Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Все едни и същи песни споменава, че ще чуем.. вместо да каже ДAA ще чуете най-накрая Сбогом адиос, Стопроцентова жена, Златна клетка, По навик....

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Все едни и същи песни споменава, че ще чуем.. вместо да каже ДAA ще чуете най-накрая Сбогом адиос, Стопроцентова жена, Златна клетка, По навик....

 

Съобразила се е с анкетата.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едни и същи песни споменава, че ще чуем.. вместо да каже ДAA ще чуете най-накрая Сбогом адиос, Стопроцентова жена, Златна клетка, По навик....

То принципно все някой няма да е съгласен за дадена песен и да иска друга. Каквото е избрала - това. Поне този път сцената, постановката, всичко ще е по-различно, и репертоарът ще е по-стикован. Тя Симона й казва много умни неща - особено ме изкефи това за излишните приказки и лаптопа, така че Глория слуша и си взима поука. Детето се държа много добре в ОМ, Глория също беше разположена и ми хареса как настъпа на два-три пъти Пайнера. Първата част беше супер. Но втората... Емилия Стоянова кога ще се научи, че не става с хаотичните клиширани и захаросани въпроси, да разтяга локуми и да размята фусти от соца. И е толкова лицемерна с гостите, а с феновете е станала толкова арогантна, че няма да коментирам. Може да ти се простят някои грешки като журналист, но да изгубиш и човешката представа къде се намираш вече малко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се видим на концерта. Само не притеснява, че ако онази матрьошка Саша е там, ще имаме дупка като от "Черни връх" в центъра. И аз ще си дойда специално за концерта на Глорето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че иска да угоди на всички и да изпее колкото се може певече песни, за да може всеки да чуе своята любима, и поради това се налага да има миксове, но имам предчувствието, че точно ТОТАЛНИТЕ хитове като "Сбогом адиос", "100% жена", "Ледена кралица", "Златна клетка" (ако въобще ги пее) ще са в микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останаха ли билети за този концерт, още не съм си взел... :1000 (10):

Само 40 бр онлайн.

За в билетния център нямам идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 40 бр онлайн.

За в билетния център нямам идея.

 

Сега питах в билетния център. Има още места в партера, но по-назад. За балкона каза, че не може да ми каже дали са пуснати. Билетите вървят страхотно, ама Глория пак послъга в Открит микрофон, че всичко долу е продадено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега питах в билетния център. Има още места в партера, но по-назад. За балкона каза, че не може да ми каже дали са пуснати. Билетите вървят страхотно, ама Глория пак послъга в Открит микрофон, че всичко долу е продадено.

 

Каза, че ПОЧТИ е продадено долу.

Естествено, че от билетния център ще кажат, че има места когато са останали някакви 20-30 разпръснати места из секторите...но каквo са 30 места според продадените 2000 или малко повече отгоре незнам точно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория май наистина няма реална представа за нещата...забравете за "Сбогом, адиос" и песни от този род, ще се слушат Безсъния, Феникс-РЕМИКС и т.н. :1000 (27): :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално зададох въпрос за ремикса на "Феникс", че феновете предпочитат оригинала, но не стигнаха до него. Иначе от онлайн билетите са останали само 27 в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално зададох въпрос за ремикса на "Феникс", че феновете предпочитат оригинала, но не стигнаха до него. Иначе от онлайн билетите са останали само 27 в момента.

 

Те не стигнаха до нито един нормален въпрос, а единствено... "Ани ви поздравява...Тошко казва, че те обича от бебе" и т.н. :mf_surrender:

 

Защо не желае да приеме, че всички отиват да чуят хитовете, с които стана голяма.. защо не проумява, че хората искат музиката от 2004та назад!

И аз пак имам няква дребна надежда де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоянова зададе 5 въпроса на кръст ...

Интервюто в края на 2013 бе в пъти по добро. . .

 

Така е даже вчера си го пуснах да си го припомня.

Този път в интервюто изобщо не се сметна за нужно да се отговаря на фенове явно така са се разбрали.. така си мисля аз.

Но това което каза Глория за старите песни, че едва ли не нямало нужда вече да се пеят щото има нови... ПЪЛЕН АБСУРД!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е даже вчера си го пуснах да си го припомня.

Този път в интервюто изобщо не се сметна за нужно да се отговаря на фенове явно така са се разбрали.. така си мисля аз.

Но това което каза Глория за старите песни, че едва ли не нямало нужда вече да се пеят щото има нови... ПЪЛЕН АБСУРД!

 

Това за старите песни не беше ли в отговор на някакъв въпрос дали мисли да възражда някоя с нов аранжимент, а не за концерта, или бъркам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за старите песни не беше ли в отговор на някакъв въпрос дали мисли да възражда някоя с нов аранжимент, а не за концерта, или бъркам?

 

Незнам точно мисля че беше някакъв въпрос дали ще пее по-стари песни, защото на предния концерт нямало дори песни от 1вия албум... дано не бъркам ще си го пусна пак.

Та не, че не го е казвала и преди де.Дали сега или по-рано, тя го мисли, и го е казвала няколко пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...