Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 4 минути, FikLena каза:

след 2 репетиции

:D :D :D Швеция

E1M92dyXEAImx76?format=jpg&name=medium

Сега като гледам че от приятелките които винаги им дават 12т. по default, само Norway е в същото семи, а Iceland, Denmark, Finland са си сф2. Така че при слаб перформанс очаквам заслужено да НЕ минат.🥰

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толерирам само един big 5 да побеждава по принцип и макар и да не изпитвам омраза към ентрито им, по-скоро ме е жал ;) , не мисля, че имат шанс да са под 20-то място. Италия са ми много противни и все по-противен ми става хайпа по тях. Много силно се надявам и Франция да флопне, чакам я всеки момент тая късокоса смотанячка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Постоянно се въртят, в момента Франция е първа, Италия - втора, Малта - трета. Мисля, че на финала ще е много по-различно ;) 

Идеално. Трима се карат, Сан Марино печели :) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма изявен фаворит. Това е. 

Следователно, телевотът ще бъде изненадващ и най-вероятно ще са с много малки разлики в топ 5 поне.

Италия ми бяха.. ъъъ... нищо особено. Вероятно в топ 10, но чак да спечелят?

Франция пък ми е много семпла. 

Въобще никой не ми изглежда като потенциален победител. Няма комплексен играч. Малта е трагична и като пеене - нищо общо със студийния запис. Струва ми се и в топ 10 няма да я бъде.

Сигурно ще сте в шок, но все повече мисля, че Грузия ще се класира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогнозата ми за първия полуфинал - няма да я променям повече, във вторник ше ми е интересно какво съм познала.

1. Малта - само заради позицията! С превес на журивота.

2. Литва - с превес на телевота, първата Евровизионна песен от 2 години насам, ще се забележи много.

3. Кипър - за мен най-доброто съчетание на песен+сцена на този полуфинал, ще се хареса и на широката публика на полуфинала

4. Русия - има персоналити, мисля, че журито ще я пореже

5. Украйна

6. Белгия

7. Норвегия

8. Хърватия

9. Азербайджан

10. Австралия

NQ: Словения, Швеция (по журивот топ 5, по телевот в края предвиждам), Македония 🥺, Ирландия, Белгия, Израел - даже ще я освиркат миличката най-вероятно 🥺🥺🥺

Единствено не съм сигурна дали ще е Австралия или Белгия, една от двете.

Ще е престъпление Швеция да е на финал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

SF1
CYPRUS, LITHUANIA, MALTA, NORWAY, RUSSIA, UKRAINE, SWEDEN

SF2
SERBIA, SWITZERLAND, BULGARIA, SERBIA, ICELAND, FINLAND, ALBANIA

Пуснах едно тикетче, мисля че това са по 7 сигурни от двата полуфинали. 
Да, Швеция имаше проблеми с камерата и стейджинга, но те са power house-a на Евровизия и мисля че бързо ще оправят нещaта.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полуфинал 2

1. България - победител на финала, благодарение на стейджинга и чувство. Сравнително равен жури и телевот

2. Швейцария - мисля, че журито ще го хареса повече от публиката.

3. Исландия - тук превес на телевота, но с малка разлика от първите 2 

4, ако Фло Райда се появи: Сан Марино - победител в телевота. Ако го няма са 6-7.

5. Финландия

6. Гърция

7.  Молдова

8. Австрия - jury pleaser

9. Сърбия - спасени от телевота на източните държави

10. Естония - спасен от вота на евро мамма

NQ: Чехия (тоя го мързи в червата да пее), Полша (най-скучната песен евър), Дания (на косъм), Грузия (dead last), Албания, Португалия

Имам колебания за Австрия и Естония - бих ги заменила с Албания и Португалия евентуално.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Полуфинал 2

1. България - победител на финала, благодарение на стейджинга и чувство. Сравнително равен жури и телевот

2. Швейцария - мисля, че журито ще го хареса повече от публиката.

3. Исландия - тук превес на телевота, но с малка разлика от първите 2 

4, ако Фло Райда се появи: Сан Марино - победител в телевота. Ако го няма са 6-7.

5. Финландия

6. Гърция

7.  Молдова

8. Австрия - jury pleaser

9. Сърбия - спасени от телевота на източните държави

10. Естония - спасен от вота на евро мамма

NQ: Чехия (тоя го мързи в червата да пее), Полша (най-скучната песен евър), Дания (на косъм), Грузия (dead last), Албания, Португалия

Имам колебания за Австрия и Естония - бих ги заменила с Албания и Португалия евентуално.

 

Много ме кефи наивността ти. Наистина ли мислиш, че Флорайда ще се появи??? :D И наистина ли вярваш, че това ще добави точки на Сан Марино? И по-големи звезди са били на сцената, без да придадат допълнителен кредит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

ВЕЧЕ НЕ МИ Е ФАВОРИТ! БАХТИ ОЛИГОФРЕНА

 

IMG_20210515_010859.jpg

Май няма много опит и не стои добре на сцена. Не изключвам и това да не искат да печелят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Ужасен е. Не мога да проумея как е възможно да се съгласят на толкова неадекватен стейджинг. 

Не разбирам и как могат да го облекат така. Ужасни дрехи, които само подчертават, вместо да скриват някои несъвършенства във фигурата му.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Не разбирам и как могат да го облекат така. Ужасни дрехи, които само подчертават, вместо да скриват някои несъвършенства във фигурата му.

И песента изобщо не е  танцувална!!!!!🤬

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...