Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

За мен най-важното е концертът и новите песни да са добри, това че новите видеа ще се водят "ТВ версии", а не "клипове" за мен няма голямо значение. То пък на "Ненаситна" примерно като се води "клип" все едно е нещо добро. А и ми харесва как изглежда на кадрите - свежа, усмихната, модерна. Явно иска да атакува с повече продукция наведнъж, няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Телевизия “Планета” пък подготвя специална изненада за Глория и нейния рожден ден – премиерата на музикалния филм “Пясъчни кули” на 28 юни от 19:00 по “Планета” ТВ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото по-добре такива live тв версии, отколкото полегнала и поседнала на саксии и дивани. Доста добре изглежда на снимките, според мен ще са ок нещата. Единствено трябваше албумът да излезе в понеделник, ден след телевизионната премиера.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина и аз съм доволен. По-добре отколкото нищо или саксиите от 2006-2007-2008 :D

А и таймингът на албума според мен е на ниво - започват продажбите петък и започва да пътува из страната, а в събота е в цялата страна. То за кой знае колко продажби не може да се говори, но събота сякаш е по-далавера да идеш до магазина. За жалост обаче се опасявам, че ще е хартиен. От Влюбена в живота не е имала пластмасова кутийка.

Юбилейният бест преди 5-6 години беше картонен, но беше много красив. Да ти е кеф да го хванеш, да го разгърнеш.

 

btw "Изсвирете нещо ударно" ми звучи баш като песен, която Ивана би пуснала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина и аз съм доволен. По-добре отколкото нищо или саксиите от 2006-2007-2008 :D

А и таймингът на албума според мен е на ниво - започват продажбите петък и започва да пътува из страната, а в събота е в цялата страна. То за кой знае колко продажби не може да се говори, но събота сякаш е по-далавера да идеш до магазина. За жалост обаче се опасявам, че ще е хартиен. От Влюбена в живота не е имала пластмасова кутийка.

Юбилейният бест преди 5-6 години беше картонен, но беше много красив. Да ти е кеф да го хванеш, да го разгърнеш.

 

btw "Изсвирете нещо ударно" ми звучи баш като песен, която Ивана би пуснала :1000 (29):

 

Защо ти е пластмасова кутийка, Благодаря и Имам нужда от теб са страшно изпипани албуми откъм визия, с големи книжки и т.н. Е, снимката на Благодаря е кошмарна, но все едно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ти е пластмасова кутийка, Благодаря и Имам нужда от теб са страшно изпипани албуми откъм визия, с големи книжки и т.н. Е, снимката на Благодаря е кошмарна, но все едно. :D

Защото преди десетина години си купих Сини очи и няма нужда да ти показвам на какво парче еднопластова тоалетна хартия е станало. Баш фотосесията на Благодаря на мен много ми харесва - цветове, муцунки, сичко е шес :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и таймингът на албума според мен е на ниво - започват продажбите петък и започва да пътува из страната, а в събота е в цялата страна. То за кой знае колко продажби не може да се говори, но събота сякаш е по-далавера да идеш до магазина.

 

btw "Изсвирете нещо ударно" ми звучи баш като песен, която Ивана би пуснала :1000 (29):

И според мен добре са решили да го пуснат в петък преди премиерата по телевизията вместо в понеделник. Така би представлявал интерес за феновете, които държат да има по нещо непознато в албумите, които си купуват. Това не пречи на хората, пожелали да го имат след като са гледали филма, да си го купят другата седмица.

 

За "Изсвирете нещо ударно" и аз си го помислих. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънях до магазина на Иван Асен. Албумът ще го има от 14 часа днес. Айде поне да продаде 50 бройки преди да го качат в нета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънях до магазина на Иван Асен. Албумът ще го има от 14 часа днес. Айде поне да продаде 50 бройки преди да го качат в нета

Само от магазина във Варна са над 50 бройки поръчани! :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая да пуснат албум с книжка. :1000 (33): Напоследък съвсем го караха през просото с дисковете - вярно, че не се купуват, но не се и издават често, така че... Между другото явно е заснела лайв версии на всички песни, щом ще има цял филм, а няма да пуснат само 3-те нови. Тъкмо "Пулс" ще получи видео, с което да се излъчва и което да качат в каналите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънях до магазина на Иван Асен. Албумът ще го има от 14 часа днес. Айде поне да продаде 50 бройки преди да го качат в нета

Да го качиш днес да си го дръпнем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го качиш днес да си го дръпнем.

идеята ми е друга. нека хората си купят диска - гаси 8 лв е. тва е кутия цигари и пакетче дъвки. После да го казчва който иска.. Аз ще слушам диска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

идеята ми е друга. нека хората си купят диска - гаси 8 лв е. тва е кутия цигари и пакетче дъвки. После да го казчва който иска.. Аз ще слушам диска.

Ами да, но ние сме в чужбина. Няма как да си купим каквото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, но ние сме в чужбина. Няма как да си купим каквото и да било.

Bulgariancds не предлагаха ли доставка в цял свят? Иначе напълно ви разбирам, аз докато живеех в родния Ловеч чаках около седмица да докарат на Глория беста за 15 години и ходих всеки ден да ги тормозя. То не е същото изобщо, ама аз да си кажа без да ме питат :D

Бтв моля, ако някой наистина си го купи днес от софийския им магазин да драсне тук. Мислех утре да ходя, но ако го имат днес защо не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно подреждане на песните. 1000%20(10).gif Вече дори и в това не влагат мисъл...

 

Айде Жорката и от подредба на песни в албум разбира... Абе, Жоре, взЕми се зАпри малко! Подредбата е перфектна - предстоящите сингли на първите 3 места, "Утре ще е по-добре" - на последно.

 

Книжката е страхотна - с текстове на всички песни и кадри от музикалния филм. "Свирят" Дани Милев Бенд.

 

Като буря

текст Глория и Мариета Ангелова

аранжимент Калин Димитров

със специалното участие на Спас Лазаров

 

Изсвирете нещо ударно

текст Глория и Мариета Ангелова

музика Глория

аранжимент Димитър Петров

със специалното участие на Гъмзата

 

Прегърни ме

текст Глория и Мариета Ангелова

музика и аранжимент Калин Димитров

със специалното участие на Спас Лазаров

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тия хитове. Гледайте дали на вас ви харесват песните, а не дали ще станели хитове. Понеже всеки цели хит, а не хубава песен, затова различните парчета са рядкост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех си и аз албума. От новите "Като буря" ми е много слаба, даже въобще не ми хареса от първо слушане. Другите 2 са супер. "Изсвирете нещо ударно" ми хареса най-много.

Обложката е много яка, изцяло със снимки от ТВ версиите. Няма ги джуките и позите, а има непринудени снимки на сцената. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...