Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Две сърца" ми е любима, страхотно е, че ще я пее. Дано другата е "Бели нощи", а от нова няма нужда, най-добре да си представи и "Мистерия" към тях. Ще е страхотно откриване обаче с "Бели нощи", ако тя открива, разбира се!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, най-добре ще е само "Две сърца"+"Бели нощи". Да не пее нови неща, защото "Мойто зайче" и "Войната" са прекалено диви комерси и биха променили настроението от първите две. :D

Пък нови песни- по-натам. Това сега й е официално завръщане, не е задължително веднага да започне да налага нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че "Две сърца" ще пее, това си е голям хит. Можеше да изпее "Казваш, че ме обичаш" ("Дотук"), "Не вярвам", "Мистерия" даже, но и "Бели нощи" си е добре. Щеше да е много яко обаче да навие Руслан да изпеят "Мила моя, мили мой".

 

На мен "Мило мое" много ми харесва, ама едва ли и за нея ще остане време да налага, не говоря само за концерта, ами и за ротацията, ебахти яката кръчмарска песен е!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последните й песни, много ми харесва "Усещам", дали ще започнат и нея да въртят?

Ще е супер яко Преслава и Десислава да направят дует. :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последните й песни, много ми харесва "Усещам", дали ще започнат и нея да въртят?

Ще е супер яко Преслава и Десислава да направят дует. :1000 (6):

Тази песен не е снимана в HDформат и сигурно няма да я излъчат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на "Две сърца" правата платиха ли ги? Не ме кефи много ...

"Бели нощи" много ясно, тя е любима песен на чичо Митко, неслучайно има и клонинг - дуета й с Ивана.

Така и така албанския й кавър си го е платила и е актуална мелодия, мисля че трябва да го изпее ... Дори и в микс...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като дават клипа по Планета, оправени ли са й правата?

Вече завъртели ли са някои клипове по "Планета"?

 

Важното е, че "Две сърца" ще пее, това си е голям хит. Можеше да изпее "Казваш, че ме обичаш" ("Дотук"), "Не вярвам", "Мистерия" даже, но и "Бели нощи" си е добре. Щеше да е много яко обаче да навие Руслан да изпеят "Мила моя, мили мой".

 

На мен "Мило мое" много ми харесва, ама едва ли и за нея ще остане време да налага, не говоря само за концерта, ами и за ротацията, ебахти яката кръчмарска песен е!!

Съгласен съм за "Дотук". "Бели нощи" колкото и да я харесвам и да е била хит едно време, сега не ми вдъхва доверие, в смисъл самата песен на мен винаги ми е звучала някак си по-некомерсиално. Съмнява ме да има добър прием с нея. А "Мила моя, мили мой" си е абсолютна класика, навярно е позабравена, но яко бих се изкефил да я чуя на живо след толкова години, па макар и никой да не я аплодира. Тя всъщност авторска ли беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече завъртели ли са някои клипове по "Планета"?

Съгласен съм за "Дотук". "Бели нощи" колкото и да я харесвам и да е била хит едно време, сега не ми вдъхва доверие, в смисъл самата песен на мен винаги ми е звучала някак си по-некомерсиално. Съмнява ме да има добър прием с нея. А "Мила моя, мили мой" си е абсолютна класика, навярно е позабравена, но яко бих се изкефил да я чуя на живо след толкова години, па макар и никой да не я аплодира. Тя всъщност авторска ли беше?

"Мистерия" са давали.

"Мила моя, мили мой" е авторска :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...