Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Рекламата е слаба наистина. Интересно защо никой не лепи върху на Цеца и Брена плакатите, които са наистина навсякъде. Не може по магистралата да имаше сто билборда за на Поли Паскова концертите, а на Глория да знам един, и то в Симеоново. По Веселина ли, къде беше въртят много Изсвирете нещо ударно, можеше да пуснат една рекламка за концерта. Обиколи 2-3 предавания и това беше. Хубаво поне, че от май пусна билетите, за да има време. Доста хора ще се размърдат в последния момент, така че е много вероятно да се напълни. Този път ще присъстват и доста от колегите й. На някои песни се оправят правата и се надявам този път, ако пее Откраднат миг, после да влезе в двд-то, защото пак ще има такова, но ще е по-различно, т.е. май няма да ги има тия обработки, но всички зависи от звука, който ще се възпроизведе на концерта. Дано няма груби технически гафове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хем не знаете, хем коментирате - просто август не са лепени афиши....От вчера са пуснати отново - има ги навсякъде...Всичко върви нормално...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е на корицата на списание Coiffure Beauty.

 

Coiffure_8-9_2015.jpg

 

Специален гост на броя – певицата Глория! Музика, стил и страст!

 

Ето ни пак тук! През лятото Coiffure Beauty заслужено си подари кратък творчески отпуск, но любимото Ви списание се завръща с нови идеи за красиво и здраво тяло на цели 156 страници, с две корици, по-цветни и забавни от всякога.

 

Специален гост в новия ни брой е примата Глория по повод на нейния 20-годишен творчески възход. Повече за пътя към успеха и новите проекти на певицата ще разберете от страниците на Coiffure Beauty.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тикетпортал са пуснати части и от други сектори нещо много странно ми изглеждат нещата

Всичките места са пуснати и онлайн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така сега с афишите изглежда много по-добре, че хич ги нямаше напоследък. Тези от "Дяволска любов" не знам от какъв зор са, но ме върнаха в онова време - много приятно. Утре сме на Слави. Очаквах да пее Циганите, но и с Прегърни ме ще се получи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли логично да изпее стара песен, за да промотира концерта? В крайна сметка хората я знаят със старите й песни, а не със "Прегърни ме". Ама тя си знае, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Глория ще ги помита всички "Като буря"! :Vishenka_05:

 

 

 

Абе, само аз ли толкова се кефя на тази песен? Супер надъхващо ми действа, особено на припева! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Глория ще ги помита всички "Като буря"! :Vishenka_05:

 

 

 

Абе, само аз ли толкова се кефя на тази песен? Супер надъхващо ми действа, особено на припева! :happyppl:

И аз я харесвам, :D :1000 (6): :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път ще има повече хора от колкото през 2009! Така ги усещам аз нещата! :Vishenka_05:

 

Мдаа, дано се получи як концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се вълнувам да разбера предварително какво ще пее. Искам да си има елемнт на изненадата там. И знам, че каквото и да пее ще ми хареса.

:Vishenka_05: Снощи беше страхотна при Слави. Много добре и стои сцена и бенд, така че за концерта имам хубави очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иво Спасов ще е режисьор на концерта понеже Люси влиза в Брадъра.

 

Тука трябва ли да се радваме или обратното? :D Просто не им познавам работата на всички, на Люси не струва, това го знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано го издаде на DVD.

 

Обаче да е двойно с перфектно качество и неизрязвано освен ако отново има неплатени права и най-големите хитове липсват

 

А този Иво Спасов бил ли е режисьор на някой концерт на Пайнер преди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз силно се надявам някой да го запише както минилия и да си го чуя с идеално качество записан и необработен. Просто знам, че Пайнер ще си сложат след това плейбек отгоре. А още по - добре е ако го излъчват директно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...