Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

До 1-2 години ще е оут от фирмата помнете ми думата.

И да е аут, по-долу от сегашното й положение няма да падне. И ми е много смешно като някои я сравняват със случая с Бони, която имаше силни години в "Сънни", но никога не е била топ, докато Десислава си има твърдата фенска маса и значително добър брой участия през всичките тези години, макар и без медийна подкрепа. Така че, оставайки пак сама след време, ще си запълни сегашната ниша, която си е заела.

 

Пак Камелия! :gun_bandana: В тема за Деса половината постове за Камелия. Верно ви има нещо. А какво по-точно ще уточним, като тръгне следващия клип на Кама. :whistling:

Щото темата за прекратените отношения на Камелия и "Пайнер" хич не е пълна с постове, свързани с името на Десислава... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И да е аут, по-долу от сегашното й положение няма да падне. И ми е много смешно като някои я сравняват със случая с Бони, която имаше силни години в "Сънни", но никога не е била топ, докато Десислава си има твърдата фенска маса и значително добър брой участия през всичките тези години, макар и без медийна подкрепа. Така че, оставайки пак сама след време, ще си запълни сегашната ниша, която си е заела.

Щото темата за прекратените отношения на Камелия и "Пайнер" хич не е пълна с постове, свързани с името на Десислава... :mf_surrender:

 

Настанаха хубави времена. Сега ще видим как рухват един по един всички митове за Деси Слава, създадени и добре акуширани от Пайнер и лизачи. Ще и видим и твърдата фенска маса, която не знам как ще различат хората в морето от 30-35 изпълнители на РД. Щото всяка чалгарка ще казва, че това са нейни фенове, а на Деса ще и се наложи да обяснява кои точно са нейните. Идването в Пайнер прави Деса част от фауната и в никакъв случай не може да я изтъкне като индивидуалност, без тя да се потруди за това сама. А дали ще и се получи ще зависи и от редица фактори, които не зависят от нея. Само споменаването на примера с Малина от миналогодишният РД, когато бе на хубаво място и и се получи, за разлика от наградите през февруари, когато бе изтеглена напред е показателен как могат да наковат Десито с лекота и да я осмеят след това чрез многобройните си маши в медиите, които чакат парите на същите кобри с нетърпение.

 

В тази връзка, вас "десовите" ви искам по-тихи от тревата до РД поне. Защото тя сега се връща с подвита опашка след 10 години плюене по Пайнер и колегите там. И е време да приключваме с темата "Камелия" навсякъде. Няма Кама да ви е алиби за всичко в тези форуми. Сега гледаме Деса, ама право в очите и под лупа, за да видим аджеба, какво толкова мрънкахте 10 години, че не била оценена. Сега идва времето, да сравняваме сценичните изяви на Деса с тези на Камелия, които до една си стоят у нета. Само гледайте да и се получи още на РД. Защото в момента кобрите в Пайнер си мълчат и още пируват след края на договора на Кама с Пайнер. Но не блесне ли веднага Деса, направо ще я изядат с парцалите. За това мислете, а не ми говорете за Кама. Приятелски съвет.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava (official)

преди 7 мин. ·

Здравейте приятели, не знам дали е съвпадение, че се върнах в музикална компания "Пайнер" точно в деня на християнското семейство, но ми се иска да е добър знак.

Искам да благодаря на всички вас за подкрепата, критиките, надеждите, съмненията и въобще за това, че имате мнение за случващото се с мен.... Благодаря от сърце и се надявам да сте до мен....както се казва и в добро, и в лошо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настанаха хубави времена. Сега ще видим как рухват един по един всички митове за Деси Слава, създадени и добре акуширани от Пайнер и лизачи. Ще и видим и твърдата фенска маса, която не знам как ще различат хората в морето от 30-35 изпълнители на РД. Щото всяка чалгарка ще казва, че това са нейни фенове, а на Деса ще и се наложи да обяснява кои точно са нейните. Идването в Пайнер прави Деса част от фауната и в никакъв случай не може да я изтъкне като индивидуалност, без тя да се потруди за това сама. А дали ще и се получи ще зависи и от редица фактори, които не зависят от нея. Само споменаването на примера с Малина от миналогодишният РД, когато бе на хубаво място и и се получи, за разлика от наградите през февруари, когато бе изтеглена напред е показателен как могат да наковат Десито с лекота и да я осмеят след това чрез многобройните си маши в медиите, които чакат парите на същите кобри с нетърпение.

 

В тази връзка, вас "десовите" ви искам по-тихи от тревата до РД поне. Защото тя сега се връща с подвита опашка след 10 години плюене по Пайнер и колегите там. И е време да приключваме с темата "Камелия" навсякъде. Няма Кама да ви е алиби за всичко в тези форуми. Сега гледаме Деса, ама право в очите и под лупа, за да видим аджеба, какво толкова мрънкахте 10 години, че не била оценена. Сега идва времето, да сравняваме сценичните изяви на Деса с тези на Камелия, които до една си стоят у нета. Само гледайте да и се получи още на РД. Защото в момента кобрите в Пайнер си мълчат и още пируват след края на договора на Кама с Пайнер. Но не блесне ли веднага Деса, направо ще я изядат с парцалите. За това мислете, а не ми говорете за Кама. Приятелски съвет.....

В нито едно интервю не е плюла нито една колежка, нито Пайнер. Винаги е казвала, че уважава доста колежки от Пайнер, че мястото й е там при големите и че раздялата им с Пайнер е била доста емоционална и за двете страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е много нервен май. Споко де, нали Деса не струва, значи няма да успее и в Юнивърсал да я вземат даже. :1000 (29):

 

Нито съм нервен, нито нищо. Само на вас ви се иска да е така. Аз бързам да напиша какво очаквам от Деса, за да не ми се пъне някой след това, че го е казал преди мен. Между другото, всичко написано за Деса в горния пост се отнася и за любимото ти Гло. Ама ти си го знаеш де, нема смисъл да измислям топлата вода наново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се отнася, след като се изредихме куп хора да кажем, че не ни се нрави откриването на концерт, защото на абсолютно никого не му се е получавало!

А при нея няма какво да рухва вече, каквото е рухвало сме го виждали - нивото й не е това, което ни предлага Пайнер, а ние и не искаме да е такова.

Важно е творчестовото, а тя го има. Всичко друго и странично е просто в нейн плюс, ако го прави както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всички се държим така, все едно вече не знаем какво ще е представянето на Деса- пускат "Две сърца", тя излиза, поклаща се и пее с импровизации. :1000 (29): И получава среден прием за вечерта (бих се зарадвал да е и по-голям, де).

Друг е въпроса, че тя си е една от емблемите на поп-фолка и дори и да не напредне кой знае колко в Пайнер, ще си остане една от най-големите. Доказа го в периода без компания и телевизия, ще го докаже и сега.

Деси Слава, Глория, Ивана, Камелия... Всички те са нещо повече от ретро легенди- те някак съумяха да запазят у себе си някои работи, които да не ни позволяват да ги сложим в един друг списък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно дали Женя ще посмее да я пита защо се е разделила с Пайнер на времето.За всички тези години така и не се каза директно каква е причината, а само се чуваше от тук от там.Интересно ми е също дали отново ще изписват "ДесиСлава" в надписите по телевизията - нали това име беше запазена марка на Пайнер.

По отношение на клиповете ме съмнява да ги ъпскейлнат до HD, но преспокойно могат да ги конвертират в 16:9 за да ги въртят по Планета!Тук много се говори за успехите на ДесиСлава след напускането на Пайнер, но лично за мен най-големия и пик беше в периода 2001-2003 година, т.е. преди да се махне от там.В предишните постове даже прочетох, че я били въртяли "нон-стоп" по Фен ТВ, което за мен е пълна измислица, тъй като единствените клипове на Деси, които съм виждал в ефира на Касъмовата телевизия, са тези на дуетите и с Азис, Тони Стораро и Играта.Има много хора, които биха се изкефили да видят старите и песни в ефира на Планета!По едно време се говореше, че от Пайнер искат да направят канал "Планета Ретро" - е сега когато отново ще могат да излъчват и клиповете на Деси, преспокойно могат да помислят върху този проект, стига да не се притесняват, че ще е по-гледан от останалите им канали!

Място за сравнение между ДесиСлава и Бонка за момента няма, защото още не сме видяли как ще се развие след завръщането.Чак когато направи 1 силна песен и след това заложи само на кючеци и цигански ритми, тогава ще можем да ги сравним(надявам се разбирате какво искам да кажа).

С нетърпение чакам да се появи с "Бели нощи" на концерта!Силно се надявам да не пропилее шанса си, да оправдае очакванията на феновете, които от години и повтарят да се върне в Пайнер и най-искрено и пожелавам успех!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно ще е какво ще става зад кулисите на 1-ви след като и Деса ще е там, ще я гледат като извънземно. Определено на много ще им е кофти, защото Десислава си е Десислава и може да почне да бърка в нечия работа.:1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноого се радвам! Винаги съм я харесвала, дано започне да прави песни, достойни за нея, а не лигавщините й в последно време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно ще е какво ще става зад кулисите на 1-ви след като и Деса ще е там, ще я гледат като извънземно. Определено на много ще им е кофти, защото Десислава си е Десислава и може да почне да бърка в нечия работа. :1000 (29):

 

А може и да я сдухат. Всичко е възможно, няма как да знаем. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно ще е какво ще става зад кулисите на 1-ви след като и Деса ще е там, ще я гледат като извънземно. Определено на много ще им е кофти, защото Десислава си е Десислава и може да почне да бърка в нечия работа.:1000 (29):

 

Ще ти маркирам само 2 неща. Като Деса се яви в НДК, първото нещо, което ще види е, че двете самостоятелни гримьорни са заети от Галена и Преслава. Добрите гримьори ще са при тях, а в общата такава ще обръщат внимание на някакви други кифли. Второто, което ще види е лицемерни усмивки от всички и избягването и от имената с претенции, все едно е чумава. Защото всичко, което Устата каза за бекстейджа в Пайнер никак не е за завиждане, но там винаги е било така. Деса няма да я чакат с питка мед и сол, това е сигурно. Веднага ще и покажат, че конюнктурата не е като преди 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз подозирам, че Деса ще е приета така, както Азис през 2007ма или 2008-ма не помня точно с "Накарай ме". :whistling:
2009-та беше.На наградите за 2008.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти маркирам само 2 неща. Като Деса се яви в НДК, първото нещо, което ще види е, че двете самостоятелни гримьорни са заети от Галена и Преслава. Добрите гримьори ще са при тях, а в общата такава ще обръщат внимание на някакви други кифли. Второто, което ще види е лицемерни усмивки от всички и избягването и от имената с претенции, все едно е чумава. Защото всичко, което Устата каза за бекстейджа в Пайнер никак не е за завиждане, но там винаги е било така. Деса няма да я чакат с питка мед и сол, това е сигурно. Веднага ще и покажат, че конюнктурата не е като преди 10 години.

 

Със сигурност няма да е точно така, все пак по тези концерти ходят и такива като Глория и Ивана, нали не си мислиш, че някакви вчерашни певици като Галена и Преслава си придават номерата. Все пак са 30 изпълнители.

Най-много да се лепне за Глория, Ивана, Дачева, Нелина и Кали и толкова. Ще им е интересно на всички там присъствието на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма да е точно така, все пак по тези концерти ходят и такива като Глория и Ивана, нали не си мислиш, че някакви вчерашни певици като Галена и Преслава си придават номерата. Все пак са 30 изпълнители.

Най-много да се лепне за Глория, Ивана, Дачева, Нелина и Кали и толкова. Ще им е интересно на всички там присъствието на Десислава.

Айде моля ти се,нито Преслава,нито Галена са вчерашни певици и двете имат по над 10 години стаж.За успехите,които са постигнали заслужават поне малко уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля ти се,нито Преслава,нито Галена са вчерашни певици и двете имат по над 10 години стаж.За успехите,които са постигнали заслужават поне малко уважение.

 

Едната знаем какви успехи е постигала, май само в леглото! Преслава по се ядва, ама Галена никой не я бръсне за нищо, по простата причина, че не може да пее.

И за кое да я уважаме? Че харчи парите на мъжа си, а другата 2 години вече симулира пеене. :mf_surrender:

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все си мислех , че няма как да е 100% истина , докато не видях сайта на Планета и изписаното Деси Слава....

Хубаво, че обявиха че ще участва, така хората ще са нетърпеливи и в момента в който излезе залата ще изригне.....

 

ПП. Не се сърдете на Фокси, все пак една от най-омразните му певачки се завръща в голямата компания, а неговата любимка е в 10-та глуха, без продуценти, без песни, без интерес от публиката...на всеки фен щеше да е неприятно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все си мислех , че няма как да е 100% истина , докато не видях сайта на Планета и изписаното Деси Слава....

Хубаво, че обявиха че ще участва, така хората ще са нетърпеливи и в момента в който излезе залата ще изригне.....

 

ПП. Не се сърдете на Фокси, все пак една от най-омразните му певачки се завръща в голямата компания, а неговата любимка е в 10-та глуха, без продуценти, без песни, без интерес от публиката...на всеки фен щеше да е неприятно..

 

Е, тази която не бива да се споменава тук името от благоприличие и заради правилата на форума има 5 участия за 10 дни..... след Пайнер.... а ти си дрънкай колкото искаш. Да те питам нещо така, като си се надявало доста елементарно и по детински глупаво, че Деса няма да се върне в Пайнер, след като аз съм го написал:

 

- Абе само ти ли не знаеш как ще я сгазят Деса в Пайнер сега?

- И само ти ли не знаеш що се връща с подвита опашка?

- Чуло ли си за вътрешно фирмен хейт и кадровички в Пайнер?

- Нещо за пропуснати шансове в кариерата да си чуло?

- Къде е тръгнала тая днес, като хубавите времена свършиха отдавна?

- Ще си го мери с малките, които са с милионер зад гърба?

- Или ще го лапа пак на Митака като едно време?

 

п.п. Обичам да се гавря с "десовите".... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тази която не бива да се споменава тук името от благоприличие и заради правилата на форума има 5 участия за 10 дни..... след Пайнер.... а ти си дрънкай колкото искаш. Да те питам нещо така, като си се надявало доста елементарно и по детински глупаво, че Деса няма да се върне в Пайнер, след като аз съм го написал:

 

- Абе само ти ли не знаеш как ще я сгазят Деса в Пайнер сега?

- И само ти ли не знаеш що се връща с подвита опашка?

- Чуло ли си за вътрешно фирмен хейт и кадровички в Пайнер?

- Нещо за пропуснати шансове в кариерата да си чуло?

- Къде е тръгнала тая днес, като хубавите времена свършиха отдавна?

- Ще си го мери с малките, които са с милионер зад гърба?

- Или ще го лапа пак на Митака като едно време?

 

п.п. Обичам да се гавря с "десовите".... :happyppl:

Ти ми каза, че съм фен на Преслава, Галена, сега на ДесиСлава? :Д

 

Факт е, че не е сега времето за завръщане на Деси Слава , написал съм го на предните страници, защото сме във време на криза на фолка и вече като цяло в бг музиката се иска хит и гледания в нета и никой не пита кой ти е продуцента...Никой не се интересува Криско или Михаела Филева или 100 кила от коя компания са, но имаха хитове....

И все пак най-щастлив трябва да е Пайнера, върна една от най-големите си звезди и гласове и така запълни дупката с Камелия и пак той е печелившия, а някой друг губещия, в случая Кама..

 

А иначе на мястото на Деси Слава не бих се върнал в Пайнер, 11 години градиш самостоятелна кариера, нямаш шефове и въпреки това издаваш песни, имаш участия, фенове и се връщаш в Димитровград??? Еми не съм много съгласен...

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...