Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

Връща ли се Десислава в "Пайнер"? Това е въпрос, който от десетина дни насам феновете на изпълнителката все по-често поставят.

 

Както и самата тя бе споделила при последното си гостуване в "Открит микрофон" на Signal.bg, желанието й е отново да работи с най-голямата музикална компания, откъдето тръна и професионалната й кариера.

 

"Бих се върнала! Защо да не се върна някой ден в "Пайнер"?! Само че не знам дали ще има място за мен там сред певиците. Много изпълнители има, всеки си е заел мястото някъде. Много трудно ще мога и аз да се впиша, пък и предполагам, че една много голяма борба трябва да се води. Извън "Пайнер" за мен има едно спокойствие в живота, който водя, защото там наистина е много висока летвата на правене на клипове, на продукция, на песни... Едни други си дишат във врата - кой ще вземе първото място и какво ще се случи. За мен това е едно допълнително напрежение, затиснат си само от работа, от хубави, скъпи песни и какво да се случи. Там малко да изпуснеш нишката и веднага изпадаш някак си" - каза тя преди година време.

 

Певицата неведнъж е признавала, че именно в най-голямата компания у нас й е мястото, за да може да реализира най-пълноценно музикалните си проекти.

 

По наши източници, Десислава и г-н Митко Димитров отдавна водят преговори в тази посока, но към днешен ден все още договор не е подписан. Най-вероятно гласовитата изпълнителка ще влезе отново в редиците на музикалната компания в началото на 2015 година.

 

Нищо чудно обаче, ако двете страни се споразумеят, завръщането на Десислава в "Пайнер" да бъде ознаменувано с появата й на голямата сцена още на концерта на телевизия "Планета" на 1 декември, когато ще бъде отпразнуван 13-тия рожден ден на музикалния канал.

 

 

 

инфо:Сигнал.бг

/след като има тема за напускането на Камелия,логично е да има и за връщането на ДесиСлава/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В темата за напускането на Камелия, повечето коментари са за връщането на Деса.

В неделя съм на Гласа и ще я питам :1000 (29):

 

Абе то връщане, че ще има е почти сигурно, въпросът е тя какво ще направи като продукция след това завръщане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

именно ,за да не се коментира тази новина във всички останали теми,трябваше да се направи отделна.

Отваряш за Камелия-четеш за Десислава,отваряш за концерта на Планета -същата работа,Скандалите и те.

Така ,че тук да коментира кой каквото има да каже.

Почти сигурна е появата и на 1 ви декември и на мен ми потвърдиха.

Но документално влиза от 1.01 явно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава новина, мястото на можещите изпълнители е на екрана на "Планета" и на концертите. :1000 (33): Очаквам с нетърпение представянето й на концерта! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се накефя и Камелия да е там. Просто ще разцепят четирите големи.

+1 И на мен много ми се иска да ги видя и четирите заедно поне за един концерт, дано стане. :) Една от големите се връща, друга напуска - какво да се прави. Би било страхотно, ако Камелия се споразумее с Пайнера все пак да я излъчват по Планета и да продължи да участва на концертите им, т.е. мениджърски договор да сключат, но ме съмнява, след като обяви, че работата й с тях приключи. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото искам да я видя в Пайнер пак, НО това ще е доста тъп ход...

 

В години , 2003-2007 , когато чалгата беше на върха и масово се гледаше Планета и интернет не беше фактор номер 1, ДесиСлава не се върна , а драпаше едва , едва- та сеща ще се връща??!!!

 

В момента и без това е труден период за поп-фолка, масово се налагат и други стилове и определено не е времето за завръщане в Пайнер?!! Че тя имаше собствена телевизия, компания, песни на английски по поп програми и сега ще се завърне само за да я дават по няколко пъти на ден по Планета и на 2 умрели концерта годишно??!!!!

 

Криско, Михаела Филева и още няколко такива, направиха масови хитове и да не би някой да се интересува от коя компания са ??? Никой!! Защото вече има по силни медии от телевизията-ИНТЕРНЕТ и фейсбук!

Деси Слава трябваше да се насочи към този стил, който е модерен в момента....Така излиза, че 11 години борба са били напразни...

Проблема на Деси Слава вече не са продуцентите, а НЕСЕРИОЗНОСТТА й , мързела и непостоянството! Жалко за гласа й, който е може би номер 1 в България..

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ,че 2003-2007 я даваха нон стоп по фен тв,така че не телевизията е било фактора за нейното положение.

Просто и елементарно е-КАКВОТО СЕ ДАВА ПО ПЛАНЕТА ,СТАВА ПО ЛЕСНО СМИЛАЕМО ЗА МАСОВИЯ СЛУШАТЕЛ-ФАКТ!

ИЗГЛЕЖДА ПО ЛЪСКАВО ПО ПЛАНЕТА ,ОТКОЛКОТО ПО ФЕН ТВ.За миг си представи Галена по Фен тв....дали ще предизвика същата истерия????

Един и същ продукт,но с по добра опаковка ,така да се каже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ казвам да се насочи към ФЕН ТВ, а към Войс, БОх тв и т.н

 

Те и Роксана и Милко Калайджиев дават по Планета, но не ми стават по-лъскави и модерни??

 

И да не съм чул , че след Пайнер Деси Слава нямала хубави песни, та най-хубавите й са тогава...

 

Албумите "Любовта е само чувство" и "Сладки сънища" са уникални... и песни като "Два магнита" , "Искам те пак" и ощее другиии....Разбира се имаше и пълни боклуци , предимно в албума "Гореща следа", но все пак много добра музика направи след Пайнер....просто не се оцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумите "Любовта е само чувство" и "Сладки сънища" са уникални... и песни като "Два магнита" , "Искам те пак" и ощее другиии....Разбира се имаше и пълни боклуци , предимно в албума "Гореща следа", но все пак много добра музика направи след Пайнер....просто не се оцени.

 

СЪГЛАСЕН!!!

Но недооценката е може би ,защото не ги разви в Пайнер.т.е пак идваме на медията и продуцента!

Макар,че от тези 2 албума си има доста хитове-Някой ден,Замълчи,Два магнита,Лъжа,Просто забрави

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСЕН!!!

Но недооценката е може би ,защото не ги разви в Пайнер.т.е пак идваме на медията и продуцента!

Макар,че от тези 2 албума си има доста хитове-Някой ден,Замълчи,Два магнита,Лъжа,Просто забрави

 

За годините тогава- да! Сега вече-не...The voice за мен е най-мощна от музикалните телевизии, тя се хваща дори без цифрова , кабелна и т.н

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че не би се ограничила само с поп-фолк песни. Ще има идеалната възможност да издаде албума с песни на Вълкана. Предстои и пускането на сингъла с Нана. Сигурно има и доста поп проекти (нали по едно време имаше албуми за Аляска, Индия и Нигерия :whistling:).

 

Дует с Ема задължително. Някоя силна балада :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета трябва да е с Глория!

с Емилия...по натам :)

Глория е мУдерна и пее само ар ен би, рок балади и хАлс...аз искам мелодичен истински попфолк!

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ казвам да се насочи към ФЕН ТВ, а към Войс, БОх тв и т.н

 

Всичките й участия, от които се издържа, са по чалготеките, какви попове ще пее тепърва. Деса си е чалгарка и това е, няма Десс, няма Нес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките й участия, от които се издържа, са по чалготеките, какви попове ще пее тепърва. Деса си е чалгарка и това е, няма Десс, няма Нес!

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Чалгарка е Гло ама я е срам да си пее чалгиите по концертите даже :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се върне в Пайнер Фатмето, но наистина трябва да работи добре. Да не стане като Бонка и Кали. И двете са толкова по-назад от това, което бяха преди Пайнер...

Просто да не се загуби сред амбициите на Галка, Преслава, Дорчето и останалите пачавретини.

И на мен би ми било много интересно да видя Камелия и Деса на една сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се върне в Пайнер Фатмето, но наистина трябва да работи добре. Да не стане като Бонка и Кали. И двете са толкова по-назад от това, което бяха преди Пайнер...

Просто да не се загуби сред амбициите на Галка, Преслава, Дорчето и останалите пачавретини.

И на мен би ми било много интересно да видя Камелия и Деса на една сцена.

:helpsmilie: 1000%20(29).gif :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяя :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Чалгарка е Гло ама я е срам да си пее чалгиите по концертите даже :feminist_en:

Преди 3 месеца бях на нейно участие в столичен чалгарски клуб, да не ти казвам какви изпълнения имаше. :1000 (29): Баш чалгарка си е, колкото и да не го искаш.

Ей това да ми изпее и изтанцува в НДК, ще я почерпя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се върне в Пайнер Фатмето, но наистина трябва да работи добре. Да не стане като Бонка и Кали. И двете са толкова по-назад от това, което бяха преди Пайнер...

Просто да не се загуби сред амбициите на Галка, Преслава, Дорчето и останалите пачавретини.

И на мен би ми било много интересно да видя Камелия и Деса на една сцена.

 

Кали откато влезе в "Пайнер" според мен пък си е много добре, има много повече интерес към нея в сравнение с периода след Слави, в който ме впечатляват 2 песни.

 

Деси Слава е супер, че ще е в "Пайнер", но трябва да има стратегия и да се старае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 3 месеца бях на нейно участие в столичен чалгарски клуб, да не ти казвам какви изпълнения имаше. :1000 (29): Баш чалгарка си е, колкото и да не го искаш.

Ей това да ми изпее и изтанцува в НДК, ще я почерпя!

Това е песента на Фокса.

Тя винаги е казвала, че с чалга изкарва пари, но иска да прави и други проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали откато влезе в "Пайнер" според мен пък си е много добре, има много повече интерес към нея в сравнение с периода след Слави, в който ме впечатляват 2 песни.

 

Деси Слава е супер, че ще е в "Пайнер", но трябва да има стратегия и да се старае.

Аз пък й знам само една песен откакто е в "Пайнер". Преди всяка нейна песен беше хитче до някаква степен. Да не говорим и като качество на песните, че за нищо не става. Неслушаеми са й просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...