 16.10 има концерт в Брюксел и не знам дали тя нямаше договор за две седмици?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два е и Алекс го беше казала, но Преслава на 16.10 има концерт в Брюксел и не знам дали тя нямаше договор за две седмици?

 

Какви 2 седмици? Нали уж е гулемата звИздЪ този сезон, според невежеството тук? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 2 седмици? Нали уж е гулемата звИздЪ този сезон, според невежеството тук? :scratch:

Така се говори. Колко е вярно, ще разберем. Нали и други два поста тук твърдяха, че се надяват да не е само за две седмици там.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се говори. Колко е вярно, ще разберем. Нали и други два поста тук твърдяха, че се надяват да не е само за две седмици там.

 

Е, нали тук е пълно с вътрешни информатори? Не са ли ни открехнали, за това толкова съществено нещо или лъскат само, пред екрана на Нова ТВ? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нали тук е пълно с вътрешни информатори? Не са ли ни открехнали, за това толкова съществено нещо или лъскат само, пред екрана на Нова ТВ? :scratch:

Може да са просто слухове. Не са ни открехнали за тия неща. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗА Преса е ок 2-3 седмици да постои. Както навремето Азис си реанимира кариерата по този начин.

 

Каква реанимация? Азис след Вип Брадър пропадна тотално. 1000%20(29).gif Най-слабия му период в кариерата беше тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква реанимация? Азис след Вип Брадър пропадна тотално. 1000%20(29).gif Най-слабия му период в кариерата беше тогава.

 

Пусна "Едно ми", после някаква балада. И оттам тръгна "Няма накъде" и серия от хитове. А той от 2007-ма пукнат хит нямаше.. хората го харесаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой засичал ли е пуснат Live в Нова Плей? Аз до сега не съм... :gun_bandana:

Аз, пускат го по 2-3 пъти на ден за около 15-20мин. И когато започне нещо интересно - веднага го спират :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво правим като и опита да се забърка Джена не мина? :whistling: Преса що си не каже за Богданов? Не е болка за умиране....

 

Между другото, едно време Азис влезе в този формат като педал, травестит и чалгар, а излезе като Васко от Костинброд. Единственият намазал нещо в това шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм абсолютен фен на Луна и ако ще гледам това шоу, то ще е заради нея. Снощи просто умрях от смях, когато се качи на втория етаж над останалите съквартиранти и започна да им пее такава през прозорчето. :1000 (29): Абсолютно не я слуша централният, но има нещо, което те привлича в цялата тази глупост.

 

Звездната /лунната/ осанка привлича. Затова и стана толкова известна навремето. Винаги ще е интересна. Хитра е, че не се появява често, за да не изхаби образа си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво правим като и опита да се забърка Джена не мина? :whistling: Преса що си не каже за Богданов? Не е болка за умиране....

 

Между другото, едно време Азис влезе в този формат като педал, травестит и чалгар, а излезе като Васко от Костинброд. Единственият намазал нещо в това шоу.

 

Нима ще отречеш, че Деса (макар и малко да се поизложи със Здравко и държавите) не излезе от шоуто с имиджа на една от най-пеещите изпълнителки на новото време, която несправедливо загуби от обикновенната жена? :Vishenka_05: Голяма реклама си беше формата за нея, тя на практика тогава беше също толкова коментирана колкото Преслава сега, но без сценаристите да са се опитвали да го нагласяват с интриги. :3fdb8960598fa63e:

 

В актуалния сезон продължавам да съм поддръжник на кралица ЛУНА! :roll1: Може и да е шантава, но е най-уникалният участник в шоуто, а и в много отношения си личи, че е един доста неразбран човек с твърде задълбочено мислене. В повечето време държанието й РАЗБИВА! Чак не знам кое ми е по-забавно- как нареждаше това-онова на Джорджано или как после се качи горе в къщичката да им пее като някоя приказна Дисни принцеса на прозорчето... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...