Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Този концерт на плейбек ли е бил или при монтажа са го направили така, че да е плейбек ?

 

Има изпълнения на плейбек, но 90% е на живо. Не съм го гледал целия, но откъсите, които видях вчера, бяха изцяло на живо. Не попаднах на нито един плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този концерт на плейбек ли е бил или при монтажа са го направили така, че да е плейбек ?

 

 

 

Така го направиха. Т.е. не са слагали плейбек отгоре, а обработиха гласа й на макс. Загуби се цялото удоволствие от изпълненията й. Имаше около 5 песни на плейбек, нещо такова. Но пък оригиналните записи ги има някъде в нета, както и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога на Автограф му викат "филм"? :scratch: Представях си съвсем друго нещо. Както и да е. Тв версиите са хубави, Глория е свежа и усмихната. Циганите е най-яката песен от новите, сега като ги слушах пак и "Прегърни ме" взе да ми харесва.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в едно ресторанче бяха пуснали, "Планета" за малко и вървеше концерта на Глория, 15 години, много приятно беше..., но наистина се бяха осрали много с монтажа и направиха така, че живите песни да звучат като на плейбек, докато на клипчета от залата личеше емоцията в пеенето, после стана много зле..дано не направят и сега тая грешка. А Фокса нали беше написал, че Глория ходила в студиото да си прави "лайв версии" като Андреа... :roll1: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в едно ресторанче бяха пуснали, "Планета" за малко и вървеше концерта на Глория, 15 години, много приятно беше..., но наистина се бяха осрали много с монтажа и направиха така, че живите песни да звучат като на плейбек, докато на клипчета от залата личеше емоцията в пеенето, после стана много зле..дано не направят и сега тая грешка. А Фокса нали беше написал, че Глория ходила в студиото да си прави "лайв версии" като Андреа... :roll1: :mf_surrender:

Лудостта му стигна до там да твърди, че целият концерт е бил на запис и в залата... Още от едно време за наградите на НФ, когато имаше проблем Марга и Пайнер и всички бяха на плейбек, само Деса пя Бели нощи на живо и той пак твърдеше, че и тя е била на запис хахахаха

 

Лудост еееееееееееееееееееее

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тикетпортал ми казаха че засега нямат информация дали балкона ще се пуска от тях в продажба.

Той по традиция е запазен за чичо ти Фокс :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не осирайте и тази тема. Направете си тема за легендата Деса и там си спорете. Това е тема за концерта на Глория, може би единственият ни поп - фолк концерт тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да си направят автогол и да оставят незапълнени сектори само от инат, че не искат да ги пуснат онлайн. Аз така и не разбрах защо не се пуснаха всички билети онлайн. 2015 сме, никой няма време за излишно разкарване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да си направят автогол и да оставят незапълнени сектори само от инат, че не искат да ги пуснат онлайн. Аз така и не разбрах защо не се пуснаха всички билети онлайн. 2015 сме, никой няма време за излишно разкарване.

Пускат се отделни сектори, за да не остане разпръсната публиката, ако не се напълни залата. На първо място секторите пред сцената трябва да са пълни. След това балкони и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плануват се около 45 песни за концерта - солидна бройка.

 

Някои ще са в мискове, а други ще бъдат целите..

"За добро или зло" ще бъде изпълнена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано миксовете не са тези от участията. Не ми се слушат "Докторе на помощ" и "Чуй ме".

 

Засега знаем за Пясъчни кули, Очакване, За добро или зло, Ангел с дяволска душа, Ако бях се родила река, дуетите със Симона, Азис, Тони Дачева и Николай Славеев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плануват се около 45 песни за концерта - солидна бройка.

Така е, дано е направила правилен подбор.

 

Силно се надявам да няма обработки на записа за телевизията, че е голяма излагация да й преправят пеенето като на някоя бездарница.

 

За филмът и аз си представях друго, мислех, че е заснела нови лайв версии на всички песни, а не само на новите и между тях ще разказва за албума. А то се оказа най-обикновено интервю за "Автограф".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едни и същи песни споменава, че ще чуем.. вместо да каже ДAA ще чуете най-накрая Сбогом адиос, Стопроцентова жена, Златна клетка, По навик....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...