Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно ми е като изхвърчат Луна и Джорджано после как ще се номинират. Всички са в добри отношения и аз за сефте виждам в последните години всички играчи да седят заедно и да си говорят на петия ден. Ако Биг Брадър не завърти интригата, ще трябва да си изсмукват от пръстите причините за номинация на Х играча. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Назови ме, назови ме с най въЛУНАващото име" :a040:

Спуках се от смях накрая с тая Луна. И както каза Алекс - "Звезди много, ЛУНА една" :rap: Много забавен епизод, вкъщи се смяхме от сърце накрая. Особено пък Люси като каза "Я дайте някоя джапанка" да замери прозореца горе, жалко, че не го направи, умрях да се хиля. :lol: :lol: :lol:

Най-якия сезон на Вип, Биг или какъвто е брадър там ЕВЪР! Много ме кефят повечето от участващите. Май само една звезда ще има привилегията да се докосне до нашата ЛУНА - Джорджано. Малко са нещата които мога да напиша... смях се от сърце. Очаквах, че само Сашка умее подобно шоу, а Луна е след нея. Грешка - имала е конкуренция.

Много се изкефих на Преслава и на това, че пуснаха новия хит в ефира. Катя от Ритон се изкефи и другите май го харесаха. Браво! Много силен играч и за момента като човек ми допада най-много нашата. За нея съм! Това участие ме кара да се гордея с нея! Само така! Да говори кой - каквото ще, отново участието й е на ниво, грам не ми пука кой какво мисли. И също да кажа браво на Моника, постъпи човешки!

 

Ще е тъпо дразнителя на другите да хвърчи първи. Тя наистина прави шоу. Питам се какво ще става с Кристина и Катрин, които са в другата къща? Ощетяват се там нещата и не можем да видим какво представляват като играчи те.

Също така ще могат ли да се номинират льольовци като Богданов? Тъпо от негова страна, да се оправдава по тоя начин. Тъпо парче е, убедихме се.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-якия сезон на Вип, Биг или какъвто е брадър там ЕВЪР! Много ме кефят повечето от участващите.

+1 :D Всичко е толкова позитивно. Дано не се развали ВИП-идилията. :1000 (29):

 

Представяте ли си сега да беше излязла "Ако утре ме губиш" и да промотираха нейния клип. Истински взрив щеше да предизвика. Клипът едва ли :1000 (29): , но песента... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Преса си удари кьоравото няма какво да се лъжем.Да това е най-интересния сезон на Вип Брадър.Пепа така яко играе кючек,че простоо.. не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 :D Всичко е толкова позитивно. Дано не се развали ВИП-идилията. :1000 (29):

И аз се надявам, даже Светлана която не ме кефеше като влезе в къщата, започна да ми допада. Обаче се чудя какво ще става с другите участници? То като от самото начало не е ясно какво се случва там, не комуникират с хората в другата къща..... не знам за вас, но аз чак сега се сетих. Сякаш са "извън играта", там не знам как ще са нещата.

Сашка е пич и никога няма да си позволи такова отношение към Ритон и Кичка!

При Сашка шоуто също го има в огромна доза и е доста забавна, но тук си прав. Отделно, колкото и да ми стои "ретро" и тя, почти съм сигурен, че ще бъде част от компанията. Луна за мен е самозабравила се. Това с Джорджано ми направи грозно впечатление, обаче пък някак е толкова смешен и забавен образ, дори не дразни зрителя, забавлява те на макс.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се надявам, даже Светлана която не ме кефеше като влезе в къщата, започна да ми допада. Обаче се чудя какво ще става с другите участници? То като от самото начало не е ясно какво се случва там, не комуникират с хората в другата къща..... не знам за вас, но аз чак сега се сетих. Сякаш са "извън играта", там не знам как ще са нещата.

Между другото снощи Алекс каза, че тази вечер ще вкарат някой от другата къща. Явно е имало промяна в плана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото снощи Алекс каза, че тази вечер ще вкарат някой от другата къща. Явно е имало промяна в плана.

Също така, нали шоуто щеше да е до 22? Беше казала половин час повече в началото, явно е станало нещо. А за другия играч, дали нямаше предвид за някой който познава Пламенчо? Още по-анти ми стана това нещо.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото малко ми беше жал за Луна, че така се отдели от всички, но от тая вечер съвсем не ми е жал. Какво е това командване!? Направи ми чай, направи ми закуска, не забравяй млякото и т.н. и нали тя нямаше покана за партито защо присъстваше!? И как нагло пред Светлана обърна нещата, че за нея го направила това, че отказала фризьор и гримьор, когато готова за разкрасяване си влезна в изповедалнята, но явно като разбра, че и там се снима, се стресна да не я видим след баня колко е страшна...

Винаги съм знаел, че е доста злобна, чалната и имаща се за най-голямата звезда, но тая вечер наистина прекали, а уж е голямата интелигентност, а толкова ниско падна с подобни жалки обиди към Люси. Тя определено има някакъв голям проблем или проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси влезе много отворен, оплювайки певиците, с които работи. Обиди жените на визия и тн, но когато захапаха него стана типичният злобен бизон. Я пак вижте визитката му колко е арогантен...

 

Богданов обаче как излъга за Джена. Явно го хвана шубе от Джино.

 

Луна е...без думи. Тя обедини цялата къща срещу себе си. Интересно, ако я няма дали ще са така единни и разбиращи се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника! :Vishenka_05: Иначе Луна е чисто луда, супер скандална, дано да не я изгонят в понеделник, по-скоро искам да гонят Джорджано, хич не ми е интересен, а и ще е забавно като Лухче няма слуга какво ще стане. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам да качат някъде серията за чужбина. Много шибан сайт има Нова плей - не разрешава това предаване да се гледа от чужбина.

Дано мине положително сезона. Месец или два ще е?

Преди пак имаше позитивен сезон на ВИП-а - май когато беше Софка и Преса влезна за няколко дни - тогава събираха пари за благотвортиелност и т.н. Дано и сега направят някакви каузи, концерти, да ходят навън, да помагат на деца или инвалиди ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам да качат някъде серията за чужбина. Много шибан сайт има Нова плей - не разрешава това предаване да се гледа от чужбина.

Дано мине положително сезона. Месец или два ще е?

Преди пак имаше позитивен сезон на ВИП-а - май когато беше Софка и Преса влезна за няколко дни - тогава събираха пари за благотвортиелност и т.н. Дано и сега направят някакви каузи, концерти, да ходят навън, да помагат на деца или инвалиди ...

http://vbox7.com/user:vipbrother?p=allvideos

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам да качат някъде серията за чужбина. Много шибан сайт има Нова плей - не разрешава това предаване да се гледа от чужбина.

Дано мине положително сезона. Месец или два ще е?

Преди пак имаше позитивен сезон на ВИП-а - май когато беше Софка и Преса влезна за няколко дни - тогава събираха пари за благотвортиелност и т.н. Дано и сега направят някакви каузи, концерти, да ходят навън, да помагат на деца или инвалиди ...

Два месеца. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина в чужбина е много кофти, понеже вибокс зарежда, когато си поиска. Аз лично като мога го гледам на живо за чужбина през един сайт. Няма да е зле да ги качват в ютюб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е навсякъде. Всеки за нея говори. :gun_bandana: :girl_cry2:

ИСКАМ ТОЧНО СЕГА ГАЛЕНА ДА ПУСНЕ НОВИЯ СИ АЛБУМ

Най-накрая от 3-4 години някой да говори за друг освен Галена и го направихте на проблем 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...