Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина постъпвате много лошо като разпространявате песните аванта без грам съобразение. Оставете поне малко време хората да си купят албума. Много ясно, че който много иска ще си го вземе, но хората, които се чудят дали да го вземат или не, тези потенциални купувачи се губят като ги предлагате на поразия всички песни от новия албум. И аз съм в чужбина, и аз не мога да си го купя, но бих изчакал 5-6 дена докато чуя песните, стига само да подпомогне продажбите на албума. Каква файда и мотивация тогава да създава нещо ново жената.

 

Също така гледам да пропускам мненията ви за песните преди да съм ги чул. Не искам чуждо мнение да влияе моето, след като още не съм чул нищо. Не помагате с нищо и като споделяте текстовете. За тези, които още не сме ги чули, се губи целият ефект да чуеш нова песен като вече знаеш всичко за нея преди това.

 

Рекламата ми харесва, и песните в нея са избрани много добре и ме карат да искам да изслушам целият албум, дори и песните, които не ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина постъпвате много лошо като разпространявате песните аванта без грам съобразение. Оставете поне малко време хората да си купят албума. Много ясно, че който много иска ще си го вземе, но хората, които се чудят дали да го вземат или не, тези потенциални купувачи се губят като ги предлагате на поразия всички песни от новия албум. И аз съм в чужбина, и аз не мога да си го купя, но бих изчакал 5-6 дена докато чуя песните, стига само да подпомогне продажбите на албума. Каква файда и мотивация тогава да създава нещо ново жената.

 

Също така гледам да пропускам мненията ви за песните преди да съм ги чул. Не искам чуждо мнение да влияе моето, след като още не съм чул нищо. Не помагате с нищо и като споделяте текстовете. За тези, които още не сме ги чули, се губи целият ефект да чуеш нова песен като вече знаеш всичко за нея преди това.

 

Рекламата ми харесва, и песните в нея са избрани много добре и ме карат да искам да изслушам целият албум, дори и песните, които не ми харесват.

Донякъде си прав, но затова нямаме вина само ние. Ако Пайнер не бяха толкова old school и бяха пуснали песните да се купуват онлайн, нещата щяха да са иначе. Аз например щях моментално да си взема албума. Да не говорим, че щеше да е 3 - 4 лева, а не 8. Отделно дори данъци щяха да спестят, заради еко такси и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от новите песни. Имаше нужда от парче като "Изсвирете нещо ударно" - тип "Стопроцентова жена", "Балканска душо" и "Дар от Бога" ъндърграунд.

"Прегърни ме" и "Като буря" - хубави мелодии и текстове, хем са в неин стил, хем са по-различни от масовката. Доколкото знам, тази година няма да си остане само с тези нови песни от албума или поне ще има клип на нещо друго ново по-нататък, но за мен и тези песни стигат, много са добри, обложката също ми хареса.

Между другото, албумът се продава много добре, естествено - продавачите в София и Пловдив са адски доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХААХ вие сериозно ли сте чакали хората да си купят албума?? :mf_surrender: Без коментар..Кой купува албуми, освен по-хард феновете на изпълнителя?

 

Иначе...Тази с циганите е готина, можеше да снима клип за лятото, другите две са 100% бози и пълнеж, както и друга част от песните в албума..

 

КАТО БУРЯ

ИЗСВИРЕТЕ НЕЩО УДАРНО

ПРЕГЪРНИ МЕ

ДВОЙНА ИГРА

ОБРАТНО БРОЕНЕ

АКО СЧУПЯТ ВСЯКА НОТА

ПУЛС

ПЯСЪЧНИ КУЛИ

БЕЗСЪНИЕ / INSOMNIA

КРИЛЕ

УБИВАШ НА МЯСТО

УТРЕ ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ

 

4-5 песни от целият албум стават...всичко друго не се различава едно от друго и са правени ей така за да има песни.. Може би най-слабия албум на Глория като цяло.Модерен ритъм имат песните, но много банални текстове и подобни аранжименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази за циганите е окей, но изпълнението можеше да е по-ударно. Приятни са песните от албума, тези, които наистина харесвам, са "Обратно броене", "Ако счупят всяка нота", "Пясъчни кули", "Криле" и "Утре ще е по-добре".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сега! Това, че Глория е пуснала албум, не прави песента на Анелич "Генерал" по - лоша. Не виждам защо спорим за глупости, аз също нямам песен, освен "Утре ще е по - добре" която да кажа, че е велика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

дано не ме лъже паметта, но преди месец имаше с Глория интервю в Канал 3. Там тя се издаде, че подготвя дует - предполагам,че е възможно да бъде като изненада на самия концерт. Надявам се ако пее и тези трите песни, да ги изпее на живо иначе ще се изгуби чара и актуалността им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да вдигнем вота на по-новите снимки, че ме дразни главната снимка да е отпреди 100 години.

 

http://www.last.fm/music/%D0%93%D0%BB%D0%B...mages/103391881

 

http://www.last.fm/music/%D0%93%D0%BB%D0%B...mages/103326903

 

http://www.last.fm/music/%D0%93%D0%BB%D0%B...mages/103326901

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах вече и трите нови песни. И трите са много добри и много ми харесват.

 

Сега ме е страх да си пусна ТВ версиите, да не би да е ебала майката на хубавите песни с тези клипчета, както е обичайно за Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включвам се с редовните ми статистически данни :1000 (29): , за седмица Глория е продала над 150 билета онлайн. Не наблягам на скоростта на продаване, а искам да кажа, че до септември ще напълни залата. При всички положения обаче са важни нагласите на хората не сега, а след концерта, трябва да си прекарат много добре, това ще ѝ отвори възможности за още концертна дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушаме ли едно от най-мощните изпълнения на живо на Глория последните няколко години?

Какво гласище вади само на "Утре ще е по-добре"!

 

 

Тук просто нямаше грешка.Желязно пеене и много добър микс. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите песни почнаха да ми харесват доста. "Като буря" е мн приятна като мелодия и аранжимент, може би текстът куца.

След като залага на Циганите, дано се сети за Намери си майстора и Влюбена в живота за концерта.

"Прегърни ме" е мн хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е един от най-продаваните изпълнители на “Пайнер” и единственият, работил толкова дълго с компанията, първата фолк певица, поканена за турне в САЩ и пяла в лондонската зала “Астория”. Имала е изяви и в Австралия, Испания, Израел, Гърция, Турция. Сега пак ѝ предстои грандиозен концерт, с който ще отбележи творческия юбилей – 20 години сцена, пише "24 часа".

Всъщност тази година стават 21 г. от първия ѝ албум, но певицата не успя да реализира спектакъла миналата година, затова ще празнува сега. Глория ще пее само на живо с бенда на Дани Милев на 30 септември в зала 1 на НДК

Преди да излезе на сцената, ще се прекръсти три пъти, както прави всеки път. Вярващ човек е, дори носи медальонче с надпис “ангели” на английски. “Вярвам и в доброто, в човещината. Не мога да разбера хора, които само гледат как да спънат другия. Само ако бяхме малко по-добри...”, казва певицата.

 

За концерта в зала 1 тя е подготвила и кратък 15-минутен фолклорен сет. Поканила е като специални гости повечето от дуетните си партньори – Азис, Тони Дачева, Ники Славеев. “Очаквам да се получи много хубаво, феновете да се забавляват, все пак за тях го правя”, казва Глория.

 

Два дни преди рождения ѝ ден, който е днес - 28 юни, излезе 16-ият ѝ албум – “Пясъчни кули”. Първия издава през 1994 г. Тогава в. “24 часа” я награждава с приза “Откритие на годината”.

 

Цяло лято певицата ще е заета с участия в страната. През октомври също ще изнесе много концерти. Но това, което чака с най-голямо нетърпение, е юбилейният спектакъл в зала 1 на НДК на 30 септември.

На днешния ден Глория празнува своя рожден ден. Феновете я поздравяват и поднасят своите благопожелания към любимата си звезда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Източник: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4842112

 

Симона е отвратителна в снимките в статията. Наистина е едва на 18, но с тези пози и муцунки е в пъти по-голяма кифла от майка си. Добре поне говори нормално, ако съдим по гостуването им в дикофф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...