Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 6 часа , meleto каза:

Много ме кефи наивността ти. Наистина ли мислиш, че Флорайда ще се появи??? :D И наистина ли вярваш, че това ще добави точки на Сан Марино? И по-големи звезди са били на сцената, без да придадат допълнителен кредит.

 

С Фло Райда, с Ми Чигън или без, важното е как използва бая успешно сценария Тука има Тука няма ;) Сенит няма реална нужда от такава допълнителна реклама, но определено внася необходимата допълнителна интрига в иначе велия билдъп към полуфиналите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

Много ме кефи наивността ти. Наистина ли мислиш, че Флорайда ще се появи??? :D И наистина ли вярваш, че това ще добави точки на Сан Марино? И по-големи звезди са били на сцената, без да придадат допълнителен кредит.

 

Защо да не мисля, че ще се появи? По цял ден гледам лайвстриймове и коментари на журналисти и всички го очакват.

Не мисля, че ще добави, а че по-скоро ще отнеме, ако го няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

С Фло Райда, с Ми Чигън или без, важното е как използва бая успешно сценария Тука има Тука няма ;) Сенит няма реална нужда от такава допълнителна реклама, но определено внася необходимата допълнителна интрига в иначе велия билдъп към полуфиналите. 

как няма да се появи ? нали беше там Флорайда @meleto

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FikLena каза:

как няма да се появи ? нали беше там Флорайда @meleto

 

 

Тва беше Уис Консин, като за репетицията. 

преди 12 минути, FikLena каза:

Ефендито не знае английски

 

Дъъъ. Поне като за полуфинала вече е понаучила текста май и не го пее "Ол оф май сикретс ай вонт дем" 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Дъъъ. Поне като за полуфинала вече е понаучила текста май и не го пее "Ол оф май сикретс ай вонт дем" 

Да удари едно Виски за отскок и одма ще й се развърже езика. Да попита кака си Магда за съвет! 

преди 2 часа , FikLena каза:

Ефендито не знае английски

 

Все още има време да ме покани за преводач! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Цитат

     

    • Italy: Måneskin — “Zitti E Buoni” — Second Half
    • Germany: Jendrik — “I Don’t Feel Hate” — Second Half
    • France: Barbara Pravi — “Voilà” — Second Half
    • United Kingdom: James Newman — “Embers” — First Half
    • Spain: Blas Cantó — “Voy a quedarme” — First Half

     

 Ауч. Укей и Шпей могат да си разделят последното място в дъното на класацията. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FikLena каза:

май вече си имамe WINNER ?

 

Скептичен съм. Но Топ 10 със сигурност.

Припевът е ударен, но през останалото време са скучни. Освен това са рокаджии... от 2007 нямам спомен рок песен да се е прокраднала в топ 3 дори. 

Но една от тези ми е фаворит да спечели: БГ, Финландия, Исландия, Италия.

Швейцария се надявам да завърши както Екуинокс. При първо слушане ми беше доста слаба. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Скептичен съм. Но Топ 10 със сигурност.

Припевът е ударен, но през останалото време са скучни. Освен това са рокаджии... от 2007 нямам спомен рок песен да се е прокраднала в топ 3 дори. 

Но една от тези ми е фаворит да спечели: БГ, Финландия, Исландия, Италия.

Швейцария се надявам да завърши както Екуинокс. При първо слушане ми беше доста слаба. 

2010

2.място

но Италия отокакто се завърнаха винаги са в топ 5

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

май вече си имамe WINNER ?

@Willy @meleto @Lelqtian @Blueberry @DarkChild @asylum @omline @stereoto_ @GSA @Wild_Style

Годината е много конкурентна и журито няма да даде много точки на изявените фаворити. Нещо като 2016, където отрязаха Русия, защото беше на светлинни години пред всички. В последните 2 години жури вотът е странен:

2018: първо място за Австрия

2019: първо място за Македония

2017 беше two-horse race, но журито направо унищожи фаворитът на букитата Италия, на четвърто място са загубените Австралия.

Швеция и трите последни години е била в топ 3 на журивота, ама сега няма да са на финал, така че ще се разпилеят ;) 

Очаквам тазгодишните фаворити Франция и Италия да са щипнати сериозно от журитата на другите държави, които са фаворити, особено източните - Малта, България, Литва, Украйна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Цял ден си пея Мата Хари! Хит! Да спечели дано! Противна певица със злобен поглед! Тъпо пеене! ЯК АРАНЖИМЕНТ! Играя кючек. 

Песента е мега яка, но между студиен запис и това което тийзват от сцената конкурира нашичкия Човек вълк колко се разминават ;) 

 

преди 5 часа , FikLena каза:

борим се за първото място

 

Борим се, за място някъде из дъното на класацията. Засега спасението е че дори там конкуренцията е мега силна с такива мега флопове като Васил Комшийчето, Дървото на Киркоров, Шпанишката досата ... 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Не мога да разбера на трите сръбкини какво им харесват толкова, че правят такива гледания...

Просто са звезди в екс-юго и феновете ги слушат. Дори и в македонският тренд са с двата клипа в топ 10, а Васил не.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...