Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

А, не знам, беше свалял една позната. :1000 (29): За малко чрез нея да го навием да дойде на бала ни.

Беше казал някъде, че на 15 години са го минали отзад :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Коментарът ми не беше изцяло за мухи.

Моят също е глобален. Добре дошъл в лошия живот, където се случва хора да смачкват мухи, които преди това са били залепени за нечия фекалия и с цялата си наглост те кацат като мед, за да се изтрият.

 

Животът е базиран на хранителна верига. Това, че сме с разум, не ни прави по-малко първични. Аз съм против агресията към животни и хора. Има животни, които също разполагат с интелект, макар и недоразвит. Но да се прави на въпрос убиването на муха??? Да се представя като убийство, като първоначален акт на бъдещи престъпления...

Тууу мач... има голяма разлика между муха, кактус, куче и човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не е вярно това, че договора на Преслава е за 2 седмици... искам повече да стои :1000 (29): Интересно как при елиминации ще я изкарат с най-нисък вот... никой няма да го повярва...

Тя тук в сайта им само сцепва с харесвания...

http://vipbrother.novatv.bg/powderup

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах, че ще сринат имиджа на Преслава, но въпреки атаките тя се държи на положение и по-скоро прави добро впечатление.

Между другото и на мен ми харесва визуално. Изглежда страхотно, особено като я сравниш с онези двете силиконки.;)

 

Обаче Джена как ли си посипва главата с пепел сега? Едва ли е очаквала такива глабоволия, заради едната кратка авантюра. :whistling:

Между другото Богданов каза, че жената има уникална усмивка, а не красива. :bn:

 

уникална, уникално, мн. уникални, прил.

1. Който е единствен, неповторим. Уникална находка.

2. Прен. Който е оригинален, странен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителен е Богданов. :dontgetit: Много по - мъжкарско щеше да е да остави Джино сам да си избере легло, а не да повтаря 300 пъти, че при Джорджано е свободно и да го бута натам, че и като му казаха, че не е правилно да се перчи безпричинно. Деян или Иво да не са по - малко мъже като не спят сами примерно? Божее, аман от криворазбрано мъжкарство. Просто тва момче пишман стана, че се забърка с това предаване, НИЩО хубаво не показа.

В Джино пък хем има нещо дразнещо като облеклото, косата и това, че все гледа надолу, хем изглежда доста свестен, добре говори и не е куха лейка като Богдан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителен е Богданов. :dontgetit: Много по - мъжкарско щеше да е да остави Джино сам да си избере легло, а не да повтаря 300 пъти, че при Джорджано е свободно и да го бута натам, че и като му казаха, че не е правилно да се перчи безпричинно. Деян или Иво да не са по - малко мъже като не спят сами примерно? Божее, аман от криворазбрано мъжкарство. Просто тва момче пишман стана, че се забърка с това предаване, НИЩО хубаво не показа.

В Джино пък хем има нещо дразнещо като облеклото, косата и това, че все гледа надолу, хем изглежда доста свестен, добре говори и не е куха лейка като Богдан.

Предполагам, че ако Джино не беше бивш на Джена, нямаше да е проблем за Богданов да легне до него, но... пишлемето доста се изнерви. Все още не ми го побира умът как Джена се е хванала с тоя келеш. Толкова не си отиват, чее...

 

Преслава как се вживяваааа :fuck: :fuck: :fuck: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът на Богданов не е, че евентуално ще спи в едно легло с още някого, а че този някой е бившият на Джена, който вероятно иска да му разбие тъпата физиономия. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://m.vbox7.com/play:7c9b694e39

Кралицата ми тя само как ооохкаа и пъшка :3fdb8960598fa63e:

 

Много съм впечатлен, много ме накефи.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Персонажите в този ВИП са супер яки засега. Няма скандали както в предните сезони още на втория ден. Много повече ме кефи да гледам такива нормални отношения отколкото изнасилените караници, провокирани от сценаристите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...