Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 2 часа , meleto каза:

Така е. Катя Ритонката внася страхотно равновесие. 

С всяка година журитата се дънят. Подкрепят фаворитите на залозите основно, както и винаги има един аутсайдер дето го добутват до топ 10.

Зрителският вот беше къде по-реален през 2021.

Е според теб по-добре ли беше следното:

Евровизия 2019 - Победител: Норвегия

Евровизия 2016: Победител: Русия (според мен - да, но това е единственото изключение)

Евровизия 2015: Победител: Италия

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Е според теб по-добре ли беше следното:

Евровизия 2019 - Победител: Норвегия

Евровизия 2016: Победител: Русия (според мен - да, но това е единственото изключение)

Евровизия 2015: Победител: Италия

Да, дори прогнозирах, че Норвегия ще бъде първа политическа сила.

Не мисля, че е задължително да печели най-лъскавото нещо. 

Даже в повечето години песните в топ 5 се развиват доста добре.

По-скоро съм привърженик на това журитата да имат по-малък процент значение. Например 40%, а не 50%. Или една трета 33%. 

В този случай, няма да объркват телевота толкова жестоко. 

За мен е по-представително гласуване в хиляди, отколкото от по-малко от 200 души, които потенциално си разменят точки като Катя от Ритон и Киркоров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Е според теб по-добре ли беше следното:

Евровизия 2019 - Победител: Норвегия

Евровизия 2016: Победител: Русия (според мен - да, но това е единственото изключение)

Евровизия 2015: Победител: Италия

Хмм готините норвежци или смотания Дънкан ... Монументално труден избор наистина ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.02.2021 г. от 16:35, Willy каза:

Песента на Хърватия засега ми е фаворит отвсякъде. Вокали, песен, визия, представяне - брутален пакет!

 

Ощe съм на това мнение. Албина в момента е най-слушаният балкански изпълнител в Spotify и то само с една песен, ако не броим световно известните албанки.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Ощe съм на това мнение. Албина в момента е най-слушаният балкански изпълнител в Spotify и то само с една песен, ако не броим световно известните албанки.

 

Мисля, че не изпъкна сред останалите. Тоалетът беше подобен на Кипър, Малта и всички останали. Доста елементарни ефекти бяха сложили, особено с клонирането. Дразнещо гласче, пренавита певица. Банално изпълнение. Леко скована изпълнителка. 

Не знам. Генерално й липсваше харизма. Това че е вървежна в екс-юго държавите е все тая за Евровизия. Те и сръбкините са трендинг, ама...не направиха нищо повече от предходните години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Мисля, че не изпъкна сред останалите. Тоалетът беше подобен на Кипър, Малта и всички останали. Доста елементарни ефекти бяха сложили, особено с клонирането. Дразнещо гласче, пренавита певица. Банално изпълнение. Леко скована изпълнителка. 

Не знам. Генерално й липсваше харизма. Това че е вървежна в екс-юго държавите е все тая за Евровизия. Те и сръбкините са трендинг, ама...не направиха нищо повече от предходните години.

Коментарите за Албина не са от юго държавите, не вдигна голям шум тука това че не мина. А да не забравяме и че беше 9 от теле и 10 от журитата, за първи път се случи това. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Коментарите за Албина не са от юго държавите, не вдигна голям шум тука това че не мина. А да не забравяме и че беше 9 от теле и 10 от журитата, за първи път се случи това. 

Да но със значителна разлика в телевота спрямо Норвегия. И вторите получиха десетото място основно заради зрителите. А коментарите под видеата не важат. Там се събират върлите фенове. То и за Виктория пишат, че била победител и бла-бла. И не са българи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Да но със значителна разлика в телевота спрямо Норвегия. И вторите получиха десетото място основно заради зрителите. А коментарите под видеата не важат. Там се събират върлите фенове. То и за Виктория пишат, че била победител и бла-бла. И не са българи.

Не говоря само за под видеата. Абсолютно навсякъде бяха избухнали. По-голям интерес имаше от половината финалисти. По-ограбен финалист не знам от кога не е имало.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уили, аз не съм забелязала чак такъв интерес към Албина, камо ли след отпадането. Все пак социалните мрежи филтрират и показват съдържанието според личните ни интереси. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2021 г. от 20:00, asylum каза:

Аз си припомних телевота от 2006 и осъзнах защо се е наложило да въведат и жури. Това че тука правим шмекерии, не значи, че всички държави са като нас. 

2007 е тоталната бруталия - мисля, че най-западната държава в топ 15 беше Унгария.

Важен е балансът за мен. 2014 примерно пък почти нямаше балкански държави на финала (май твърде малко участваха) и конкурсът беше мега скучен. Затова пък спечели най-източната и балканизирана западна държава и всичко се нареди <3

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2021 г. от 16:30, Willy каза:

Не говоря само за под видеата. Абсолютно навсякъде бяха избухнали. По-голям интерес имаше от половината финалисти. По-ограбен финалист не знам от кога не е имало.

Стига с тази парцалана. Изобщо не беше за финал. А за ограбени, ами Феминем бяха много по-ощетени 2010-та.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2021 г. от 23:11, Willy каза:

Ощe съм на това мнение. Албина в момента е най-слушаният балкански изпълнител в Spotify и то само с една песен, ако не броим световно известните албанки.

 

Албина: 696k

Виктория: 811k

Роксен: 839k

Стефания: 1 млн

:* 

Или балканско е само екс-юго? :) 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Blueberry каза:

Албина: 696k

Виктория: 811k

Роксен: 839k

Стефания: 1 млн

😘

Или балканско е само екс-юго? :) 

Честно казано, баш от тия четири бих си пуснал Албина. 
 

А още по-честно казано, ако някоя от тия ми дръгне автоматично, Тиктак може и да не я превъртя ;) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Тренда в Македония.
#1 Maneskin - Zitti e Buoni
#2 Hurricane - Loco Loco
#5 Maneskin - I Wanna Be Your Slave
#12 Marija Serifovic Finale Eurosong vlog
#25 Maneskin - I Wanna Be Your Slave lyrics

Какви сте сърбофили 😛 и ние си имаме Монескин и уиуиджам, но и Виктория, самия финал... Изненадва ме, че Ефенди не е влязла, щеше да се впише чудесно след Алфа мюзик и Емануела 😃

Днешните лайв он тейп бяха тъпички. Но още малко ме е яд, че Естония и Австрия не минаха. Можеше да имаме шест държави с 0 points 🤭

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Тренда в Македония.
#1 Maneskin - Zitti e Buoni
#2 Hurricane - Loco Loco
#5 Maneskin - I Wanna Be Your Slave
#12 Marija Serifovic Finale Eurosong vlog
#25 Maneskin - I Wanna Be Your Slave lyrics

Прави ми впечатление липсата на поне един Токтик, бих се съгласил и на нашта Донка 

преди 2 часа , Blueberry каза:

Какви сте сърбофили 😛 и ние си имаме Монескин и уиуиджам, но и Виктория, самия финал... Изненадва ме, че Ефенди не е влязла, щеше да се впише чудесно след Алфа мюзик и Емануела 😃

Днешните лайв он тейп бяха тъпички. Но още малко ме е яд, че Естония и Австрия не минаха. Можеше да имаме шест държави с 0 points 🤭

Ефенди е кралица! На нея първото място в Азербайджанския трендинг и е напълно достатъчно! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

 

Ефенди е кралица! На нея първото място в Азербайджанския трендинг и е напълно достатъчно! 

 

В инстаграм само тя ми излиза на предложения за клипчета от различни канали в различни страни - следователно трябваше да спечели! Ощетена кралица! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

В инстаграм само тя ми излиза на предложения за клипчета от различни канали в различни страни - следователно трябваше да спечели! Ощетена кралица! 

Тя спечели. За най-маймунообразна певица.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

@Willy според теб Васил щеше ли да се справи по-добре (разбирай - да е на финал), ако You беше тая година, а не Here I stand?

Не, даже на последно щеше да е с нея. Просто Васил има 0 опит на подобни събития, освен с Тамара, и от всичко взето останах с впечатление че е някаква приятна персона, която е доволна и от това че просто има песен и щe участва на конкурса.

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти, Боровинчице, смяташ ли, че Ефенди щеше да се класира по-добре, ако бе участвала с акустичната версия на Мата Хари, която излезе оня ден в тубата? Не я споделям, понеже съм копирал голям текст, с който ще спамя в близкия час на друго място :D

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не, даже на последно щеше да е с нея. Просто Васил има 0 опит на подобни събития, освен с Тамара, и от всичко взето останах с впечатление че е някаква приятна персона, която е доволна и от това че просто има песен и щe участва на конкурса.

На мен ми стана много симпатичен и ми остави същото впечатление. Според мен с по-добра песен щеше да се класира, защото мъжете бяха доста малко. Даже май нямаше соло мъже на финала, освен директните финалисти? Дано се върне някога с по-качествена композиция :) 

Имам някакво чувство, че Монескин ще подобрят бързо рекордите на Дънкан - и по стриймове, и влизането в Билборд. Но пък Дънкан са почнали да го въртят по доста европейски радиа и телевизии с песента с Армин.

А хората си мислят, че Евровизия умира :P

 

@asylumнеее, в чалга версия си е топ!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

На мен ми стана много симпатичен и ми остави същото впечатление. Според мен с по-добра песен щеше да се класира, защото мъжете бяха доста малко. Даже май нямаше соло мъже на финала, освен директните финалисти? Дано се върне някога с по-качествена композиция :) 

Имам някакво чувство, че Монескин ще подобрят бързо рекордите на Дънкан - и по стриймове, и влизането в Билборд. Но пък Дънкан са почнали да го въртят по доста европейски радиа и телевизии с песента с Армин.

А хората си мислят, че Евровизия умира :P

Евровизия според различни прогнози, вероятно умира от 1956та

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...