Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

Норвежкия грозника бил пуснал и видео на бозата. Симпатично е, но не ми помогна да я харесам повече. 

Почвам да си мисля как дори няма да е шокиращо като отпадне още на полуфиналите. 

А сега отивам да си пусна Кейно по норвежките чукари за оправяня на настроението. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Норвежкия грозника бил пуснал и видео на бозата. Симпатично е, но не ми помогна да я харесам повече. 

Почвам да си мисля как дори няма да е шокиращо като отпадне още на полуфиналите. 

А сега отивам да си пусна Кейно по норвежките чукари за оправяня на настроението. 

Сега забелязах колко е грозен. 

 

Виктория бе... много скучна песен, да направи мушама на Хабиби официално. :D Вече сме шести при буукитата.

 

Обаче Крисия пя скандално зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм не мисля че е грозен, по-скоро е много слаб и има лош нос, който му променя целият фейс. 
Песента също е много по-добра от тази на Кейно, която беше бледо копие на предишната им. На живо също е силен, но ми се искаше да смени кича.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

Хмм не мисля че е грозен, по-скоро е много слаб и има лош нос, който му променя целият фейс. 
Песента също е много по-добра от тази на Кейно, която беше бледо копие на предишната им. На живо също е силен, но ми се искаше да смени кича.

За първото няма да споря. Виж за песента обаче няма да се съглася ;) 

едит - Уф ся гледам букитата. 

На нашто Вики и 6то място и е много. Бих сложил поне една 1ца отпред. 

Обаче Тикс на 10то, а санмаринския адреналинов гърмеж 2 места зад него? Тия се бъзикат просто. 

Да почват репетициите тая седмица и да си идват нещата по правилните позиции. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

За първото няма да споря. Виж за песента обаче няма да се съглася ;) 

едит - Уф ся гледам букитата. 

На нашто Вики и 6то място и е много. Бих сложил поне една 1ца отпред. 

Обаче Тикс на 10то, а санмаринския адреналинов гърмеж 2 места зад него? Тия се бъзикат просто. 

Да почват репетициите тая седмица и да си идват нещата по правилните позиции. 

За мен Сан Марино е ... бушон. И да се класира ще е едвам-едвам. Певицата няма потенциал да представи песента на живо. Така виждам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я видя миниатюрна не знам. Огромна е даже, и така каквато е семпла, съвсем. Екранът е дълъг 52 метра - кое му е миниатюрното? Просто зелената стая като е на целия терен създава илюзията, че е по-малка, а реално на снимки с хора на сцената изглеждат като мравки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Тикс е много бозава и неотличителна, така че ако смени кича ще си вкара тотален автогол, защото тотално ще се изгуби.

Относно красотата му... само това ще кажа:

www.dagbladet.no/images/73290341.jpg?imageId=73...

 

 

 

Половината песни вече ми омръзнаха, а другата половина не съм ги харесвала никога, догодина няма да правя тая грешка да се запознавам с песните още през март. Но пък си стискам палци на Гьончо и подготвям международният паспорт за май 2022 в Женева. :ba: 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Песента на Тикс е много бозава и неотличителна, така че ако смени кича ще си вкара тотален автогол, защото тотално ще се изгуби.

Относно красотата му... само това ще кажа:

www.dagbladet.no/images/73290341.jpg?imageId=73...

 

 

 

Половината песни вече ми омръзнаха, а другата половина не съм ги харесвала никога, догодина няма да правя тая грешка да се запознавам с песните още през март. Но пък си стискам палци на Гьончо и подготвям международният паспорт за май 2022 в Женева. :ba: 

За Швейцария международен паспорт не ти трябва ;) 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.eaed4b2555889ca20b310ead5cf975d1.png

Топ 10 на букитата в момента (и с минимални размествания, топ 10 за последните 2 месеца почти)

Какви размествания в тая "класация" чакаме в след събота като почнат репетициите? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

image.png.eaed4b2555889ca20b310ead5cf975d1.png

Топ 10 на букитата в момента (и с минимални размествания, топ 10 за последните 2 месеца почти)

Какви размествания в тая "класация" чакаме в след събота като почнат репетициите? 

Аз очаквам Кипър надолу...  Сан Марино също. Финландия в топ 10 със сигурност. Както Румъния, Молдова и Русия. Украйна ще се покачи.  Азербайджан надолу. 

Въобще сега се е оформила класация, която доста ще се различава. Словения не я броят за жива, но според мен ще се класира.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Lelqtian каза:

image.png.eaed4b2555889ca20b310ead5cf975d1.png

Топ 10 на букитата в момента (и с минимални размествания, топ 10 за последните 2 месеца почти)

Какви размествания в тая "класация" чакаме в след събота като почнат репетициите? 

след репетициите Top 10

1.Швицерланд

2.Литуания !!

3.Ромение

4.Франс

5.Малта

6.Цайпръс

7.Сан Марино

8.Булгариа

9.Швиден

10.Норвай

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

@Willy Македония с шоуто на Dotter от миналата година 😅😅

Да и много бяха изненадани тези от медиите. Май няма да сме последно място. Има шанс за #15 !!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

Да и много бяха изненадани тези от медиите. Май няма да сме последно място. Има шанс за #15 !!

Освен шоуто, да беше взел и песента на Щерката. Късно ли е да ви пробутаме едно Вики, малко употребявано? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още македонски драми

https://republika.mk/vesti/makedonija/tasevski-ne-ne-im-e-najteshko-na-pederite-vo-makedonija-kopuk-eden-na-siromashnite-im-e/

 

БУГАРСКОТО ПРОВОКАТОРЧЕ ПАК КАКА ПО СТРАНСКИ МЕДИУМИ ДЕКА СМЕ НЕАДЕРТАЛЦИ, ВЕЛИ АКТЕРОТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...