Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Какви цигании по седалките... Знаете, че нито ще има толкова мангали на този концерт, нито Глория има такива люти кючеци. Не сме на погребение да слушаме опело. Ще има балади, то е ясно - обожавам и тях, но мисълта ми е да не натежат. Защо не приемате чуждо мнение и винаги разбирате толкова криво нещата, бе хора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И според мене е цигания, да се танцува по седалките.. :mf_surrender: Само веднъж бях на концерт в НДК и не съм си и помислял да се кълча на до седалките...за това е концерт, стоиш и гледаш и си припяваш....

ХАххаха, абсурден си и всеки ден го доказваш все повече! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кат ми се танцува, ще танцувам, дреме ми на к**а, че съм в социалистическото НДК! Като всеки обобщаващ творчеството на изпълнител концерт, и този и бързи песни трябва да включва, нормално на тях да има станали хора!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАххаха, абсурден си и всеки ден го доказваш все повече! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Остави.

 

Винаги съм искал Глория да постигне ефекта на Ивана и Камелия, като забият бърза и ударна хитова песен. Няколко пъти й се е получавало, но в повечето случаи не подбира подходящите песни на сборни изяви особено. Дано този път на собствения си концерт премисли нещата, защото този репертоар трябва да има градация и връзка между отделните песни, а не хаотичен подбор. Има огромен и разнообразен репертоар и не бива да го неглижира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави.

 

Винаги съм искал Глория да постигне ефекта на Ивана и Камелия, като забият бърза и ударна хитове песен. Няколко пъти й се е получавало, но в повечето случаи не подбира подходящите песни на сборни изяви особено. Дано този път на собствения си концерт премисли нещата, защото този репертоар трябва да има градация и връзка между отделните песни, а не хаотичен подбор. Има огромен и разнообразен репертоар и не бива да го неглижира.

От моето познаване на Глориевия репертоар , както и следейки нейните изяви последните много години на концерти тя има 2 основни проблема, които успяват да я забият всеки път - безумен подбор на песни (включително заради пословичния ѝ срам от чалгаджийските ѝ години, когато са най-големите ѝ хитове) и неадекватно поведение на сцената. И двете неща могат да бъдат променени за седмици, но явно няма желание това да се случи.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви цигании по седалките... Знаете, че нито ще има толкова мангали на този концерт, нито Глория има такива люти кючеци. Не сме на погребение да слушаме опело. Ще има балади, то е ясно - обожавам и тях, но мисълта ми е да не натежат. Защо не приемате чуждо мнение и винаги разбирате толкова криво нещата, бе хора...

По скоро говорех по принцип..На Глория по концертите не съм виждал такова нещо, а и песните й не го предразполагат...

 

ХАххаха, абсурден си и всеки ден го доказваш все повече! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

ХУАХА, кючеците по седалките в НДК, на някой да не са му болна тема? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, какво стана с това?

 

Ей, тролче загубено, кога идваш до Париж да си го премерим :1000 (29):

 

 

ПП: Иначе онзио списък с песни дето беше пуснат за концерта ще има ли въобще някакво значение за Глория или?

Май е само фен анкета...не вярвам Глория да се повлияе от него..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: Иначе онзио списък с песни дето беше пуснат за концерта ще има ли въобще някакво значение за Глория или?[/b]

 

Ако става дума за анкетата на Роско силно се надявам да не стигне да Глория, че на 95% са песните, които вечно си пее, а уж искахме разнообразие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще изпее най-големите хитове.

Вие ако ходите на всички участия на Глория и тези песни са ви писнали, едно 80% от хората в тая зала не са ходили на нейно участие скоро и ще искат да чуят хитове, не вашите любими песни дето само вие си знаете.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще изпее най-големите хитове.

Вие ако ходите на всички участия на Глория и тези песни са ви писнали, едно 80% от хората в тая зала не са ходили на нейно участие скоро и ще искат да чуят хитове, не вашите любими песни дето само вие си знаете.

 

Има още много песни, които хората знаят, не са само "Не сме безгрешни","Циганско сърце" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има още много песни, които хората знаят, не са само "Не сме безгрешни","Циганско сърце" и т.н.

Много грешно твърдение.

МАСОВО Глория има към 20 популярни песни. Песни дето със заглавието може да се сетиш как звучат или да запееш.

Нека си ги изпее тях + 2-3 не толкова популярни, но добри и да се получи един добър концерт.

Аз примерно като не толкова голям фен на Глория бих присъствал за да чуя най-големите хитове. Ако ми запее песни дето са забравени от Бога и се помнят само от най-върлите фенове - няма никога повече да стъпя на нейн концерт.

За мен перфекния концерт би бил:

1. Пясъчни кули / Утре ще е по-добре / До последната съза в микс.

2. Ненаситна

3. Имам нужда от теб

4. Намери си майстора

5. Не сме безгрешни

6. Жените са цветя

7. Крепост

8. Присъда

9. Очакване

10. Феникс (нормална версия)

11. За добро или зло

12. Откраднат миг

13. Уморих се от теб

14. Сбогом адиос

15. 100% жена

16. Циганско сърце

17. Носталгия

18. Златна клетка

19. Ледена кралица / Ако бях се родила река

20. Не остарявай, мамо

21. Благодаря

 

Скуката ми позволи да си направя и траклист. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, стегнете се! Какъв Бодигард, каква Свири виолина ?! Жената е наела Дани Милев Бенд, за да направи един модерно звучащ, адекватен на съвремието концерт-демек с песни след 12 Диаманта. Правят изключение песни като Откраднат Миг, които страхотно могат да се направят с бенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що, гайдата не е "модерна"? :mf_surrender:

 

Не, просто всеки концерт си има концепция. На този, както изглежда, концепцията е реализации на Дани Милев Бенд. В този бенд няма гайда, доколкото знам. Но ако успеят да я съчетаят добре, тогава ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, стегнете се! Какъв Бодигард, каква Свири виолина ?! Жената е наела Дани Милев Бенд, за да направи един модерно звучащ, адекватен на съвремието концерт-демек с песни след 12 Диаманта. Правят изключение песни като Откраднат Миг, които страхотно могат да се направят с бенда.

 

Глупости пишеш....

Разбира се че ще пее първите си хитове и песни харесвани от всички и преди 12 диаманта....

Концерта се казва "20 години Глория", а не "Глория - последните 15 години"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънуваш ли:D

Не бе, даже много се учудих. Сега дилемата е дали да му взема отстрани на първи балкон или на втория ред от сектори на партера. Демек 10 или 8. :D Дай акъл??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, даже много се учудих. Сега дилемата е дали да му взема отстрани на първи балкон или на втория ред от сектори на партера. Демек 10 или 8. :D Дай акъл??

От втория партер (7 и 8 блок са централните мисля) си се вижда мн добре. На страничните балкони не съм бил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...