Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Монтажа е повече от добър. Постарали са се , предвид, че няма стеди камера която да обикаля около Глория (камерата за която повечето коментирахме, че без нея колко скучен щял да е концерта. ) Ето, че може и да е разчупено и без стеди кам.

Просто личи си , че е работено с желание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Очакване" звучи афротастично с бенда. Въобще Глория ги разби, сравнете колко зле звучаха на концерта на Планета всички с този същият бенд. Как се разминаваха, пускаха плейбек и т.н., а с примата бяха като едно цяло. Отделно и аранжиментите бяха много пипнати. Много добре се получи и на "100% жена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах концерта по внимателно и искам малко да се коригирам. Всъщност това със звука, не е минус, защото в крайна сметка това ще се издава на ДВД или някой може да си го пусне в къщи да си слуша...Едва ли някой ще иска шума на публиката, ехо и т.н.

Определено Глория се справи много добре. Няма ги типичните изкуствени пози и т.н, супер естествена, весела, пееща..Браво някой хора тук се строшиха да обясняват как залата нямало да е пълна, Глория изгубила позиции, чалгата умирала и т,.н, а ето, че жената се справи повече от перфектно.

Цял концерт на живо с бенд, живо пеене. С удоволствие да си го слушащ....:) Как успява тая жена не знам...Само тя Ивана и Деси Слава от старите останаха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Глория много се е променила като поведение за 6 години. На предния концерт беше направо отблъскваща със стойките и физиономиите, а тука си е кеф да я гледаш.

 

Не спирам концерта и песните ѝ тези дни. Старата любов ръжда не хваща! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз след като изгледах концерта си пускам стари нейни песни и ми става едно такова носталгично.

 

А в началото на концерта още, когато пее "Пясъчни кули" акапелно направо настръхвам! Какъв глас вади тази жена не е истина и то след толкова години простооо .... страхотна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е много добър. На Глория и е време за по голям концерт. А най доброто място е в нейния роден град-Русе. Страхотна нова зала и един такъв концерт ще бъде истински връх за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах сега отново концерта по Планета и искам да попитам хората, които са били в залата Носталгия на живо ли беше наистина, защото на клиповете ми се стори на живо, а на записа са лепнали плейбек пак...
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах сега отново концерта по Планета и искам да попитам хората, които са били в залата Носталгия на живо ли беше наистина, защото на клиповете ми се стори на живо, а на записа са лепнали плейбек пак...

На живо си беше според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, и аз останах с такова впечатление, но с монтажа са прецакали цялата песен :gun_bandana:

Монтажът е на Ивайло Спасов.

Но според мен от Планета нещо са наслагвали.

Уж Глория беше казала, че е доволна как става монтажът, но явно е имала предвид кадрите, при звука е малко по-различно.

Не знам от акустиката ли е, от какво е, но те искат да изправят всеки един звук, за да звучи супер изкуствено, което не е идеята на такъв тип концерт.

Едно е да оправиш микрофония, заглъхване, пращене и всякакви дребни незиправности, друго е да направиш три пласта запис - пълен мармалад става.

Но като цяло съм доволен, винаги може по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя за Носталгия. Според мен е била на лайв запис, както и народните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя за Носталгия. Според мен е била на лайв запис, както и народните песни.

Народните песни си бяха на живо. Гледах, че на 27-ми пак ги даваха, повтаряха ги на част от мястото на втората част. Но на 26-ти като ги гледах по тв,си личеше, че е на живо и не са пипани, както и на Славеев и Тони песните.

Аз в залата не можах да различавам, всичко ми се стори на живо, просто като е шумно, и трудно правиш разлика, тъй като Глория пее прекалено добре на живо, а и са направили някои аранжименти да са много близки до оригинала, но се съмнявам да са лайв запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си плаща и Благодаря са абсолютен плейбек.

 

Не може през цялото време да е със залепен до устата микрофон и като почна народната песен да си го сваля до пъпа като Мара.

 

Всичко друго беше на живо, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си плаща и Благодаря са абсолютен плейбек.

 

Не може през цялото време да е със залепен до устата микрофон и като почна народната песен да си го сваля до пъпа като Мара.

 

Всичко друго беше на живо, разбира се.

 

Глупости!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ДВД ще излезе половин година след самия концерт заради пайнерските охлюви...

Младен Минчев от склада в Димитровград е съобщил предстоящите нови заглавия, сред които е и двд-то, само че кога точно ще излезе сигурно и Панчо Запрянов все още не знае. При всички случаи до края на месеца, може още идната седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Днес излезе двд-то.

Не знам за вас, но аз съм разочарован. Този хубав концерт го направиха на нищо... От компресията ли е, нямам идея - при мен качеството на записа е ужасно.

Не мога да го гледам. Ще си гледам записите от тубата. Те старите й двд-та са по-добри.

Днес в София продавачката пак вика, че Глория продава като луда като за днешно време и в сравнение с другите... и ми стана тъпо, че две двд-та вече ги оценяват на 10 лв и вадят такова качество - убити цветове, квадратчета. Един голям дебел за Пайнер, дето толкова време бавиха този краен резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле DVD то, съгласен съм! Много ниско качество предлагат в Пайнер, личи си, че нямат пари вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле DVD то, съгласен съм! Много ниско качество предлагат в Пайнер, личи си, че нямат пари вече.

 

Кой няма пари? Пайнер ли? :1000 (29): Я пак го кажи, че ми е като балсам за ухото.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...