Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Те изобщо не са пускани в сайта, това че има категорията не означава, че може да се купи от сайта.

 

Продават се от вчера. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам по сектори, стабилно много билети са продадени, като за 1 ден. Добра стратегия да ги пуснат на ниски цени - ами да, далеч е от това, на което сме сникнали за тази зала, но пък си е нормално за Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя концерт ще го направят Преслава, Андреа, Джена, Анелия и Емилия. Ако са там Глория и Ивана също...Другите не знам защо ще са там? Нищо не са направили за последните 14 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за на Глория концерта говорехте, как щяло да е провал-пък жената разби всичко на пух и прах. Та така ще бъде и с Арената....Някой хора изчезнаха от тук бързо бързо...:Д А иначе много знаеха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ви кажа, че още на същия ден билети от 5 лв нямаше. Такива не са пускани изобщо. И не виждате ли, че има две категории от 20 лв? Едната е неактивна а от другата все още може да поръчаш.

Вярвате ли, че за един ден Пайнера е направил такъв фурор...??? :doctor:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо съм изпуснал явно Емануела кога е обявила официално, че е в Пайнер, че чак на концерта ще бъде?

 

П.п. Ако пуснат билети от лев и петдесет могат да разпродадат още по-бързо залата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

без Галена и без ясна концепция, в която върви тази компания - концертът е обречен на провал. Много жалко. Де да имаше такива зали преди 10-12 години когато хем музиката беше на по-качествено ниво, хем певиците бяха в истинския си пик и се избиваха да ги канят в Слави, Кеворк, Горещо, Сблъсък, Гала и т.н., хем турнетата събираха хиляди... Към днешна дата мисля,че концертът ще мине вяло. Само се набутват с този висок наем. НДК и Зала 1 им беше пре-достатъчна за нивото, на което са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още чакам клипчетата му от снощи ама нещо го няма :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Няма да го има разбира се, както го нямаше на излизането на клипа на К..., както го няма след 100% положителния ПР на Преслава във Вип-а, както го нямаше снощи след перфектния концерт на Глория, както няма да го има след концерта на Деса догодина и след концерта в Арена.. :whistling:

 

Стига сте обричали на провал, че билетите верно ще свършват още по-бързо? :Д Не разбрахте ли, че каквото се пише във форума в реалността става обратното..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

без Галена и без ясна концепция, в която върви тази компания - концертът е обречен на провал. Много жалко. Де да имаше такива зали преди 10-12 години когато хем музиката беше на по-качествено ниво, хем певиците бяха в истинския си пик и се избиваха да ги канят в Слави, Кеворк, Горещо, Сблъсък, Гала и т.н., хем турнетата събираха хиляди... Към днешна дата мисля,че концертът ще мине вяло. Само се набутват с този висок наем. НДК и Зала 1 им беше пре-достатъчна за нивото, на което са.

Даже е супер, че тая некадърница няма да участва. Да взима и Фики на американското турне и концерта ще е идеален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че това за Галена е истина и няма да е там. Много жалко! Тя щеше да ми е голям стимул да отида, сега вече ми е все тая дали ще ходя. Жалко, че няма да чуем "В твоите очи" на живо в тая зала, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно трябва да е ясно че въпросното момче е или от Димитровград , или работи за тях в София ; Д . Ама по-стила на писане и аргументиране ми се струва че бачка в Димитровградския офис .

Тука майтапа на страна , ама като му прочетеш коментарите в профила просто ти става ясно че е платен трол . Как пък все величае всяко едно действие на Пайнера и фирмата , а плюе всичко що е против тях . Не.напразно се появи и активизира около напускането на Камелия . Колко са жалки тия от Пайнер , не е истина , да пускат тука хора на заплата и да им се смеем сега . Жалка работа .

 

И двата концерта ги предричам на провал . 3 певици , и то тея дето са.през ден по кръчмите ... няма как да им напълнят Армеец . Останалите ,като Роксана и Татяна.... на тях ли ще чакат да им пълтят концерта с публика от ромските махали и роднини от Съединение ?!?!?

 

Ами аз и още няколко чоека ще ходим само заради Татяна и ще я викаме на бис. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за празничното парти със звездите на телевизия "Планета" вече се предлагат в мрежата на Eventim.bg. На 1 декември в зала "Арена Армеец" ще отбележим 14-тия рожден ден на телевизия "Планета". Този път подготвяме един истински музикален празник за всички, които ще се включат в купона със звездите. Сега те ще бъдат по-близо от всеки друг път, ще пеят и ще танцуват с вас и до вас. Естествено това ще са водещите 30 имена на музикална компания "Пайнер". Мелодичните подаръци, които звездите подготвят, са голяма изненада и ще бъдат пазени в тайна до последния момент. Очаква ви просто шеметен вихър от изненадващи изпълнения, поднесени с много хъс и настроение от звездите на телевизия "Планета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 часа не са много, ако пее Глория с бенд на живо златни хитове. Примерно.

 

Виж, като се изявяват 30 Татяни от Кокошарника, 3 часа изведнъж стават с около 2 часа и 50 минути по-дълги, отколкото е нужно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 часа не са много, ако пее Глория с бенд на живо златни хитове. Примерно.

 

Виж, като се изявяват 30 Татяни от Кокошарника, 3 часа изведнъж стават с около 2 часа и 50 минути по-дълги, отколкото е нужно!

+1 :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 часа не са много, ако пее Глория с бенд на живо златни хитове. Примерно.

 

Виж, като се изявяват 30 Татяни от Кокошарника, 3 часа изведнъж стават с около 2 часа и 50 минути по-дълги, отколкото е нужно!

+ 100

Днес къртиш!

 

Татяна ще пее "на три" и "Да сме квит" ? Тогава Глория и Ивана трябва да пеят поне по 5 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...