Jump to content



Препоръчани коментари

 

Галина Иванова, по-известна под артистичния псевдоним Глория, е българска певица, често наричана „Примата на българския фолк“.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава компилация си беше Поп-фолк Фиеста... :) Идеята и беше много яка, до ден днешен няма аналог.

Наистина. Първата част ми е любима, третата също е перфектна. Абе, с Фильо правеха велики неща.

 

2 млн. за Кулите. Хубаво е да се припомня кои са Албумът и Баладата на 2015. Айде дано скоро има нова подобна хитачка:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно как за коледния концерт в Русе на 14-ти декември няма билети, а миналата година имаше един ред, който се запълни последния ден. Не мога сега да отида, а исках, след като миналата година ми хареса много концерта. Половината билети били капарирани, другата половина запазени и не мога да си купя един единствен билет. Има нещо гнило. Защо тази година не си беше организирала концерта в Булстрад Арена Русе, голяма грешка направи и разочарова не само мен като фен, ами и много други със сигурност с тази липса на билети. И точно този ден си бях уредил за почивен, така че и да обяви втора дата няма да мога да отида. :confused:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно как за коледния концерт в Русе на 14-ти декември няма билети, а миналата година имаше един ред, който се запълни последния ден. Не мога сега да отида, а исках, след като миналата година ми хареса много концерта. Половината билети били капарирани, другата половина запазени и не мога да си купя един единствен билет. Има нещо гнило. Защо тази година не си беше организирала концерта в Булстрад Арена Русе, голяма грешка направи и разочарова не само мен като фен, ами и много други със сигурност с тази липса на билети. И точно този ден си бях уредил за почивен, така че и да обяви втора дата няма да мога да отида. :confused:

Какъв е капацитетът на русенската Арена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е капацитетът на русенската Арена?

6 300 места, но като предвидим, че зад сцената няма да се използват предполагам, че към 4000 са използваеми за концерт. Не съм ги броил с точност като съм ходил. Зад сцените се е падал участъкът с по- малко седалки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 300 места, но като предвидим, че зад сцената няма да се използват предполагам, че към 4000 са използваеми за концерт. Не съм ги броил с точност като съм ходил. Зад сцините се е падал участъкът с по- малко седалки.

При положение, че си пълни зала 1 на НДК с 3500 места, не виждам защо да не напълни и в Русе тази зала с повечко реклама. Това Канев център пак е на ниво, де, но с доста по-малък капацитет и доста по-стерилно като обстановка. Може там да й е по-изгодно като договорка. А на спортните зали наемите държат цена.

Сигурно наистина има запазени билети, но не може да е нямало такива на свободна продажба... Съвсем ли нищо не е останало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че си пълни зала 1 на НДК с 3500 места, не виждам защо да не напълни и в Русе тази зала с повечко реклама. Това Канев център пак е на ниво, де, но с доста по-малък капацитет и доста по-стерилно като обстановка. Може там да й е по-изгодно като договорка. А на спортните зали наемите държат цена.

Сигурно наистина има запазени билети, но не може да е нямало такива на свободна продажба... Съвсем ли нищо не е останало?

Един приятел преди седмица е взел последните два билета и така са му казали. Ще проверя в други ден за всеки случай и аз, но били капарирани всички, които не са купени все още.

Лили Иванова напълни изцяло два пъти Булстрад Арена, според мен и Глория би успяла почти толкова, ако рискува веднъж , все пак тук е родният й град и има прилично творчество без изцепки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно как за коледния концерт в Русе на 14-ти декември няма билети, а миналата година имаше един ред, който се запълни последния ден. Не мога сега да отида, а исках, след като миналата година ми хареса много концерта. Половината билети били капарирани, другата половина запазени и не мога да си купя един единствен билет. Има нещо гнило. Защо тази година не си беше организирала концерта в Булстрад Арена Русе, голяма грешка направи и разочарова не само мен като фен, ами и много други със сигурност с тази липса на билети. И точно този ден си бях уредил за почивен, така че и да обяви втора дата няма да мога да отида. :confused:

 

Звъниш на Канеф Център - 082888636

 

Не вярвам да няма билети...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звъниш на Канеф Център - ��082888636

 

Не вярвам да няма билети...:)

Ще отида утре да проверя какво ще ми кажат и на мен на самата каса, и после ще звънна. Сигурно телефонът е на същата тази каса, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще отида утре да проверя какво ще ми кажат и на мен на самата каса, и после ще звънна. Сигурно телефонът е на същата тази каса, де...

 

Има билети за концерта, но не са много. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех си билет. :happyppl: Имаше няколко единични останали, оцветени в жълт цвят на един лист, моят беше някакъв отказан и написан отгоре, че се продава наново. Имаше и един участък с около 10- 12 билета свободен, отново оцветяван, явно са били запазвани тези билети за някого и не ме е излъгал моя познат. Но в момента е последният шанс за тези, които не са си купили билети, да си вземат, буквално са няколко.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех си билет. :happyppl: Имаше няколко единични останали, оцветени в жълт цвят на един лист, моят беше някакъв отказан и написан отгоре, че се продава наново. Имаше и един участък с около 10- 12 билета свободен, отново оцветяван, явно са били запазвани тези билети за някого и не ме е излъгал моя познат. Но в момента е последният шанс за тези, които не са си купили билети, да си вземат, буквално са няколко.

 

Залата е разпродадена, за втора поредна година - 800 билета/толкова са седящите места в залата/. Глория със сигурност е наи-успешната поп-фолк певица към момента, а явно и интересът към нея не е стихвал. Без проблем зали в провинцията с места между 400 и 900 ги разпродава за норматив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата е разпродадена, за втора поредна година - 800 билета/толкова са седящите места в залата/. Глория със сигурност е наи-успешната поп-фолк певица към момента, а явно и интересът към нея не е стихвал. Без проблем зали в провинцията с места между 400 и 900 ги разпродава за норматив.

Глория е успешен бизнес продукт. Единствено трябва да работи върху своето представяне и сценично поведение. Много бих искал да се разчупи, да спре да се опитва да бъде перфектна, защото това понякога доста пречи и на моменти става смешна.

 

Искам да излезе на голяма сцена и да покаже нещо тип Мадона. Направо ще разкърти! ЩЕ скандализира и никой не би я упрекнал.

 

Дори и да не е толкова пищно, да е нещо подобно. Не виждам проблем да инвестира както пари, така и време и усилия, за да се подготви и тя самата с хореография, веднъж поне, в нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се опитвате да я променяте постоянно. Аз отдавна съм се убедил, че няма смисъл, не очаквам нищо интересно от нея и съответно не съм разочарован. :1000 (29): Когато беше млада и имаше повече участия и пари - нещата се случваха. Сега не знам какво чудо трябва да стане, че отново да й се прииска да се бори и да прави нещата както би трябвало да ги прави. Според мен тя просто иска да си живее живота и от време на време да пуска неангажиращи песни с някакви там видеоклипове.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се опитвате да я променяте постоянно. Аз отдавна съм се убедил, че няма смисъл, не очаквам нищо интересно от нея и съответно не съм разочарован. :1000 (29): Когато беше млада и имаше повече участия и пари - нещата се случваха. Сега не знам какво чудо трябва да стане, че отново да й се прииска да се бори и да прави нещата както би трябвало да ги прави. Според мен тя просто иска да си живее живота и от време на време да пуска неангажиращи песни с някакви там видеоклипове.

Защото Глория е много секси и ще достави оргазъм на много хора като я гледат разчупена, освен това ще получи масово удобрение и ще успее да направи нещо различно в кариерата си, също така да й предаде още по-голям блясък. Глория има страхотно тяло и трябва да го виждаме по-игриво :D :D , съчетано с не толкова масовите й песни. Нали самата тя каза, че би искала да работи в тази насока след участието си в Дансинг Старс.

 

 

"Можеш ли да ме обичаш" също е около милиона.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория заслужава много повече гледания. Чак ми е болно разни посредствени песни да имат по 5-6 млн.

Глория обаче си има своята публика, успешно си прави концерти, участия. Като ги съберем, като посещаемост и интерес може да сложи доста други в джоба си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментираме ли , че залата в Русе е разпродадена? :)

То се знаеше предварително, Роско. Трябваше да има и втора дата, щеше да продаде залата още веднъж без проблем.

Тази година и аз успях да си взема билет за разлика от предната. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се знаеше предварително, Роско. Трябваше да има и втора дата, щеше да продаде залата още веднъж без проблем.

Тази година и аз успях да си взема билет за разлика от предната. :)

 

Супер, ще се видим :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...