Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

Ти ми каза, че съм фен на Преслава, Галена, сега на ДесиСлава? :Д

 

Факт е, че не е сега времето за завръщане на Деси Слава , написал съм го на предните страници, защото сме във време на криза на фолка и вече като цяло в бг музиката се иска хит и гледания в нета и никой не пита кой ти е продоцента...Никой не се интересува Криско или Михаела Филева или 100 кила от коя компания са, но имаха хитове....

И все пак най-щастлив трябва да е Пайнера, върна една от най-големите си звезди и гласове и така запълни дупката с Камелия и пак той е печелившия, а някой друг губещия, в случая Кама..

 

Ти не си фенче на нищо и имаш само маргинално присъствие. Ако не ми споменеш името в този форум във всеки пост ти не влизаш тук. Ти цитираш само мои постове или си мислиш, че не съм забелязал? И така като по детски пишеш за щастието на Митко Пайнера да се сещаш, че той има жена, на която Деса сложи рога, и която ще спука гьона на Деса и няма да и даде да диша? Нали се сещаш що? Деса е глупава жена, Марийка сега ще си и го върне с лихвите и при всеки опит да се обади дори ще и залепва договора на челото и ще и крещи: - Подписала си, няма да мрънкаш! Марш да бачкаш и не се обяснявай! Въобще не знаеш на какво място попада Деса.

 

Нима си мислиш, че коконите с претенции като Преса, Галка, Анелия, Емилия, Джена, Цура, Андра, и мъжките пачи ще се кефят от идването на Деса? На тия ще им се наложи да пеят вече, а те никак не обичат този процес напоследък, като си избориха от шефа да минават метър с плейбечета, а той да им чисти лайната след това в медиите. Толкова си наивно да смяташ, че Деса ще я чакат 30 изпълнители с отворени обятия? Ама ти сериозно ли? Никой не обича конкуренцията от тия да знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Десислава: Имах нужда да изляза от стереотипа, да гоня по-високо ниво

 

Ден след като отново подписа договор с най-голямата музикална компания, с която навремето стартира певческата си кариера и изгради своята популярност, Десислава даде ексклузивно интервю за Signal.bg.

 

"Прецених, че моите почитатели заслужават песните ми да достигат по-лесно до тях. Усетих явна нужда от реклама и подкрепа на музикална компания. Може би ми омръзна и да бъда сама... Оказа се, че нямам достатъчно стимул, когато не съм в конкурентна среда, да творя и да правя максимално добри продукти. Малко по-мързеливо си я карах и може би това сега е някакво пробуждане" - казва гласовитата изпълнителка пред Емилия Стоянова и добавя още:

 

"В един момент поисках нещо повече за себе си и много се надявам да го достигна по някакъв начин. Просто ми се искаше нещо различно да ми се случи, да изляза от този стереотип - толкова години сама, едно и също... Малко да раздвижа нещата... Имах нужда от това и реших да го направя. И разбира се, едно по-високо ниво да гоня. Когато човек се самопродуцира, не е пряка конкуренция с никой друг. Убедена съм, че никой от останалите изпълнители не ме е смятал за конкуренция. Била съм нещо по-встрани, отделно, не директно и съответно не на равни начала. Когато нямаш медия, просто си нещо различно".

 

Фолк звездата си дава ясна сметка, че ще има за конкуренти изпълнители от няколко поколения, което ще я стимулира да представя по-често нови и интересни проекти.

 

"Не съм решила още какво ще е темпото, зависи колко ще съм стимулирана от конкуренцията. Определено сега е доста по-различно и бизнеса, и подхода към нещата, към продуктите, които се предлагат, са по-различни. Аз тези неща ги наблюдавам и ми е интересно какво ще се случи с мен, аз какво ще направя в такава среда, разбира се с помощта на продуцентите" - подчертава тя.

 

Официалното представяне на Десислава в "Пайнер" ще бъде на концерта по случай 13-тия рожден ден на телевизия "Планета" , който е на 1 декември в зала 1 на НДК.

 

А какво ще изпълни за своите фенове, предпочита да запази в тайна: "Ще бъде изненада и без това изненадите не са чак толкова много. Изчаквахме до последно да се подпише договорът и след това да мислим за концерта. Имам по-малко време от другите за подготовка, но това няма да ми бъде извинение. Смятам, че е достатъчно едно харизматично присъствие с хубави песни".

 

Певицата разкрива, че Ивана и Галин първи са я поздравили със завръщането ѝ в "Пайнер".

 

Песента, с която ще се представи в коледната програма на музикалния канал, е сред най-любимите ѝ. "Заснехме песента "Не издържам". Една балада, която няма клип, а аз много си я харесвам. Решихме, че й се полага тази Коледа да бъде ротирана" - издава тя.

 

Нови песни, интересни дуети, проекти както за попфолка, така и за поп музиката, и какво още има за цел да реализира Десислава, чуйте в интервюто, което тя даде пред Емилия Стоянова.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=37688

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Деска,сигурно за новогодишната програма е снимала "Войната".
Дано! Тази песен много ми харесва..

 

В неделя в "Гласът" ще представи новия си проект с Нана - Cotton Candy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано! Тази песен много ми харесва..

 

В неделя в "Гласът" ще представи новия си проект с Нана - Cotton Candy.

А кога ще излезе клипът?Дано да е снимала клип и към "Войната" и да го видим по Планета много скоро,ако е така може и "Грим по дланите" да е снимала за новогодишната програма.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с Деска,сигурно за новогодишната програма е снимала "Войната".

Ако има новогодишна изобщо. "Не издържам" е много хубава песен, радвам се, че ще я припомни - много добро решение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кога ще излезе клипът?Дано да е снимала клип и към "Войната" и да го видим по Планета много скоро,ако е така може и "Грим по дланите" да е снимала за новогодишната програма.

Еми, не знам, Войната май няма да има клип, а ще представи ново парче с клип през 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има новогодишна изобщо. "Не издържам" е много хубава песен, радвам се, че ще я припомни - много добро решение!

Ами миналата година новогодишната беше снимана на същите декори като Коледната и 1,2 изпълнения на различен декор,надявам се поне от това да не не лишат сега.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пайнер" стана като турски сериал. Голямото семейство с размириците - Митко и Мария Димитрови - главите на семейството, блудната дъщеря (певица) ДесиСлава, бунтарката Камелия и слугините клюкарки знаете кои, изневери, изнудвания, закани и мръсни игри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пайнер" стана като турски сериал. Голямото семейство с размириците - Митко и Мария Димитрови - главите на семейството, блудната дъщеря (певица) ДесиСлава, бунтарката Камелия и слугините клюкарки знаете кои.

:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пайнер" стана като турски сериал. Голямото семейство с размириците - Митко и Мария Димитрови - главите на семейството, блудната дъщеря (певица) ДесиСлава, бунтарката Камелия и слугините клюкарки знаете кои, изневери, изнудвания, закани и мръсни игри.

И Преслава като Фатме,Галена като Сапунджи,Анелия като Йълдъз,Андреа като Фередже - лошите братовчедки на Деси Слава и Камелия,които се борят за сърцето на мъжа на Деса,любовта и богатството на Митко Димитров. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава като Фатме,Галена като Сапунджи,Анелия като Йълдъз,Андреа като Фередже - лошите братовчедки на Деси Слава и Камелия,които се борят за сърцето на мъжа на Деса,любовта и богатството на Митко Димитров. :mf_surrender:

 

Аа, не, Десислава като Фатме. :roll1:

 

Ти не си фенче на нищо и имаш само маргинално присъствие. Ако не ми споменеш името в този форум във всеки пост ти не влизаш тук. Ти цитираш само мои постове или си мислиш, че не съм забелязал? И така като по детски пишеш за щастието на Митко Пайнера да се сещаш, че той има жена, на която Деса сложи рога, и която ще спука гьона на Деса и няма да и даде да диша? Нали се сещаш що? Деса е глупава жена, Марийка сега ще си и го върне с лихвите и при всеки опит да се обади дори ще и залепва договора на челото и ще и крещи: - Подписала си, няма да мрънкаш! Марш да бачкаш и не се обяснявай! Въобще не знаеш на какво място попада Деса.

 

Нима си мислиш, че коконите с претенции като Преса, Галка, Анелия, Емилия, Джена, Цура, Андра, и мъжките пачи ще се кефят от идването на Деса? На тия ще им се наложи да пеят вече, а те никак не обичат този процес напоследък, като си избориха от шефа да минават метър с плейбечета, а той да им чисти лайната след това в медиите. Толкова си наивно да смяташ, че Деса ще я чакат 30 изпълнители с отворени обятия? Ама ти сериозно ли? Никой не обича конкуренцията от тия да знаеш.

 

Ами няма да е лесно, ще има конкуренция, но пък ДесиСлава е голямо име, с присъствието си ще промени играта, виж в интервюто си как разсъждава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма да е лесно, ще има конкуренция, но пък Деси Слава е голямо име, с присъствието си ще промени играта, виж в интервюто си как разсъждава.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ама въобще не я познавате Деса. Да видим първо как ще тръгне на РД, па после изводите. Аз вече си казах прогнозата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ама въобще не я познавате Деса. Да видим първо как ще тръгне на РД, па после изводите. Аз вече си казах прогнозата....

Силата на Деса не са концертите и това всички добре го знаем, тя самата си го казва. Единствено залага на гласа си.

Въпросът е да се задейства с песни, да не прави огромни паузи, хубави клипове и различни проекти. Да завърши накрая поне народния албум, че другите дето бяха за Африка и т.н. сигурно няма ги дочакаме :D

 

Не виждам каква е тази драма дето искаш да стане. Никой не очаква прием като през 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам от Деси Слава качествени песни и пеене , не искам да е шут по концертите,защото това не е нейната сила!!!!

 

Тя и Преслава например за имена залагащи на пеене по големи концерти не и трябва друго..

Не искам да ми излиза с лепенки на циците, с вулгарни изказвания и т.н...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам от Деси Слава качествени песни и пеене , не искам да е шут по концертите,защото това не е нейната сила!!!!

 

Тя и Преслава например за имена залагащи на пеене по големи концерти не и трябва друго..

Не искам да ми излиза с лепенки на циците, с вулгарни изказвания и т.н...

 

Ами заповядай да я видиш Деса на концерт на "Нов фолк", в същата зала 1 на НДК. Предполагам, че ще си особено щастливо от гледката. ЦЪК :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

в интервюто за сигнал каза,че по планета ще се завъртят след 1.12 клиповете и ,които тя си избере.Интересно кои от всички без пайнер ще излъчват-дано вътре е невъзможно е да спрем,два магнита и лъжа:)

А реда на концерта да е Глория Деси Слава и Ивана в един блок :) :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

в интервюто за сигнал каза,че по планета ще се завъртят след 1.12 клиповете и ,които тя си избере.Интересно кои от всички без пайнер ще излъчват-дано вътре е невъзможно е да спрем,два магнита и лъжа:)

А реда на концерта да е Глория Деси Слава и Ивана в един блок :) :Vishenka_05:

"Черен сняг" ще се завърти (любима на Фокси :D). Предполагам, че и "Някой ден". От периода в Пайнер не знам дали ще пускат нещо.

Глория нали ще открива, че щяла да заминава после...

 

Ами заповядай да я видиш Деса на концерт на "Нов фолк", в същата зала 1 на НДК. Предполагам, че ще си особено щастливо от гледката. ЦЪК :1000 (19):

А що не даваш снимка от концерта на НФ през 2003?

 

Тогава беше мн зле от към визия, но пък имаше адски добър прием и то с не особено популярни песни. Да не забравяме, че на същия концерт беше и Кама без бельо...уж случайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Черен сняг" ще се завърти (любима на Фокси :D). Предполагам, че и "Някой ден". От периода в Пайнер не знам дали ще пускат нещо.

Глория нали ще открива, че щяла да заминава после...

Къде ще заминава ? За участие в Пловдив на 2 ри ли ? :mf_surrender: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а за Глория забравих ,че ще открива(а къде заминава>?)

Черен сняг е хубава с хубав клип-заслужава.

Фокси има вкус хаха

Еми тогава поне Ивана и Деси Слава нека са в един ред,макар ,че и Преслава и Деси Слава би било интересно... копи пейст хихи

Link to comment
Сподели в други сайтове

а за Глория забравих ,че ще открива(а къде заминава>?)

Черен сняг е хубава с хубав клип-заслужава.

Фокси има вкус хаха

Еми тогава поне Ивана и Деси Слава нека са в един ред,макар ,че и Преслава и Деси Слава би било интересно... копи пейст хихи

Е в последния блок ще е Деса ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...