Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Именно, това не е София!?!? WTF? Хората в този регион нито имат толкова пари, нито пеещите там заслужават повече от пет лева вход с малки изключения. Но дори Глория, Преслава, Ивана и Галена не заслужават 20 лева. 10 лева са достатъчни. Не е нормално дори при Слави 40 лева?!? Музиката е ЗА да радва хората, не да ги дере. Жалко, че целият свят се е побъркал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте преувеличавали - ще каже човек, че всички билети са по 25 лева :mf_surrender:

 

Най-масовите билети са по 10 лева, както си е отбелязано в сайта, вероятно ложите с най-добър изглед и съответно редуцирани места са на 25 лева.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич дори не е много 40 лева, че и повече за Слави или други изпълнители. Стига вече - може да дадеш 40 лева за 2 дискотеки, а не може да се дадат за един страхотен концерт, жива музика и невероятно настроение. Това не е кожодерство - както ще дадеш за Енрике 100 и кусур лева, така би трябвало да можеш да дадеш и за български изпълнител

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де беше голямо унижение, че пеели без вход, после беше унижение, че билетите били евтини, сега пък защо били скъпи??!!!!!! ПОСЛЕДНО???? Ненормална работа...честно казано се радвам, че Пайнер толкова години си държат на техни стандарти, че ако слушаха хората да са фалирали отдавна..

 

На фона на ситуацията в Пайнер през последните 1-2 години, 25 лева за техен концерт и то в такава голяма зала е доста май. Струва ми се, че вместо да искат да напълнят залата(поне с някакви нормални цени) и да са на нулата или дори на минус печалба, но да е концерт за феновете, те искат и голяма печалба май да имат от този концерт. Абе пуснете билети 5-10-12 лева максимум, повече хора ще имат възможността да дойдат. Нека вземат участие най-хитовите в момента и най-емблематичните певици за жанра. Една нормална бройка. която да докара публика. Пайнер задължително трябва да напълнят залата по някакъв начин, че иначе ще бъдат разкъсани от медиите и от всички като цяло. Да не говорим, че бенд с най-добрите музиканти в БГ е задължителен, не за някой певици, а за всички.

Не знам как ги мислят нещата..от години стратегията им е възможно най-грешната за развитие и печелене на нови фенове, но дано има поне 10-12 хиляди души...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти малко почваш да ставаш съмнителен ... обикаляш темите и всяко решение на Димитровградския го обявяваш за Бизнес план на Годината на GQ.

 

Съжалявам, ама 25 лв. за концерт на певци, които по клубовете пеят пак за толкова сумарно звучи безумно. В Русе ... Още повече, след като бях срещу 40 лв. на Слави и КуКу Бенд на "Васил Левски", а на сцената излязоха поред най-големите професионалисти в своите си области.

Да, работя в Пайнер, не разбра ли..само ти си пропуснал.. :mf_surrender:

 

Като ти е много, няма да ходиш!! Има супер лесно решение..25 лв. изобщо не е много за концерт на сумати певици, още повече, че има билети и по 10 лв. Ако беше ги пуснал по 5 лв, щяхте да кажете, "аа страх ги е да пуснат по-скъпи за да не остане залата празна", просто това е българина, вечно недоволен. И при двата варианта, евтини-скъпи щяхте да храните, така че...На който му се виждат много-да не ходи, никой не ви кара на сила.. Ще поживеем и ще видим какво ще стане...

 

Нали искахте качество-това няма как да стане без пари? Залата е скъпа и ако концерта е на ниво-парите са си ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич дори не е много 40 лева, че и повече за Слави или други изпълнители. Стига вече - може да дадеш 40 лева за 2 дискотеки, а не може да се дадат за един страхотен концерт, жива музика и невероятно настроение. Това не е кожодерство - както ще дадеш за Енрике 100 и кусур лева, така би трябвало да можеш да дадеш и за български изпълнител

Имаш донякъде право. В смисъл съгласен съм с частта за дискотеките и Енрике. Просто стандарта ни е нисък и 40/60/100 са много за някои хора, които ги лишава от тази възможност. За мен не са чак толкова много пари, но за жена на 60 с 200 лева пенсия са. И да, трябва да се посещават от различни групи хора, музиката е да радва. Но си прав, проблема не е в 40 лева, трябва да се увеличи дохода на българина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, работя в Пайнер, не разбра ли..само ти си пропуснал.. :mf_surrender:

 

Като ти е много, няма да ходиш!! Има супер лесно решение..25 лв. изобщо не е много за концерт на сумати певици, още повече, че има билети и по 10 лв. Ако беше ги пуснал по 5 лв, щяхте да кажете, "аа страх ги е да пуснат по-скъпи за да не остане залата празна", просто това е българина, вечно недоволен. И при двата варианта, евтини-скъпи щяхте да храните, така че...На който му се виждат много-да не ходи, никой не ви кара на сила.. Ще поживеем и ще видим какво ще стане...

 

Нали искахте качество-това няма как да стане без пари? Залата е скъпа и ако концерта е на ниво-парите са си ок.

 

Ами не знам къде работиш, трети път ти засичам пост, в който величаеш някаква малоумщина, срещу която всички роптаят.

 

Предлагам ти да обясниш на русенци със средна заплата 550 лв. за бизнес идеите на Митьо Пи. (бях в Русе по-миналия уикенд)

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, работя в Пайнер, не разбра ли..само ти си пропуснал.. :mf_surrender:

 

Като ти е много, няма да ходиш!! Има супер лесно решение..25 лв. изобщо не е много за концерт на сумати певици, още повече, че има билети и по 10 лв. Ако беше ги пуснал по 5 лв, щяхте да кажете, "аа страх ги е да пуснат по-скъпи за да не остане залата празна", просто това е българина, вечно недоволен. И при двата варианта, евтини-скъпи щяхте да храните, така че...На който му се виждат много-да не ходи, никой не ви кара на сила.. Ще поживеем и ще видим какво ще стане...

 

Нали искахте качество-това няма как да стане без пари? Залата е скъпа и ако концерта е на ниво-парите са си ок.

 

Ама те тея сумати певици, повечето от тях и 0.50 стотинки не заслужават, камо ли 5, 10 или 25 лева. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако цените на билетите за Софийския концерт са като тези в Русе ще е супер!Даже 10 лева са малко!Нека са поне от 15 нагоре!

Може да ви е странно, но е по-добре цените да са такива, за да няма цигани, защото ако билетите са на безценица, няма да гледаме концерт, а ще си гледаме чантите и джобовете!Малко че на турнетата се бутахме с мургавите, пък ако ги има и в Арена Армеец ще е прекалено вече!

Не съм расист, но искам да ми е спокойно на концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и вие много странни разсъждения. Хубаво, софиянеца ще даде 40 лева за билет и 1 лев за автобуса да стигне до залата, ами хората от други градове как да идат? 40 лева билет, 50 лева бензин в колата за отиване и връщане, 10 лева за някакво ядене там, все пак. И излиза половин средна заплата. Аз не вярвам да си мислят, че залата ще се напълни само със Софиянци...

На наградите успях да убедя човек с кола да ходим заедно двамата, тъй-като билетите бяха евтини, дори се уредихме с покани, нямаше проблем човека да ми угоди, ами сега как да му кажа ходи ми се и билета е 40 лева... на човек дето не му пука за чалга певиците, как да дойде? :mf_surrender: Това е просто един пример.

 

Ми много са си 40 лева за чалгарките и тва е. Ако искат да напълнят залата по този начин няма да стане според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти малко почваш да ставаш съмнителен ... обикаляш темите и всяко решение на Димитровградския го обявяваш за Бизнес план на Годината на GQ.

 

Съжалявам, ама 25 лв. за концерт на певци, които по клубовете пеят пак за толкова сумарно звучи безумно. В Русе ... Още повече, след като бях срещу 40 лв. на Слави и КуКу Бенд на "Васил Левски", а на сцената излязоха поред най-големите професионалисти в своите си области.

 

Той е съмнителен още откакто влезе и затова остава анонимен. Задаваш си прости въпроси и отговорите идват сами.

 

Кой беше проблемът на Пайнер през март? - Камелия

Кой я плюеше най-много тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер за отказаните концерти в Пловдив? - забраната на ГЕРБ

Кой плюеше тогава най-много властта тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер в Стара Загора? - постът на Фокс, за 350 продадени билета.

Кой плюеше най-много Фокс тук тогава? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер, като не вървяха участията през юли? - обявеното от Фокс сваляне на цените

Кой плюеше всеки пост, в който това се споменаваше? - тази същата анонимка

 

Кой е проблемът на Пайнер през сепември? - Слави Трифонов

Кой плюеше и подценяваше Слави тоя месец? - тази същата анонимка

 

Кой ще е проблемът на Пайнер в Русе? - непълната зала и високите цени

Кой ще плюе най-много Русе и отбелязващите това? - тази същата анонимка

 

Какво ще стане, като Пайнер не напълнят и "Армеец арена"?

 

Ами сещаш се вече - този няма да излиза оттук и ще ми проверява по 30 пъти на ден профила, дали съм тук или не.

 

п.п. Между другото, модераторите да му махнат подписа и да знаят, че за такива неща се наказва тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно трябва да е ясно че въпросното момче е или от Димитровград , или работи за тях в София ; Д . Ама по-стила на писане и аргументиране ми се струва че бачка в Димитровградския офис .

Тука майтапа на страна , ама като му прочетеш коментарите в профила просто ти става ясно че е платен трол . Как пък все величае всяко едно действие на Пайнера и фирмата , а плюе всичко що е против тях . Не.напразно се появи и активизира около напускането на Камелия . Колко са жалки тия от Пайнер , не е истина , да пускат тука хора на заплата и да им се смеем сега . Жалка работа .

 

И двата концерта ги предричам на провал . 3 певици , и то тея дето са.през ден по кръчмите ... няма как да им напълнят Армеец . Останалите ,като Роксана и Татяна.... на тях ли ще чакат да им пълтят концерта с публика от ромските махали и роднини от Съединение ?!?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те тея сумати певици, повечето от тях и 0.50 стотинки не заслужават, камо ли 5, 10 или 25 лева. :1000 (27):

Еми аз за това й не ходя по такива концерти и съответно не ги храня.

 

 

Иначе темата не е за мене, но благодаря за коментарите и разсъжденията. Като изтече командировката ми от Пайнер ще си починете от мен, но за сега плащат много добре и мисля да остана на длъжността 'форум-консултант" в Пайнер!! :whistling: Интересно ми е дали шефа (Пайнера) подозира, че го има този форум с 20 човека? :whistling:

 

Искам да напомня, че до сега само един единствен човек праща хора по форуми и това е Камелия, за други случай още не знаем.. :whistling:

 

И какво ми е на подписа, кой се казва "Фокси"?? Не знам нито да има човек с такова име, нито с такъв ник? Фокси е просто английска дума, нямам никой в предвид.. :whistling:

 

 

Сашо, прогнозирай провал, 2-та фена все това прогнозирате от много години. Преслава залязваше 2008-ма, Пайнер загиваше... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама интересно Митьо Пи как смята следните две неща за правилна и успешна стратегия - 1) пускането на билети за концерт в Русе, на сравнително високи цени като за неговите изпълнителки, който не се рекламира никъде и за който се чу изобщо с въпросното пускане на билете 2) шумотевица за голям РД концерт в голяма столична зала, която ще му е невъзможно да напълни ако цените на билетите са сходни с тези в Русе - месеци преди самото събитие, а билети - йок. Абе интересни бизнес планове се въртят в главата му, спор няма, ама само ще се закопае сам с тия простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми аз за това й не ходя по такива концерти и съответно не ги храня.

Иначе темата не е за мене, но благодаря за коментарите и разсъжденията. Като изтече командировката ми от Пайнер ще си починете от мен, но за сега плащат много добре и мисля да остана на длъжността 'форум-консултант" в Пайнер!! :whistling: Интересно ми е дали шефа (Пайнера) подозира, че го има този форум с 20 човека? :whistling:

 

Искам да напомня, че до сега само един единствен човек праща хора по форуми и това е Камелия, за други случай още не знаем.. :whistling:

 

И какво ми е на подписа, кой се казва "Фокси"?? Не знам нито да има човек с такова име, нито с такъв ник? Фокси е просто английска дума, нямам никой в предвид.. :whistling:

Сашо, прогнозирай провал, 2-та фена все това прогнозирате от много години. Преслава залязваше 2008-ма, Пайнер загиваше... :whistling:

За Преслава не съм прогнозирал нищо . Но тука е пределно ясно , че ще се изложат ... Както с последния им концерт и последното турне ....сори майка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и вие много странни разсъждения. Хубаво, софиянеца ще даде 40 лева за билет и 1 лев за автобуса да стигне до залата, ами хората от други градове как да идат? 40 лева билет, 50 лева бензин в колата за отиване и връщане, 10 лева за някакво ядене там, все пак. И излиза половин средна заплата. Аз не вярвам да си мислят, че залата ще се напълни само със Софиянци...

На наградите успях да убедя човек с кола да ходим заедно двамата, тъй-като билетите бяха евтини, дори се уредихме с покани, нямаше проблем човека да ми угоди, ами сега как да му кажа ходи ми се и билета е 40 лева... на човек дето не му пука за чалга певиците, как да дойде? :mf_surrender: Това е просто един пример.

 

Ми много са си 40 лева за чалгарките и тва е. Ако искат да напълнят залата по този начин няма да стане според мен.

 

Единственото ми желание е да няма цигани, за да няма кражби по време на концерта.Нямам нищо напротив хората от провинцията да дойдат в София, за да гледат концерта на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ако трябва да бъда честен, смятам за напълно ненужен тоя концерт в Русе?? Никаква логика и смисъл, поне да беше в различно време от годината, а не близо до тоя в Армеец? За него пуснаха ли билети? Аз пак няма да съм в България и няма да ходя, надявам се поне да го гледам онлайн...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ако трябва да бъда честен, смятам за напълно ненужен тоя концерт в Русе?? Никаква логика и смисъл, поне да беше в различно време от годината, а не близо до тоя в Армеец? За него пуснаха ли билети? Аз пак няма да съм в България и няма да ходя, надявам се поне да го гледам онлайн...

 

Кои хора? Като гледам ти продължаваш да се впечатляваш от постовете ми..

Защо отминаваш темата?? Нали всички хранена Камелия колко е бездарна и няма хитове, вие излизахте и почвахте с това какви клипове правела и какъв прием по концерти имала? Къде са сега хубавите клипове и концерти?? Май и последните ви два довода се изпариха... :mf_surrender: И кво стана, Камелия няма преднина в нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тоя" срина представите за Фокси и Камелия в тоя форум, само за няколко месеца... :mf_surrender: Това което градихте години, го развалих за няколко месеца и истината лъсна..:Р Вече май не смеете много, много да сравнявате Камелия с Деси Слава и останалите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тоя" срина представите за Фокси и Камелия в тоя форум, само за няколко месеца... :mf_surrender: Това което градихте години, го развалих за няколко месеца и истината лъсна..:Р Вече май не смеете много, много да сравнявате Камелия с Деси Слава и останалите?

:1000 (20):

 

Колко си далеч от истината. Не си много по-различен от Фокси, мислиш си, че си център на внимание и си показал на някого откъде изгрява слънцето, а всъщност лично аз, но съм сигурен, че и по-голямата част от форума, щом видя твой пост, особено пък от по-дългите и тези в които си личи, че присъства името КАМЕЛИЯ - бягам далеч, изобщо не ти ги чета. Така че не се взимай на сериозно. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той е съмнителен още откакто влезе и затова остава анонимен. Задаваш си прости въпроси и отговорите идват сами.

 

Кой беше проблемът на Пайнер през март? - Камелия

Кой я плюеше най-много тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер за отказаните концерти в Пловдив? - забраната на ГЕРБ

Кой плюеше тогава най-много властта тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер в Стара Загора? - постът на Фокс, за 350 продадени билета.

Кой плюеше най-много Фокс тук тогава? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер, като не вървяха участията през юли? - обявеното от Фокс сваляне на цените

Кой плюеше всеки пост, в който това се споменаваше? - тази същата анонимка

 

Кой е проблемът на Пайнер през сепември? - Слави Трифонов

Кой плюеше и подценяваше Слави тоя месец? - тази същата анонимка

 

Кой ще е проблемът на Пайнер в Русе? - непълната зала и високите цени

Кой ще плюе най-много Русе и отбелязващите това? - тази същата анонимка

 

Какво ще стане, като Пайнер не напълнят и "Армеец арена"?

 

Ами сещаш се вече - този няма да излиза оттук и ще ми проверява по 30 пъти на ден профила, дали съм тук или не.

 

п.п. Между другото, модераторите да му махнат подписа и да знаят, че за такива неща се наказва тук.

 

Въпросите остават, а човека няма отговор на тях. Троли и бяга от отговори, като дявол от тамян.

 

И защо не му е премахнат подписа и не е наказан, като очевидно ме обижда в него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросите остават, а човека няма отговор на тях. Троли и бяга от отговори, като дявол от тамян.

 

И защо не му е премахнат подписа и не е наказан, като очевидно ме обижда в него?

Много обидчиви сме станали, ти като ни казваше флора, фауна и т.н. не знам някой да ти е триел постовете.

 

По темата:

Не остана време, не разбирам на какво разчитат? Рисковано е да има само два месеца до 1.12., а нито билети да има, нито някаква мащабна реклама или пиар акция. Това все пак не е НДК да я напълнят за 20 дни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обидчиви сме станали, ти като ни казваше флора, фауна и т.н. не знам някой да ти е триел постовете.

 

По темата:

Не остана време, не разбирам на какво разчитат? Рисковано е да има само два месеца до 1.12., а нито билети да има, нито някаква мащабна реклама или пиар акция. Това все пак не е НДК да я напълнят за 20 дни.

 

Да, отскоро съм станал доста обидчив и както е видно, всички тук веднага се съобразиха с това. Правят го, защото ще им се скапе живота, ако ги банират. Ти си един от тази аморфна маса. Не забелязвам да споделяш ентусиазъма на въпросната анонимна персона за Пайнер и предстоящите им концерти може би, защото имаш обеца на ухото, след гръмките провали в Пловдив и в Стара Загора. Това обаче не ти пречи да оспамваш всяка тема с абсолютни глупости за Преслава, които не вълнуват повече от 3-ма души тук, като за успокоение на душата завършваш всеки пост, в който си ме цитирал с това как Преса не била свършила още през 2009-та година.

 

Всъщност, ако не са сеирите с Бирмата и краткото, позьорско и напълно лишено от всякаква логика участие нъв ВИП Брадър, кой щеше са обсъжда за нещо Преса тук? Та тя горката още кара хората да се усмихват ехидно, когато в момент на безпътица зимата, се правеше на излизаща от "страстна" връзка и направо ни се кълнеше в ефир, че няма да се подрежда да награди, да си спасява кариерата. Колко още лъжи ще избълва, за да кара подрастващите онанисти зяпащи ТВ Планета да я съжаляват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво обсъждаш провала на Пайнер, като твойта е най-големия провал след напускане на Пайнер.

Малко не се ли усещаш.След това ,което е последната година ако бях на теб нямаше да се появя тук,а ти чак се пънеш1000%20(29).gif

 

Концерта ще бъде успешен ,убеден съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...