Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Много бавно зарежда от чужбина, изгледах 7,8 минути.

Жалко за Гло ... Наистина мислех,че може да се овладява повече... Тъжно е певица, която демонстрира класно поведение и самочувствие и на която съм се възхищавал какъв дар слово има, да се "гърчи" под елементарни въпроси на Патрашкова, на теми, които дори досега да са били табу за интервютата й, никога не са били тайна за нас. Можеше да използва тази различна насока, в която Патрашкова я бута за да разкрие на почитателите си повече от истинското си и искрено "аз", но тя тотално се изнерви и затвори още след върпоса "Дали някой от този свят ти липсва" ... За Илия също не знам какво не й се коментираше, при положение, че връзката им е била публично достояние и е застъпена дори в творчеството й с дуети и общи албуми и композиции... Наистина правилно някой каза в Скандалите че 20 години е правила еднотипни интервюта ... Явно точно тази практика е създавала в мен впечатление,че е желязна пред който и да е журналист. Явно и затова така и не седна на стола на Горещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добър ден !

С Ники Славеев уточняваме вашите любими фолклорни песни, които искате да чуете на концерта ми в ЗАЛА 1 на 30 септември.

 

oa2oht.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): А с кого ще уточни любимите ни попфолк песни? С Планетчо?

:1000 (29):

Със Стефчо и франкофона :D

 

Песента с Канарите няма ли да се сети да изпее, не е представяна и не е банална, а е мн добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 30 към момента.

Гласували 270.

 

Пясъчни кули 97 43.7%

Сбогом, адиос 95 42.8%

Откраднат миг 91 41%

Феникс 88 39.6%

Присъда 88 39.6%

Илюзия 84 37.8%

Очакване 83 37.4%

Крепост 83 37.4%

Златна клетка 80 36%

Приятелко, ти моя, най-добра 78 35.1%

Ангел с дяволска душа 78 35.1%

Кръговрат / Ne ostavljaj me 78 35.1%

Не заслужаваш 76 34.2%

Уморих се от теб 74 33.3%

Любовен дъжд 73 32.9%

Не сме безгрешни 73 32.9%

За добро или зло 71 32%

Стопроцентова жена 71 32%

Ако бях се родила река 71 32%

На неверен да съм вярна 71 32%

Вярвам в любовта 70 31.5%

Ледена кралица 69 31.1%

Ако те няма 69 31.1%

Радост-тревога 67 30.2%

До последната сълза 67 30.2%

Можеш ли да ме обичаш 67 30.2%

По навик 65 29.3%

Оставете ме на мира 64 28.8%

Лабиринт 64 28.8%

Носталгия 63 28.4%

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Със Стефчо и франкофона :D

 

Песента с Канарите няма ли да се сети да изпее, не е представяна и не е банална, а е мн добра.

Чутовни глупости!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да приключиш вече с тази анкета и абсурдните й резултати от загубени фенове-овце!?

В анкетата има доста песни, които не е пяла, а ще е хубаво да изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В анкетата има доста песни, които не е пяла, а ще е хубаво да изпее.

 

Е как може "Носталгия" да е на последно място?

Кво прави вътре "Можеш ли да ме обичаш"? Вътре има 100 балади...

 

Но си прав има ВЕЧЕ доста песни в този списък, които не ся пяти на голям концерт.. че в предни резултати бяха едни и същи втръснали....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как може "Носталгия" да е на последно място?

Кво прави вътре "Можеш ли да ме обичаш"? Вътре има 100 балади...

 

Но си прав има ВЕЧЕ доста песни в този списък, които не ся пяти на голям концерт.. че в предни резултати бяха едни и същи втръснали....

Всичките тия ги пее по участия, но пак липсват "Добре дошъл", "Исусе", "Нека останем приятели", "Татко мой", "Българка". Много се пренебрегват тия песни, а тях наистина не сме ги чували. И не знам защо в списъка я няма "Намери си майстора", както и някои от по-новите - тя ги пее по участия, де, но силно се надявам този път да не пропусне Майстора, защото за голяма сцена май нарочно я отбягва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките тия ги пее по участия, но пак липсват "Добре дошъл", "Исусе", "Нека останем приятели", "Татко мой", "Българка". И не знам защо в списъка я няма "Намери си майстора", както и някои от по-новите неналожени- тя ги пее по участия, де, но силно се надявам този път да не пропусне Майстора, защото за голяма сцена май нарочно я отбягва.

За първи път чувам тези песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Във вас.

Искате песни дето към днешна дата само вие си помните.

Със сигурност на концерта ще има песни, които не знаеш - тогава не ходи, никой не те кара. Малък набор си, но това не означава, че в нас е вината, че Глория имаше хитове, които не наложи. Няма какво да ти обяснявам за тия песни, излишно е. Не може да не си изпее първия хит - песен, която беше шлагер и която не е пяла от сто години, а ако с Димчо Делев имат неуредени неща, това не трябва да лишава нас от песента. Тук не ти говоря за някакви никому неизвестни песни. Имаш ли идея "Българка" какви награди спечели и къде я е пяла, "Исусе" кои концерти закри? По-добре две-три такива изключения този път, отколкото да слушам за не знам кой път плейбека на "Не заслужаваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да приключиш вече с тази анкета и абсурдните й резултати от загубени фенове-овце!?

 

Резултатите никак не са абсурдни, дори са учудващо обективни.

Спрете да искате някакви супер неизвестни или забравени песни - особено при положение, че има поне 30-40 по-хитови от тях. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да приключиш вече с тази анкета и абсурдните й резултати от загубени фенове-овце!?

 

Овце, кози, очевидно това е гласът на хората, ако тези песни се изпеят, явно ще има най-много доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво му има на този списък? Лично според мен са подходящи песните, едва ли би сбъркала с тях. Може да се заменят 4-5 от тях с други, но като цяло това са едни от най-големите й хитове през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шести сектор кофти ли е като изглед? Че от по-централния осми има места само на последните редове по 10 лв и нещо далечко ми се види.

NDKGloriq3.jpg

Вземай от 6ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шести сектор кофти ли е като изглед? Че от по-централния осми има места само на последните редове по 10 лв и нещо далечко ми се види.

NDKGloriq3.jpg

 

Аз бих взел на 10-ти - вижда се по-добре.

Местата онлайн взеха да се запълват по-бързо от преди. Дано и в НДК е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...