Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В български сайт го намерих за 360 лв. - една минимална работна заплата :helpsmilie: Ама може и да й е подарък... не, че не може да си го позволи де, ама малко не ми се вярва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима ще отречеш, че Деса (макар и малко да се поизложи със Здравко и държавите) не излезе от шоуто с имиджа на една от най-пеещите изпълнителки на новото време, която несправедливо загуби от обикновенната жена? :Vishenka_05: Голяма реклама си беше формата за нея, тя на практика тогава беше също толкова коментирана колкото Преслава сега, но без сценаристите да са се опитвали да го нагласяват с интриги. :3fdb8960598fa63e:

 

В актуалния сезон продължавам да съм поддръжник на кралица ЛУНА! :roll1: Може и да е шантава, но е най-уникалният участник в шоуто, а и в много отношения си личи, че е един доста неразбран човек с твърде задълбочено мислене. В повечето време държанието й РАЗБИВА! Чак не знам кое ми е по-забавно- как нареждаше това-онова на Джорджано или как после се качи горе в къщичката да им пее като някоя приказна Дисни принцеса на прозорчето... :roll1:

 

Луна е стойностен, интелигентен творец и забавен човек. Просто трябва да бъде по-дълго време наблюдавана, за да бъде разбрана, че не вреди на никого, а напротив - анализира и се опитва да помага!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима ще отречеш, че Деса (макар и малко да се поизложи със Здравко и държавите) не излезе от шоуто с имиджа на една от най-пеещите изпълнителки на новото време, която несправедливо загуби от обикновенната жена? :Vishenka_05: Голяма реклама си беше формата за нея, тя на практика тогава беше също толкова коментирана колкото Преслава сега, но без сценаристите да са се опитвали да го нагласяват с интриги. :3fdb8960598fa63e:

 

Деса, шъ ме извиняваш, излезе като уникална простакеса, която се гъзеше там на Здравко да му текат лигите, и която пееше постоянно, щото нямаше какво да каже, ще ме извиняваш много. И като уникална тъпанарка, че се е оставила продуцентите да я врътнат хем да седи до края, хем да не и дадат "голямата" награда. В тоя ред на мисли, участието на Преса много напомня това на Деса, с тая разлика че го няма Азо да я подкокоросва да праи глупости.

 

Единствените "печеливши" (всмисъл на изкярили позитивно развитие за кариерите си) от Вип формата евър са Кокаинчо, щото след това разцъфтя с пълна сила в кокошарника, и Азо, че поизпра малко имиджа, въпреки че точно след излизането пусна уникално тъпия гюбек "Едно Ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

В български сайт го намерих за 360 лв. - една минимална работна заплата :helpsmilie: Ама може и да й е подарък... не, че не може да си го позволи де, ама малко не ми се вярва :1000 (29):

 

Тя да не е Галена, да се впуска в такива харчове. Макар, че какво лошо има след като може да си го позволи. Страндарт. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса, шъ ме извиняваш, излезе като уникална простакеса, която се гъзеше там на Здравко да му текат лигите, и която пееше постоянно, щото нямаше какво да каже, ще ме извиняваш много. И като уникална тъпанарка, че се е оставила продуцентите да я врътнат хем да седи до края, хем да не и дадат "голямата" награда. В тоя ред на мисли, участието на Преса много напомня това на Деса, с тая разлика че го няма Азо да я подкокоросва да праи глупости.

 

Единствените "печеливши" (всмисъл на изкярили позитивно развитие за кариерите си) от Вип формата евър са Кокаинчо, щото след това разцъфтя с пълна сила в кокошарника, и Азо, че поизпра малко имиджа, въпреки че точно след излизането пусна уникално тъпия гюбек "Едно Ми".

 

Покрай Вип Брадър цяла България изпадна в изумление, че една на пръв поглед руса, силиконена чалга певица може да има такъв талант... Това малко или много разби стереотипа за чалгата и оттогава почти никой не отрича таланта на Деса, пък ако ще и като държание да е била простачка (а тя не беше). Това е огомен плюс. Също така, шоуто доста подпомогна популярността на "Някой ден", както сега прави с "На тебе не отказвам". А след като излезе видяхме какъв супер хит направи и с "Регетон и малко чалга", а към края на годината- първият MAD Secret Concert, спонсориран не от Бор-Чвор или Ролпласт, а от Кока-Кола. Не знам дали MAD щяха да я поканят ако по-рано през годината не се беше доказала като талантлив и разнообразен стилово изпълнител.

 

И като говорим за талант, на мен ми е много чудно защо Преслава не демонстрира своя в настоящия сезон. Нека и тя да разбие малко стереотипите като извие глас... А не само Луна да пее (и то много добре) и всички да й се смеят, само защото е Луна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като говорим за талант, на мен ми е много чудно защо Преслава не демонстрира своя в настоящия сезон. Нека и тя да разбие малко стереотипите като извие глас... А не само Луна да пее (и то много добре) и всички да й се смеят, само защото е Луна. :1000 (29):

 

И аз това се запитах снощи, гледайки записа от купона - Кичка и Ритонката пяха с Луна, даже Джорджано пя. Луна всеки ден пее, даже предимно това прави - я свои, я народни, я песни на Румяна... На Преса веднъж не се чу гласецът, било то само да се разпее. Може би я е страх от критиките на врели и кипели, не знам. Да се отпусне малко, аман от пози.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва интересното! Според вас кой ще напусне къщата?

 

По всичко личи, че настройват срещу Луна - винаги след като я покажат започват коментари за елиминации и напускания. Но не знам за какво ще се гледа, ако я изгонят сега. Трябва да развият по-отрано други истории, за да задържат зрителите. До момента в 80% от времето показват Луна.

Може би разчитат на нея за първоначалния рейтинг, както преди с Евгени Минчев и оня гей предния сезон - и тях рано-рано ги изгониха, но имаше и други интересни играчи, а засега такива не са се очертали тук.

Ако Луна си тръгне, бих гледал заради Кристина Димитрова, но те даже не я показват. И не са давали тайни мисии, голяма скука.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е стойностен, интелигентен творец и забавен човек. Просто трябва да бъде по-дълго време наблюдавана, за да бъде разбрана, че не вреди на никого, а напротив - анализира и се опитва да помага!

 

А тогава защо се срамува от старите си песни, кое по-точно им е интелигентното, съпоставяйки ги с първите три албума на една Глория, която също си ги пишеше от-до.

Никъв творец не е, просто й се иска много да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тогава защо се срамува от старите си песни, кое по-точно им е интелигентното, съпоставяйки ги с първите три албума на една Глория, която също си ги пишеше от-до.

Никъв творец не е, просто й се иска много да е.

 

Никога не се е срамувала, гордее се с тях. Не си гледал нейни интервюта. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не се е срамувала, гордее се с тях. Не си гледал нейни интервюта. :)

Като е толкова плиткоумна да се гордее с такива пошли песньовчици, яко я е разтресал климакса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, бе, я не се излагайте - Деса показа колко е тъпа и на финала загуби от някаква си обикновена девойка...

 

Ония там в др къща няма ли да ги вкарват при виповете? Те не, че изобщо имат място там, но все пак... Луна няма да я изгонят според мен. Хората се кефят на откачалки.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е толкова плиткоумна да се гордее с такива пошли песньовчици, яко я е разтресал климакса!

 

Не са пошли, не слушаш внимателно. Пошло е Аматьорка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, бе, я не се излагайте - Деса показа колко е тъпа и на финала загуби от някаква си обикновена девойка...

Хората си помислиха, че е цялостно тъпа заради онази глупост с държавите. Иначе не е чак толкова зле, никой не е казал че трябва всички да блестят със супер ум. Десислава блести с глас и творчество.

А загубата въобще не е за изтъкване, тя дори се отрази в нейн плюс, защото навсякъде започнаха да я изкарват жертвата на поредната манипулация в Биг Брадър. :3fdb8960598fa63e:

 

Това ме кара да се запитвам- ако Преслава наистина си тръгне по-рано, дали ще е защото ще напусне доброволно или защото ще я изгонят? Второто не ми звучи добре за имиджа й, да я изритат на толкова ранен етап.

 

И аз това се запитах снощи, гледайки записа от купона - Кичка и Ритонката пяха с Луна, даже Джорджано пя. Луна всеки ден пее, даже предимно това прави - я свои, я народни, я песни на Румяна... На Преса веднъж не се чу гласецът, било то само да се разпее. Може би я е страх от критиките на врели и кипели, не знам. Да се отпусне малко, аман от пози.

 

Между другото, това е нещо, които винаги ми е харесвало при Луна- пеенето. Може навремето да е бълвала простотия след простотия, но гласът й винаги е бил добър и разпознаваем и, както виждаме, на живо звучи по абсолютно същия начин.

Жалко, че тя явно вече се е отказала от каквато и да е актуалност- сега щеше да е в нейн плюс да пусне някаква нова песен с клип на ниво. Нямаше да стане хит като "На тебе не отказвам", но поне щеше да й възвърне някакви позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, това е нещо, които винаги ми е харесвало при Луна- пеенето. Може навремето да е бълвала простотия след простотия, но гласът й винаги е бил добър и разпознаваем и, както виждаме, на живо звучи по абсолютно същия начин.

Жалко, че тя явно вече се е отказала от каквато и да е актуалност- сега щеше да е в нейн плюс да пусне някаква нова песен с клип на ниво. Нямаше да стане хит като "На тебе не отказвам", но поне щеше да й възвърне някакви позиции.

 

Тя почти всяка година пускаше нова песен - Старец разбойник, Преродена, Простих на думи, Коледа е. Сега направи по-голяма пауза и пусна Царица с посредствен клип, неприсъщ за нея. Тя преди правеше едни от най-добрите клипове в бранша.

Съсредоточила се е върху други неща, но ще е хубаво да пуска по нещо от време на време. Ясно е, че сцената винаги ще я тегли. Има доста нереализирани песни от стари албуме, може и на тях да залага...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:cca356d862

Деян полудя нещо?! :helpsmilie:

Пак да не е някаква мисия или игра. Може и добре да са режисирали. Ще се види. Но ако наистина се е издразнил така, явно от там Луна казва, че е излишна в къщата. Колкото и да е забавна и по-лудичка, забелязвам, че такива неща изобщо не харесва и я натоварват, което е най-нормалното нещо в нейното поведение дотук. Но дано поостане, защото е наистина забавен персонаж.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...