Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

Да има и 10-та. Те имат нужда от Пайнер, не Пайнер от тях!

 

Ахаххаахах, те носят парите бре! :1000 (29): А Деса нищо не е донесла в последните 11 години. Почнахте да пишете несвързани неща.

 

А за Пресли, тя никога не е била в една компания с Деса. Не се е съредновавала с нея и сега ще и е за първи път. Пресли мрази конкуренцията.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ахаххаахах, те носят парите бре! :1000 (29): А Деса нищо не е донесла в последните 11 години. Почнахте да пишете несвързани неща.

 

А за Пресли, тя никога не е била в една компания с Деса. Не се е съредновавала с нея и сега ще и е за първи път. Пресли мрази конкуренцията.... :1000 (19):

И Деса ги носеше 2003 ама :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса какви пари носеше до 2003... Ако не бяха тя и няколко нейни колежки, компанията можеше да не е толкова успешна, че в днешно време и Преслава и Галена да носят луди пари. Десислава и още няколко изпълнители изградиха и жанра като цяло.

 

Много съм доволен от интервюто- отговорите й разкриват доста неща около връщането. Радвам се, че има реална самопреценка за себе си и е обмислила добре нещата. Също така се радвам, че творчеството й от 2004 до 2014 няма да бъде зарязано. New Music ще продължи да живее, вече по Планета. :D

 

За тези, които продължават да й предвиждат края... моля, замислете се- тя до вчера беше без компания, без телевизия, само с Ютуб и Вбокс... но с все така силен интерес към нея във времето... Сега ще си има компания Пайнер, телевизия Планета и официалния канал на Планета в Ютуб... Щом успя да се задържи толкова време по единия начин, как втория вариант би могъл да е по-кофти, дори и някой да й прави сечено в Пайнер?

 

Деси Слава е голямо име и това й е достатъчно, дори и само с по една песен на година (и през 2014 всъщност го доказа, само единия Заек в Ютуб й донесе достатъчни успехи). Стига подценяване- тя отдавна е доказала, че е сред най-добрите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От изписаното от няколко дни по сайтовете и от казаното от Деси Слава в сигнал.бг мисля, че е направила дует с Галин!

Ако това е така, значи явно Димитров наистина иска да натрие носа на Камелия.Прави ми впечатление, че дуета на Камелия с Галин вече не се върти по Планета - може би умишлено, защото идва новия му дует с Деси Слава!?!Времето ще покаже дали съм познал ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От изписаното от няколко дни по сайтовете и от казаното от Деси Слава в сигнал.бг мисля, че е направила дует с Галин!

Ако това е така, значи явно Димитров наистина иска да натрие носа на Камелия.Прави ми впечатление, че дуета на Камелия с Галин вече не се върти по Планета - може би умишлено, защото идва новия му дует с Деси Слава!?!Времето ще покаже дали съм познал ;)

Вчера 2 пъти по ПЛАНЕТА и 2 пъти по HD за час и половина ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, с която ще се представи в коледната програма на музикалния канал, е сред най-любимите ѝ. "Заснехме песента "Не издържам". Една балада, която няма клип, а аз много си я харесвам. Решихме, че й се полага тази Коледа да бъде ротирана" - издава тя.

 

Дано да заснеме повече от старите си неналожени песни, защото има доста добри. :) )

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Деска е в последния блок и да разкаже играта на Галенца,Анелийки и сие самозабравили ве тъотки.

????? Какво би трябвало да означава тази дума? :mf_surrender:

 

Искам да направи ТВ версия и на "Любимата ми грешка" - песента много се харесваше, а остана без никаква реализация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава трябва да се погрижи за доста свои песни - като "Лудост е", "Кажи ми", "Не е илюзия", "Неприлична", като нереализирани.

 

Баладите й са много добри. Похвално е, че Димитров поглежда към европейския пазар и ще й даде шанс да прави и други стилове. Нека сега да я видим колко ще е стимулирана от конкурентната среда. Ще й е трудно, но ако успее, ще си помогне доста. От нея си зависи. Димитров не е имал симпатии и сантименти към никоя друга певица толкова, дори към Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, с която ще се представи в коледната програма на музикалния канал, е сред най-любимите ѝ. "Заснехме песента "Не издържам". Една балада, която няма клип, а аз много си я харесвам. Решихме, че й се полага тази Коледа да бъде ротирана" - издава тя.

 

Ивана и Деса са снимали в един ден за коледната програма. И за тези, които казваха, че не се понасят - в прекрасни отношения са. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че щом е решила е направила правилна стъпка. Чух интервюто за сигнал.бг и изглежда е наясно какво очаква и иска, що годе.

Ще се радвам да прави повече песни, а и това, че е решила да обърне внимание на Не издържам и още песни е просто супер.

Явно преговорите не са били никак лесни, но щом се е стигнало до договор, значи и двете страни са доволни и направили някакви компромиси.

Предстои да видим какви точно и как ще се движи кариерата на Деската :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, що така обърна палачинката? В началото викаше, че се радваш, че в "Пайнер" влиза пееща певица и разглеждаше евентуалните "щети" на ДесиСлава към конкуренцията, пък сега по-скоро на конкуренцията към ДесиСлава. :1000 (29): Върни се на първия вариант, по-интересен е. Долните им интриги си ги знаем на кокошките, на мен ми е по-интересно да видя тя как ще изпъкне пред тях - защото е много талантлива, много пееща, изглежда добре, има голямо име и имаше успешни песни и много медийно внимание и без "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, що така обърна палачинката? В началото викаше, че се радваш, че в "Пайнер" влиза пееща певица и разглеждаше евентуалните "щети" на ДесиСлава към конкуренцията, пък сега по-скоро на конкуренцията към ДесиСлава. :1000 (29): Върни се на първия вариант, по-интересен е. Долните им интриги си ги знаем на кокошките, на мен ми е по-интересно да видя тя как ще изпъкне пред тях - защото е много талантлива, много пееща, изглежда добре, има голямо име и имаше успешни песни и много медийно внимание и без "Пайнер".

 

Десислава е една от най-долните чалгарки, интригантка, лека жена, подмолна и т.н. Да, пее , има глас и т.н. , но е долна пача. Най-много пак да налапа на Пайнера шпека и Мария Димитрова да й бие шута. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, що така обърна палачинката?

 

И ти ли ще търсиш под вола теле? Казах 1000 пъти, че се радвам на завръщането на Деса, защото ми писна от номера на тарикатлета. Ще им се спече дупето с такава като нея в схемата. Но никога няма да кажа, че Деса не може да пее така, както никога няма да кажа, че Деса не боклук като персона. Знам и всичките номера, знам и как се умилква и снишава, когато е гузна. А в момента Деса е най-смешната и жалка представителка на чалгата, която с наведена глава ни обяснява как едва ли не най-естественото нещо е, да се върне в Пайнер след 11 години плюене по тях. Същата като Кали е, няма никаква разлика между тях.

 

И за да няма други такива тъпи въпроси ще уточня, че Деса винаги е можела да се върне в Пайнер, но не при условията, които е имала преди да иде в САЩ, а на тези, заради които сама напусна след като преподписа заради награди, след завръщането си от САЩ. 11 години се правеше на твърда, а днес вече омекна. Сега инициативата да се връща е нейна, а не на Пайнер. Но аз се досещам как мърша като нея ще го представи, че да не е унижението и пълно. Но нека да мине време и всички ще се убедят. Тогава ще отворя голямата си уста, за да си поговорим пак. Но към днешна дата положителните емоции у мен са повече от отрицателните и това вече дразни фенчетата на комерс-певачките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли ще търсиш под вола теле? Казах 1000 пъти, че се радвам на завръщането на Деса, защото ми писна от номера на тарикатлета. Ще им се спече дупето с такава като нея в схемата. Но никога няма да кажа, че Деса не може да пее така, както никога няма да кажа, че Деса не боклук като персона. Знам и всичките номера, знам и как се умилква и снишава, когато е гузна. А в момента Деса е най-смешната и жалка представителка на чалгата, която с наведена глава ни обяснява как едва ли не най-естественото нещо е, да се върне в Пайнер след 11 години плюене по тях. Същата като Кали е, няма никаква разлика между тях.

 

И за да няма други такива тъпи въпроси ще уточня, че Деса винаги е можела да се върне в Пайнер, но не при условията, които е имала преди да иде в САЩ, а на тези, заради които сама напусна след като преподписа заради награди, след завръщането си от САЩ. 11 години се правеше на твърда, а днес вече омекна. Сега инициативата да се връща е нейна, а не на Пайнер. Но аз се досещам как мърша като нея ще го представи, че да не е унижението и пълно. Но нека да мине време и всички ще се убедят. Тогава ще отворя голямата си уста, за да си поговорим пак. Но към днешна дата положителните емоции у мен са повече от отрицателните и това вече дразни фенчетата на комерс-певачките.

Колко и да я харесвам и ми е в Топ 3 на любимките,ти си много прав за тези неща.С тази си постъпка тя плю на всичките си действия през 2003 и след това.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На вас, по-точно на малка част от вас, Десислава ви се струва подла, но мога да ви уверя, че има къде-къде по-подли. Става дума за бизнес. Нещата се променят. Щом опира до пари и взаимно изгодни условия и сътрудничество, всичко се преглъща. Само интересите са вечни, нали знаете. Пък и тя се е махнала заради една песен, емоционално постъпи тогава. А Пайнер още по-тъпо, че й пречеха в самото начало след напускането. Но всеки е свободен да напуска и да се връща колкото си иска. Те си имат договори, те си знаят. Ако Кама утре направи същото, и нея ли така ще плюете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли ще търсиш под вола теле? Казах 1000 пъти, че се радвам на завръщането на Деса, защото ми писна от номера на тарикатлета. Ще им се спече дупето с такава като нея в схемата. Но никога няма да кажа, че Деса не може да пее така, както никога няма да кажа, че Деса не боклук като персона. Знам и всичките номера, знам и как се умилква и снишава, когато е гузна. А в момента Деса е най-смешната и жалка представителка на чалгата, която с наведена глава ни обяснява как едва ли не най-естественото нещо е, да се върне в Пайнер след 11 години плюене по тях. Същата като Кали е, няма никаква разлика между тях.

 

И за да няма други такива тъпи въпроси ще уточня, че Деса винаги е можела да се върне в Пайнер, но не при условията, които е имала преди да иде в САЩ, а на тези, заради които сама напусна след като преподписа заради награди, след завръщането си от САЩ. 11 години се правеше на твърда, а днес вече омекна. Сега инициативата да се връща е нейна, а не на Пайнер. Но аз се досещам как мърша като нея ще го представи, че да не е унижението и пълно. Но нека да мине време и всички ще се убедят. Тогава ще отворя голямата си уста, за да си поговорим пак. Но към днешна дата положителните емоции у мен са повече от отрицателните и това вече дразни фенчетата на комерс-певачките.

Пак глупости :mf_surrender: В интервюто за Сигнал ясно каза, че тя е потърсила Митьо и тя е повела разговорите, изобщо не се е изкарала, че е най-великата и незаменима и видиш ли са я търсили всеки ден докато не склони!

 

И по Пайнер не е плюла изобщо. Каза за проблема с името, каза за проблема с авторските права, каза за беста, който пуснаха, че е нарочно заради албума й, но тогава каза също, че Митака е мн добър бизнесмен след като и в неговия склад го има албума й, макар и на последния рафт :D Това не виждам да е плюене.

 

Не виждам кое е чак толкова долното, неприемливото, смешното, неморалното и т.н........била се върнала - нито се е върнала без и те да го искат, нито е тръгнала да прави мръсно на колежките си...засега :D Днес мислиш едно, утре съвсем друго, а какво остава след 11 години. И да не забравяме, че това е бизнес - когато ги устройва и двете страни и имат полза се търпят и работят заедно, когато не - кой от къде е и толкова. Стига с тези излишни драми и чудеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам за Десислава. Не мисля, че това е крачка назад, в повечето коментари е казано - в крайна сметка всичко опира до интереси и взаимна изгода. И нещо много важно според мен - както Десислава има нужда от Пайнер, така и Пайнер има нужда от изпълнител като нея. Последните години навлязоха в такава поредица... с еднотипни песни, с еднотипни изпълнители. Име като Десислава ще раздвижи нещата към положителна насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

така е,трябват повече качествени образи в тази компания,че скоро ще заприлича на фен тв-куцо и сакато ще има медийна трибуна.

Има нужда от основна чистка в Пайнер.

Между другото интересно ми е къде ще се ротират поп песните на Деси Слава?По Планета ли....

Примерно клипа с НАНА, който излиза днес :) ,някак си не го виждам по Планета тв

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...