Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 1 час, DarkChild каза:

Още македонски драми

https://republika.mk/vesti/makedonija/tasevski-ne-ne-im-e-najteshko-na-pederite-vo-makedonija-kopuk-eden-na-siromashnite-im-e/

 

БУГАРСКОТО ПРОВОКАТОРЧЕ ПАК КАКА ПО СТРАНСКИ МЕДИУМИ ДЕКА СМЕ НЕАДЕРТАЛЦИ, ВЕЛИ АКТЕРОТ

На тая снимка го докарва на нашичкия Човека вълк. Иначе какви сексуални малцинства в Северна Македония? Още малко ша кажат че имат българи там ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че репетициите did justice за Литва. И парчето, и сценичното представяне са на много добро ниво. Няма да победи, но за мен е категоричен топ 10.

Ирландия май ще са изненадващ qualifier, а все по-реалистично почва да ми се вижда да не гледаме Щвеция на финал.

Русия все още ми е странна, Австралия също, но пък май е по-добре от другия лайв.

 

Утре се очертава най-интересният ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен понеделник ми е най-интересен засега, очаквам доста адреналинови репетиции ... 

Иначе всички сипвал на Васил за гепеното шоу от Мелфест, но нещо никой не отразява как Туце за същото ;) Между тия дано всички останали минат към финала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абеее, като говорим за гепване... Елина от Естония завърши 9та, при положение, че открадна стейджинга на Молдова и Румъния от 2012 мисля. Говоря за дамата дето пя поп опера ...с дигиталната рокля.

Ирландия като представяне на сцената може и да се получи, но песента е шити. Не знам какви шансове има. Като цяло Ирландия винаги е била аутсайдър в консурса. Трябва да пусне гей изпълнители и тн, за да се забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тушето от кого е откраднал? 

Пуснях я тази Дотер сега, много противна личност. И със сигурност и други го усещат това, за да не спечели две години мело с нелоши песни и стейджинг. Та да, директно са краднали хората на Васил, ако изобщо можеше да стане по-скандално неговото представяне. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, meleto каза:

Абеее, като говорим за гепване... Елина от Естония завърши 9та, при положение, че открадна стейджинга на Молдова и Румъния от 2012 мисля. Говоря за дамата дето пя поп опера ...с дигиталната рокля.

Ирландия като представяне на сцената може и да се получи, но песента е шити. Не знам какви шансове има. Като цяло Ирландия винаги е била аутсайдър в консурса. Трябва да пусне гей изпълнители и тн, за да се забележи.

Ирландската представителка със съпругата си. Трябват им на първо място песен. 

Eurovision star Lesley Roy's Balbriggan beginning, music career in NYC, wife  - RSVP Live

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента винаги е на първо място, каквото и да си говорим. Ирландската не е чак толкова зле, ако перформънсът е силен както ми се струва, няма да е изненада да стигне до финала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Песента винаги е на първо място, каквото и да си говорим. Ирландската не е чак толкова зле, ако перформънсът е силен както ми се струва, няма да е изненада да стигне до финала. 

Слаба е на живо. Всички коментираха негативно вокалите й. Последно място при журито ще е.

Иначе и други преди Дотер са го правили.

Screenshot-20210508-233905-Facebook.jpg

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях го и аз това за Словения, почти сигурна съм, че съм гледала нещо подобно и от други места (в западен видеоклип), но все пак става дума за Евровизия и феновете са изненадани, че има толкова директно "чопване" от скорошно entry (макар и не на самата Евровизия, Мело се забелязва повече от песни, които са директно избрани да участват). Могат да го извъртят като реферънс към Дотер и да спечелят от това.

Четох интервю на Гьончо, оказва се, че един и същи човек е продуцент на неговата песен и на Arcade. Имал е и друга песен, която е била потенциален избор, за нея е работил със самия Дънкан. Tout l'univers пък първоначално е била на английски, в последствие са я променили. Усещам winner vibes от това момче, ще изчакам репетициите преди да реша него или Еден подкрепям най-силно. 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Белгия е зле, Кипър също. Предполагам Хърватия има шансове да прескочи и то заради представянето. Иначе ми е много гаден гласа на тая Албина, особено тия дългите фрази.

Норвегия ми се струва доста трагична. Не се сещам да песен с ангелски криле да е прескочила трапа... та и тук шансовете се скопяват. Жалко за приятната песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Май това ще е топ чалгията на първи полуфинал :o 

 

Принципно не е съвсем късно Ма-мамаммаа - Мата Хари да ни изненада и да не е абсолютно дърво на сцената, но мен лично ме съмнява :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Белгия е зле, Кипър също. Предполагам Хърватия има шансове да прескочи и то заради представянето. Иначе ми е много гаден гласа на тая Албина, особено тия дългите фрази.

Норвегия ми се струва доста трагична. Не се сещам да песен с ангелски криле да е прескочила трапа... та и тук шансовете се скопяват. Жалко за приятната песничка.

Кипер е преди норвежеца, тоест това значително и покачва шансовете :) На Тикс крилата са му най-малкия проблем, на живо звучи честно казано, пък и също нищо по сцената не е барнато от финала (освен съкращаването на два демона да влезнат в изискванията). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми харесаха кадрите от репетицията на Албина. Малко ми е dated всичко, но не мисля, че ще има проблеми с класирането.

Белгия не виждам начин да се класира, сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Нещо не ми харесаха кадрите от репетицията на Албина. Малко ми е dated всичко, но не мисля, че ще има проблеми с класирането.

Белгия не виждам начин да се класира, сори.

Нашичките Жана и Бенд се класираха със същата сценография, а песента им беше по-зле, да не говорим как Хувърфоник хората са ги чували и извън контекста "Евровизия". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Искам да коментирате тези флоп изпълнения. Особено Румъния е крайно зле и може дори да я отписваме вече.

 

 

 

трагедия.. егати бездарните кучки !

 

много съм разочарован от Романиа :(

E08sCgKWEAcriCi?format=jpg&name=large

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Искам да коментирате тези флоп изпълнения. Особено Румъния е крайно зле и може дори да я отписваме вече.

 

Кво да ги коментираме? Ма щом си казал. 

Ефенди където и да пя, си беше излагация и на тъмно, и на сутрешен блок, изобщо язък за иначе хубавата песен. 

Румъния не съм ги броил изобщо, за да ги отписвам :) 

С тия издънки дотук. Дай да коментираме Украинците, сценировката изглежда обещеващо, но искам да я видя цялата. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, да се върнем на основната тема - флопове. 

Може ли всички певачки със строени в редица денсъри и денсърки да си сплитнат вота и да ни отърват от себе си? Или са твърде много и Васето ще се види на финала? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Lelqtian каза:

Кво да ги коментираме? Ма щом си казал. 

Ефенди където и да пя, си беше излагация и на тъмно, и на сутрешен блок, изобщо язък за иначе хубавата песен. 

Румъния не съм ги броил изобщо, за да ги отписвам :) 

С тия издънки дотук. Дай да коментираме Украинците, сценировката изглежда обещеващо, но искам да я видя цялата. 

 

 


Можно е да е слика од 1 лице
Можно е да е слика од внатре
Image

Нема достапен опис
Image
Image

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...