Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галмдринг дори не те познавам, но по време на концерта си мислех за теб, щото и аз дойдох от Германия за тоя концерт и не знам как щях да го преживея, ако не присъствах.

 

Просто това беше уникален подарък за всички истински фенове. "Жените са цветя" изби рибата изсвирена от Дани Милев бенд, които се справиха блестящо. яЯвно кралицата яко ги е стегнала на репетициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галмдринг дори не те познавам, но по време на концерта си мислех за теб, щото и аз дойдох от Германия за тоя концерт и не знам как щях да го преживея, ако не присъствах.

Просто това беше уникален подарък за всички истински фенове. "Жените са цветя" изби рибата изсвирена от Дани Милев бенд, които се справиха блестящо. яЯвно кралицата яко ги е стегнала на репетициите.

Мерси! Аз още не мога да преживея, че изпуснах кралицата. Иначе сега на 1 отивам да си подкрепя Глорето ако е там, другите не ми пука!

 

ПП: Не че щото сме си ние, ама феновете на Глория наистина сме си аристокрация. :Vishenka_05: Виж от чужбина я подкрепяме. (шегувам се, да не се обиди някой)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ленко усили ми микрофона" и "Има ли кралици тази вечер"? (последван от истеричен смях от всички гейове в залата (над 1000) си остават бисерите на вечерта.

И в същото време получавам съобщение на месинджъра - "Що за въпрос"...а някаква жена се изцепи:"Пълно е" :1000 (29): Глорче знае как да вдигне градуса, а за микрофона - Лили пък само се караше, че й е мн усилен бил :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото "Феникс", "Крепост" и "Очакване" изглеждат брутално на голям екран, искам да ги гледам в кино.

Изобщо ей така на концерт като се излъчват и видео опаковките на песните е нещо много ценно, затова трябваше да пусне и на "Оставете ме на мира", "Чуй ме", "За тебе майко", Приятелката, "Жените са цветя" - изобщо нямаше да си проличи качеството - на голям екран, гледайки го от далеч - някакви си хиляда пиксела изобщо нямаше да си личат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-емоционалния концерт на който съм присъствала. На няколко пъти се разплаках дори на любимите си песни. Уникална Глория! Каквото и да кажа ще е малко.... Прекрасен подбор на песните, а с бенда звучат още по-уникално. Страшно много се радвам за ''Щастието е магия'', ''Чуй ме'' и ''Ех море''. Публиката не спря да я аплодира, а залата - фул! Глория си е класа над всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт ще се запомни! Изживях една уникална вечер..тази жена е невероятна!

На старите песни се върнах в детските ми години когато я захаресвах и очите ми се пълниха със сълзи..супер емоционално беше, а тя толкова усмихната и такова пеене нямам думи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория

 

 

Огромно БЛАГОДАРЯ на всички „които участваха в моят концерт-спектакъл .На този ден бях най-щастливата жена ! Благодаря колеги,че пяхте с мен и се раздадохте за нашите фенове ! Благодаря на'' Дани Милев-бенд'' за професионализма,на Гъмзата брас -SHOW,на невероятните танцьори от формация-'' ЕТНОРИТЪМ'' . Балет'' FAME'' - ОБИЧАМ ВИ ! Бяхте най-добрите за пореден път ! На всички ,екипи по-звук ,осветление и LED- екрани.Много страст и професионализъм и магия събрани на едно място ! Благодаря на г-н Мирослав Боршош и неговият екип от НДК, концертът да се осъществи по възможно най-добрия начин ! На режисьора Иво Спасов за всеотдайноста към проекта. На Пайнер и Тв-Планета . Убедена бях и знаех,че имам едни от най-верните почитатели ! Препълнена ЗАЛА 1 НА НДК, пълно е и моето сърце. Обичам ви и ви благодаря,за емоцията и любовта,която ми дадохте !

ЗАВИНАГИ ВАША ! ГЛОРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче няма нито едно лошо мнение за концерта, което е много добре...Уж Пайнер замираха, Глория замираше... :whistling: Не знам кой е дал идеята на Глория да бъде разчупена, да ходи при публиката, да говори с тях, но определено не е сгрешил. Израстването спрямо предния концерт е видимо.

 

Обаче сигурно е било голям гей парад на тоя концерт, трябва да се видят кадри от публиката... :roll1:

 

Честно казано си мисля, че само Преслава и Деси Слава до някъде биха могли да напълнят и те залата от поп-фолка..Азис също разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче няма нито едно лошо мнение за концерта, което е много добре...Уж Пайнер замираха, Глория замираше... :whistling: Не знам кой е дал идеята на Глория да бъде разчупена, да ходи при публиката, да говори с тях, но определено не е сгрешил. Израстването спрямо предния концерт е видимо.

 

Обаче сигурно е било голям гей парад на тоя концерт, трябва да се видят кадри от публиката... :roll1:

 

Честно казано си мисля, че само Преслава и Деси Слава до някъде биха могли да напълнят и те залата от поп-фолка..Азис също разбира се.

През 2003 също слиза в публиката, не е за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам, че на всяка песен се трупаха хора и постоянно се прекъсваше пеенето. Това не само, че не е приятно в залата за слушане, а на записа също ще е кофти. Една песен няма да има изпята от-до.

Съгласен съм. Вярно е, че си е чест, че толкова хора я уважиха с букети, но наистина леко подразниха тези прекъсвания по време на песните. Но затова не е виновна Глория, така че не го броя за минус на концерта. Според мен дори и интрото беше ок, защото чрез него прозвучаха песни като "Хипноза", които не чухме в останалата част. А и знаем, че Глория си харесва денс звученето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче няма нито едно лошо мнение за концерта, което е много добре...Уж Пайнер замираха, Глория замираше... :whistling: Не знам кой е дал идеята на Глория да бъде разчупена, да ходи при публиката, да говори с тях, но определено не е сгрешил. Израстването спрямо предния концерт е видимо.

 

Обаче сигурно е било голям гей парад на тоя концерт, трябва да се видят кадри от публиката... :roll1:

 

Честно казано си мисля, че само Преслава и Деси Слава до някъде биха могли да напълнят и те залата от поп-фолка..Азис също разбира се.

Трябва по-често да се правят концерти, защото Глория има опита, само че от 2000-та се почна активно с участията и сякаш се изгуби тренингът от концертна дейност. Предните концерти също бяха хубави. Концертът през 2009 не е бил зле, просто сега този беше перфектен. Подготовката започна от по-рано, самата тя беше по-сигурна в себе си, нямаше спънки като предния път, или ако е имало, по никакъв начин не сме разбрали. Беше се постарала, но самия концерт го направи за себе си и нас и не й пукаше. Беше си истинската Глория. Тя на всичките си концерти е слизала в публиката без 2009.

Колкото до гей парада - е какво толкова. Всеки сам си избира в какъв вид да се носи и как да се държи, това е друга тема. "Има ли кралици тук тази вечер?", зад мен една се провикна: "Пълно е". :ДДД Имаше си всякакви хора. В периода след 2009 Глория посети доста концерти - Цеца, Брена, Драгана, Джей ло, Дино Мерлин, Георги Христов. Не може да не е повлияло и това. В постановката на този тип концерт имаше и нещо, което ми напомня концертите на Лили. Действително каквото е Лили за естрадата, такова и Глория за фолка, като мерна единица. Сега е хубавото, че другите имат база за сравнение и могат да се пробват, ако имат топки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе класа си е! Сега си слушам "Прегърни ме" от концерта, ми много по - яко е от на оригиналната версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче няма нито едно лошо мнение за концерта, което е много добре...Уж Пайнер замираха, Глория замираше... :whistling: Не знам кой е дал идеята на Глория да бъде разчупена, да ходи при публиката, да говори с тях, но определено не е сгрешил. Израстването спрямо предния концерт е видимо.

 

Обаче сигурно е било голям гей парад на тоя концерт, трябва да се видят кадри от публиката... :roll1:

 

Честно казано си мисля, че само Преслава и Деси Слава до някъде биха могли да напълнят и те залата от поп-фолка..Азис също разбира се.

 

Чакай, чакай, кво ми намесваш "Пайнер"? Те какво направиха, за да се осъществи този концерт? С какво помогнаха? Дори имаше периоди, в които не въртяха рекламата, не знам дали след това се е възобновило, за пари няма смисъл дори да говоря, а вероятно дори с идеи не са, щом логото им не присъстваше по никакъв начин.

 

За отразяване на събитието след това по телевизията нямам информация, но се съмнявам също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото "Пайнер" да не са посмели да си приписват успеха. Глория самичка всичко си направи за този концерт, сигурно видеостените дори сама си е наела.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В страницата си Гло спомена и Пайнер и Планета...явно поне техниката е била на фирмата, а и техни кадри стоеха зад камерите. Ленко пък беше тонрежисьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, наистина много се надявам Глория да се концентрира върху страхотните и ритмични песни като "100% жена", "Златна клетка", "Любовен дъжд" и "Чуй ме" и да си ги наложи като хората. После има още, но сега ако почва може да ни ги пее тях на концертите. Няма да се оплаквам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдааааа, Дани Милев не е свършил чудеса от храброст, ама с бенд на сцена тежеста е в пъти по-голяма, а концертът поне за мен е стандартен за Глория. Те нейните си обичат така естрадната постановка на концертите и, тя също. Определено, такава система мен не може да ме впечатли кой знае колко, но очевидно и за такъв тип изяви и представления си има публика. Като споменах публиката да маркирам само, че наистина последния етаж е пълен, за разлика от 2009 година, когато горе бяхме 50 души, а имаше места за 1100.

 

Няма да се спирам на пеене и музика. Не това е акцента в този концерт. Важното е само, че залата бе пълна и че Пайнер нямаха нищо общо с цялата работа. Може би затова хората го усетиха и някак, след серията от интервюта на Глория, в които очевидно натякна, че Пайнер не само не помагат, но и пречат мотивира едни 1200-1300 души в повече от 2009-та, да посетят концерта и. Всички знаем в какво незавидно като ангажименти състояние е тя през 2015-та. Някак отстрани изглеждаше, че Пайнер просто не могат да и намерят работа. Попадна в незавидното положение, да знаем по дати изявите и, щото бяха по 1-2 на месец. А когато си в такава патова ситуация играеш "Ва банк" и дори звъниш на старият конкурент от миналия век, за нещо като дует. За това се иска кураж и не само публиката и разбра, че сега трябва да се отиде в НДК. Защото, при провал Глория пускаше кепенците и не се знаеше кога ще се появи.

 

Няма спор, че и системата за продажба на билети в интернет помогна. Цените, които са на ниво 2009 също, а инфлацията е поне 50% от тогава. Кофти бе и датата, 5 дена след като Слави промени всичко в тази държава на ст."Васил Левски", че чак политическите партии се ококориха, дали няма да настъпи и в политиката. И все пак се получи, но коментарите в пресата не са това, което тя е очаквала. Даже аз се озадачих, че само по една статийка пуснаха и някак претупаха нещата. Но близката дата със Слави си оказа въздействието поне в имиджов план. Няма как, лош късмет, но пък там на стената се брои - концерт №4. Колко е пълен и колко празен няма значение. За историята остава бройката и ако няма клипче от Фокс, пропагандата може да настъпи мощно.

 

Да видим как ще капитализара този успех. Нямам особени очаквания, нито за хонорар нагоре, нито за серия от концерти в зали из страната, което разбира се е целта на Глория, но то няма как да се случи без Пайнер. А той, онзи на 62 години, същият пенсионер не иска и да чуе за такива неща. Затова си е привлякъл Емануела и Деса - да му жужат вместо Глория и Кама, като дори не се оплакват от нищо и са просто съгласни. А след този концерт Глория просто може да се пусне с ноу-хауто на Веско Маринов и Лили Иванова, като сама си направи серия от концерти из цялата страна. Това е нейната ниша, натам трябва да работи....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В страницата си Гло спомена и Пайнер и Планета...явно поне техниката е била на фирмата, а и техни кадри стоеха зад камерите. Ленко пък беше тонрежисьор.

 

Не вярвам съвсем да нямат принос за концерта, но то е и в тяхна полза и реклама, така че .... Можеше обаче поне да и подарят букет на концерта и да я поздравят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...