Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Аз бих взел на 10-ти - вижда се по-добре.

Местата онлайн взеха да се запълват по-бързо от преди. Дано и в НДК е така.

 

Да, и аз това наблюдавам през 4-5 дни... интересно ми е от билетния център секторите, които се продават докъде са стигнали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз бих взел на 10-ти - вижда се по-добре.

Местата онлайн взеха да се запълват по-бързо от преди. Дано и в НДК е така.

Замина вече, отнесох вече две :D Питах, че не съм ходил в тази зала и си нямам идея кое как е вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билет - закупен! :happyppl: Но вместо наистина подписана картичка, ми дадоха такава с отпечатани подпис и надпис "С обич". :1000 (29):

 

Свършили са тия първите сигурно и не й се е разправяло да разписва пак 500 картички хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билет - закупен! :happyppl: Но вместо наистина подписана картичка, ми дадоха такава с отпечатани подпис и надпис "С обич". :1000 (29):

:D

 

Иначе някой знае ли в билетния център кои места продават? Другата половина, която я няма в сайта или всичките общо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D

 

Иначе някой знае ли в билетния център кои места продават? Другата половина, която я няма в сайта или всичките общо?

Балконите и тази част от партера, която не е пусната онлайн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шести сектор кофти ли е като изглед? Че от по-централния осми има места само на последните редове по 10 лв и нещо далечко ми се види.

NDKGloriq3.jpg

 

 

По-добре да си беше взел горе на 3-я етаж, от 13-и натам, за същите пари. По-добре се вижда и наклонът на трибуните е по-голям. Долу на партера е много равно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да си беше взел горе на 3-я етаж, от 13-и натам, за същите пари. По-добре се вижда и наклонът на трибуните е по-голям. Долу на партера е много равно....

Не са в продажба онлайн, аз за това питах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си редактирам предишното мнение.

 

Как най-удобно и бързо може да си поръчаме албума? Не ми се ходи много до магазина им на Иван Асен II :D Едно време поръчвах от склада им да ми пращат, но нито знам дали още може, нито им пазя мейла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да не си говорим глупости:

 

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/...amp;oe=558A57E3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си редактирам предишното мнение.

 

Как най-удобно и бързо може да си поръчаме албума? Не ми се ходи много до магазина им на Иван Асен II :D Едно време поръчвах от склада им да ми пращат, но нито знам дали още може, нито им пазя мейла.

 

sklad@payner.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си е поръчвал албуми от склада на Пайнер извън София.. може ли да ми каже как стоят нещата?

Пращат ти ги по пощата или с Еконт или Спиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано концерта да е много добър. Честно казано нямам особени предпочитания към песните, стига да не са "Исусе", "Бащице" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, тази песен колко ми е любима като аранжимент и музика, дори и текста не е лош.

Но Глория дори не знае, че я е записвала. Толкова пренебрагната нейна песен не съм виждал в живота си. 1000%20(34).gif Така ми се иска да я чуя на голям концерт, а то и в дискотека е непомислимо да прозвучи дори.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria (official)

 

Мили приятели, искрено ще се радвам трите ми нови песни да ви харесат. "Като буря", "Изсвирете нещо ударно " и " Прегърни ме " , са новите заглавия в предстоящия ми да излезе нов албум. Луда съм и по трите си песни, но разбира се последната дума е ваша. Очаквам с нетърпение отзивите и коментарите ви! С ОБИЧ ! ГЛОРИЯ ☺

 

......"Пропуснах" да ви кажа, че и трите ми нови песни имат свои ТV версии - тяхната премиера ще бъде в неделя, 28.06..на връх рождения ми ден...по ТV PLANETA.Надявам се да съм ви изненадала приятно. ☺Нали знаете колко много ви обичам?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, беше ясно, че пак ще ни забие тв версийките - общо взето всичко е отбиване на номера, но айде, да не кажат, че пак някой си недоволства.

 

Определено прекалено се недоволства вече!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено прекалено се недоволства вече!!!

 

Когато ти предстои концерт и ти пускаш 3 нови песни и някакви тв версии... този албум все едно е направен на бърза ръка, за да излезе на рождения ден.

Ако последната й песен беше хит от ранга на кулите - добре, пусни там някаква тв версия, но при все, че никой не знае за тези "Криле" и сега пак да се забиеш с нещо ей така по между другото... не върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато ти предстои концерт и ти пускаш 3 нови песни и някакви тв версии... този албум все едно е направен на бърза ръка, за да излезе на рождения ден.

Ако последната й песен беше хит от ранга на кулите - добре, пусни там някаква тв версия, но при все, че никой не знае за тези "Криле" и сега пак да се забиеш с нещо ей така по между другото... не върви.

 

В случая съм доволен, че все пак ще има албум и даже с 3 нови песни.Следващия със сигурност ще е с бая повече нови.

Хубаво е, че са само 3, за да може на концерта да има повече време за старите й хитове. Жената в момента си действа чудесно и аз съм доволен..пък и не държа на видеоклипове, а държа на хубави песни. Дано от тези 3 поне 1 ми хареса, че в последните 3 години неискам и да се сещам кво е пускала.. добре че имаме една силна - Пясъчни кули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...