Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

А ти, Боровинчице, смяташ ли, че Ефенди щеше да се класира по-добре, ако бе участвала с акустичната версия на Мата Хари, която излезе оня ден в тубата? Не я споделям, понеже съм копирал голям текст, с който ще спамя в близкия час на друго място :D

 

Голяма разлика между акустичната и бавната версия от миналия месец  честно казно май няма. 

Реално, въпреки че малко неща можеха да и докарат по-лош разултат от крайния :) това вероятно щеше да отпадне на полуфинала и да мине нещо друго, примерно хърватската Донка. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

 

Голяма разлика между акустичната и бавната версия от миналия месец  честно казно май няма. 

Реално, въпреки че малко неща можеха да и докарат по-лош разултат от крайния :) това вероятно щеше да отпадне на полуфинала и да мине нещо друго, примерно хърватската Донка. 

 

Барем си направи густото да попее в чужбина. Със сигурност спечели бая фенове в региона ни. Както каза Вулева, да я поканят на участие в Маринела! Някой да направи дует с нея одма! Тасним, например. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Не, даже на последно щеше да е с нея. Просто Васил има 0 опит на подобни събития, освен с Тамара, и от всичко взето останах с впечатление че е някаква приятна персона, която е доволна и от това че просто има песен и щe участва на конкурса.

Васил озвучава ли филми на Дисни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Швецария и Малта са в пъти по-добре на запис.  Дори Украйна ми хареса повече.

Тези дето са записвани у нас са с много кофти звук. На Ефенди е ужасна картината.

Ирландия и ЮК са пълни утрепки. Не искали да си пускат песните от записите... Точно тези в дъното са най-важни.

 

Хърватия има много по-готин аутфит на записите. Същото важи и за Румъния.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се сетих нещо. Помните ли колко гъста беше Преслава с Ритон повреме на Брадъра. Даже ѝ връчиха Певица на годината.. После лисицата се изпокри и не отиде на концерта им. Дори не им се обади по телефона и това беше the end.

А можеше да имаме на Евровизия Преслава с dreamteam продюссер и композитор ФилиПП Киркоров, текст Димитрис Контопулос и греческий балет на Фокас Енвангелинос. Щеше да е някаква тупалка като Шугър. Но не! Заради това неуважение към Ритон сега имаме някакви сънотворни депресии като Growing old can't get it up.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Сега се сетих нещо. Помните ли колко гъста беше Преслава с Ритон повреме на Брадъра. Даже ѝ връчиха Певица на годината.. После лисицата се изпокри и не отиде на концерта им. Дори не им се обади по телефона и това беше the end.

А можеше да имаме на Евровизия Преслава с dreamteam продюссер и композитор ФилиПП Киркоров, текст Димитрис Контопулос и греческий балет на Фокас Енвангелинос. Щеше да е някаква тупалка като Шугър. Но не! Заради това неуважение към Ритон сега имаме някакви сънотворни депресии като Growing old can't get it up.

pls 2016 нали са искали със оня Стефан да участват с тоталната боза In Control?

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

И кео общо има тази боза с dreamteam-а, който съм изброил?

Привидната дружба между Преса и Ритонката. След като журито е посекло хитовото предложение на момата от Толбухин, последната трайно се дистанцира от позабравения естраден дует от недотам близкото минало. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Привидната дружба между Преса и Ритонката. След като журито е посекло хитовото предложение на момата от Толбухин, последната трайно се дистанцира от позабравения естраден дует от недотам близкото минало. 

Не знам дали ритонката е била в журито тогава, но не това ми беше мисълта, а че можеше Киркоров да й направи песен и вместо Наташа да симаме Пресаша.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вътрешният подбор се извършва от много хора, една ритонка пролет не прави!

Аз съм на мнение, че актуални изпълнители нямат място на Евровизия, вижте, че само източните държави пращаме такива. Другите пращат или пробиващи, или залезли. Рискът от флоп е голям. 

Аз наистина се надявам на Кристиан Костов 2022, но има много малко поле за подобрение и си е голям риск да се яви, освен ако няма брутална песен. 

П.П. Въртят Ефенди по Дъ войс.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

 

П.П. Въртят Ефенди по Дъ войс.

Постигнала си е целта за хит в Булгаристан, хъ-хъ!

Да пратим Ариа, тя е пробиваща! Ванчето Великова вече е прекалено актуална! 

А от залезлите, без оглед на жанра, кои би изпратила? 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Постигнала си е целта за хит в Булгаристан, хъ-хъ!

Да пратим Ариа, тя е пробиваща! Ванчето Великова вече е прекалено актуална! 

А от залезлите, без оглед на жанра, кои би изпратила? 

Той не е точно залязъл, по-скоро е нишов, но Любо Киров с добра песен може да направи нещо.

От чалгите не ми хрумва никоя, която може да направи нещо интересно и актуално. Деса, ако пееше като едно време. 

На първо място е песента, но на второ само стъпка надолу, е сценичното представяне. От младите чалгари Лидия и Данна биха били подходящи, стига да се намери някой да им направи добро парче. Данчето кандидатстваше за детската Евровизия, но спечели една друга Лидия. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Той не е точно залязъл, по-скоро е нишов, но Любо Киров с добра песен може да направи нещо.

От чалгите не ми хрумва никоя, която може да направи нещо интересно и актуално. Деса, ако пееше като едно време. 

На първо място е песента, но на второ само стъпка надолу, е сценичното представяне. От младите чалгари Лидия и Данна биха били подходящи, стига да се намери някой да им направи добро парче. Данчето кандидатстваше за детската Евровизия, но спечели една друга Лидия. 

За съжаление, не мисля, че някоя чалгарка би се представила добре. Песента наистина е най-важна, заедно със сценографията, която да я допълни. Не ми се струва, че чалгарките биха имали елементарна дисциплина да се подготвят за подобна сцена. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

За съжаление, не мисля, че някоя чалгарка би се представила добре. Песента наистина е най-важна, заедно със сценографията, която да я допълни. Не ми се струва, че чалгарките биха имали елементарна дисциплина да се подготвят за подобна сцена. 

Така е, за подобно начинание се изискват месеци подготовка, те би трябвало да спрат и с участията, за да се справят. Много малко биха си го позволили. Пък и не биха имали кой знае какви ползи, като цялата им дискография е на български. По-назад цитирах най-стриймваните балкански изпълнители след Евровизия и на първите места са Стефка и Виктория, които имат предимно песни на английски. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy @meleto как си обяснявате факта, че държави като Грузия са константа на Евровизия, макар ужасните си представания (последният им финал е 2016, а най-доброто им място е девето), а България постоянно е под въпрос? На какво се дължи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Така е, за подобно начинание се изискват месеци подготовка, те би трябвало да спрат и с участията, за да се справят. Много малко биха си го позволили. Пък и не биха имали кой знае какви ползи, като цялата им дискография е на български. По-назад цитирах най-стриймваните балкански изпълнители след Евровизия и на първите места са Стефка и Виктория, които имат предимно песни на английски. 

Коя е Стефка? :D Но дори да не спечели, си е голяма реклама за изпълнителя. Ето Ефенди и разни други на някакво регионално ниво може да се популяризират. Но, както каза, добре ще да е да имат творчество на английски. Примерно при Сертаб Еренер дори победата не бих казал, че е помогнала особено, след като творчеството й е на турски. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

@Willy @meleto как си обяснявате факта, че държави като Грузия са константа на Евровизия, макар ужасните си представания (последният им финал е 2016, а най-доброто им място е девето), а България постоянно е под въпрос? На какво се дължи?

На пари? Тук нали основната драма е, че на никоя ТВ не й се плаща за в голяма степен обречена кауза. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Аз наистина се надявам на Кристиан Костов 2022, но има много малко поле за подобрение и си е голям риск да се яви, освен ако няма брутална песен. 

 

Не знам как би се котирал като азиатска трансмома.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коя е Стефка? :D Но дори да не спечели, си е голяма реклама за изпълнителя. Ето Ефенди и разни други на някакво регионално ниво може да се популяризират. Но, както каза, добре ще да е да имат творчество на английски. Примерно при Сертаб Еренер дори победата не бих казал, че е помогнала особено, след като творчеството й е на турски. 

Стефания от Гърция.

Рекламата е добра, ако може да се използва. Световни кариери не се правят в последните години, но поне на някакво местно ниво постигат успехи. Монескин очаквам да пробият дори в САЩ, след Дънкан може би ни чака нова ера на Евровизия и нараснал интерес.

Кристиан въпреки второто си място преди само 4 години има слаби стриймове, но тя и кариерата му е супер непостоянна и вятърничава.

И в тоя ред на мисли - това за Евровизия ли е правено? Симфоникс май основно за Евровизия пишат... и е 3 минути?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...