Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Нещо много слаба реклама напоследък... трябва нещо повече да се направи, че незнам дали балкона ще тръгне...

Ми къде реклама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо много слаба реклама напоследък... трябва нещо повече да се направи, че незнам дали балкона ще тръгне...

Сега са слаби месеци, но от началото на септември пак ще има засилка с рекламата, предполагам.

Още малко предавания, във фб си има напомняне постоянно, по тв не знам колко често върви, но сигурно я пускат... Ако и билбордовете са достатъчно, всичко е 6. Афиши също не липсват. Каквото можа, се направи. Доста по-добре от предния път. Ще имаме пълна зала до септември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега са слаби месеци, но от началото на септември пак ще има засилка с рекламата, предполагам.

Още малко предавания, във фб си има напомняне постоянно, по тв не знам колко често върви, но сигурно я пускат... Ако и билбордовете са достатъчно, всичко е 6. Афиши също не липсват. Каквото можа, се направи. Доста по-добре от предния път. Ще имаме пълна зала до септември.

 

Е, да и аз очаквам Септември да има няколко гостувания в телевизии.. пък и има хора, които чакат да мине лятото, и тогава да си купят билети.

Чудя се обаче защо поне една реклама по някое фолк радио не пусна, примерно Веселина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да има проблем: Глория бичи по частни партита и ивенти, които сама си е намерила и Пайнер -а не получава и стотинка от тези мангизи :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да има проблем: Глория бичи по частни партита и ивенти, които сама си е намерила и Пайнер -а не получава и стотинка от тези мангизи :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Ами много ясно.

Докъде са стигнали нещата щом 15 секунди реклама й е спрял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако на Димитров не му дойде акълът, съвсем ще остане без големи имена. :1000 (10):

Няма да му дойде, за него изгодата е само това, което влиза в джоба, а то има цвят, форма и номинал - всичко друго като престиж, слава и ниво е бошлаф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера даваха рекламата за албума. Ако имаше проблем щяха и нея да спрат. Не търсете под вола теле сега ... :3fdb8960598fa63e:

 

В албума има участие и Пайнер като съпродуцент - няма логика да я спира. В концерта обаче няма никакво участие и съответно не печели нищо, а беше обещал че ще помогне за концерта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора събрали сме се компания от над 6-7 човека, които искаме да ходим на концерта. Дали има останали билети???

На черно преди самия концерт дали ще могат да се намерят.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо де, тя хубаво ще му натрие носа на 30ти със зала по-пълна от сборните му концерти напоследък.

Пожелавам и го. Хората за зажаднели за такива концерти. Но концерта на 1 декември на Пайнер беше фул. Всички входове бяха затворени преди да е започнал концерта и навън имаше тайва от над 500 невлезли човека, разчитали даси купят на място билет. Билетите свършиха много по рано от очакваното. Не успях да се вредя... Предните години нз какво е било, но миналата год декември Пайнер нямаха проблем с празни места

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора събрали сме се компания от над 6-7 човека, които искаме да ходим на концерта. Дали има останали билети???

На черно преди самия концерт дали ще могат да се намерят.

 

Ето тук можеш да си избереш места - ticketportal.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

унизително е да кибича на балкона... Искам в праймтаймааааа :girl_cry2:

 

Аз за това се уредих с билет още в деня, когато ги пуснаха. Хубавите места свършиха още тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за това се уредих с билет още в деня, когато ги пуснаха. Хубавите места свършиха още тогава.

Ами ако зависеше от мен още тогава щях да си взема, но брат ми си мислеше, че ще има билети до последно и дори няма да напълни залата. А да си взема билет сам не върви, когато сме голяма компания. Абе вероятно ще се продават билети на черно, както на всеки концерт или парти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако зависеше от мен още тогава щях да си взема, но брат ми си мислеше, че ще има билети до последно и дори няма да напълни залата. А да си взема билет сам не върви, когато сме голяма компания. Абе вероятно ще се продават билети на черно, както на всеки концерт или парти.

 

Не бих разчитал на това. Провери в билетния център на НДК. От секторите, които се продават там може да има места, които да те устройват, aко не долу на партера, то поне на 1ви балкон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привършват билетите за юбилейния концерт на Глория

Два месеца преди юбилейния концерт на Глория, който ще се състои на 30 септември в зала 1 на НДК в София, почти всички билети за него са разпродадени, а единствените свободни места са за втори балкон в залата.

Глория е доволна от интереса към концерта и признава, че вече са започнали репетициите за него. Тя и екипът й искат всичко да бъде изпипано до последния детайл и да предложат на гостите един спектакъл, който ще остави незабравим спомен за тях.

"Голяма радост и вълнение е за мен този концерт, вложила съм цялата си енергия в подготовката му, защото публиката заслужава най-доброто" - казва певицата и допълва, че паралелно с това продължава музикалните си срещи с феновете в цялата страна.

"С голямо вълнение и емоция очаквам юбилейния ми концерт. Ще се постараем и ще дадем максимума от себе си за публиката" - заяви Глория в интервюто си за "Открит микрофон" на Signal.bg.

 

А, честито!

Аз още нямам. :1000 (29): Ама ми е много далеч 30-ти.

Иначе Глория им прави показно какво е то да си попфолк певица - да ходят и да се учат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...