Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Нема достапен опис

Напълно резонно, украинците са единствените, на тоя етап, които специално са се постарали за стейджинг, а не просто отбиват номера. 

PS - Шум вече трендва нагоре при букитата, очакваме Малта да се сгромоляса много скоро. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Сърбия утре ще са събрали целият кич и клишета. Insider info казва че ще имат огромна диско топка на сцената. Дано флопнат с тая боза.

И аз това очаквам. 

А от днес съм втрещен...

Румъния - мале, мале... фалшиво, та дрънка. Предполагам е излязла не с артистичните си дрехи, щото би било странно да излезе така

Израел - и тази ми е малко хлъзгава.. Нищо общо със студийната версия и не очаквам да се класира или ще е на ръба.

Малта - близките кадри са добре, но като развее тез баджаци. Абсурдна голотия, която предполага танци, а тя дърво и половина. Ще е сред фаворитите, но никакъв шанс за победа. Акцентът трябва да е върху лицето й. Надолу е погромна.

Азербайджан - наистина е леко неориентирана в движенията, но не звучи толкова зле. Сравнявам с Румъния и Израел.

Украйна - постарали са се, само не ми харесва това зеленото. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

Украйна - постарали са се, само не ми харесва това зеленото. 

 

И на мен, но има няква символика (уж) с песента, пък и още не е късно да го сменят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

И на мен, но има няква символика (уж) с песента, пък и още не е късно да го сменят. 

Много е кичозно. Да беше по-бледо или с екстракт от зелено. 

Между другото Ефенди ми е много неадекватна с това черно. Тази песен е идеална за цветовете на дъгата.

Въобще са ужасни повечето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

ами НЕ! 😕

и тая с 4 танциорки

 

Ужасна е. Не вярвам да се класира добре. Гърция и тя е едно дърво. А заглавието..

Молдова е топ.

Останалите от днес няма смисъл дори да коментирам.Слабо до слабо. Само аутсайдери са ги събрали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка позиция от 20 място (на финала) нататък е успех за Сан Марино, които имат двек класирания изобщо, така че не бъдете лоши със СенХИТ. За мен това е топ 10.

Исландия ми харесаха на мен много.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Ужасна е. Не вярвам да се класира добре. Гърция и тя е едно дърво. А заглавието..

Молдова е топ.

Останалите от днес няма смисъл дори да коментирам.Слабо до слабо. Само аутсайдери са ги събрали.

 

Любимите ти букита май не са никак съгласни, щото и Сан Марино, и гъркинята са тръгнали пак нагоре. Молдовката точно обратното, запътила се е баш където и е мястото - дъното и гората съответно. Шанса и да се класира на финал е единствено като пълнеж, че почти всички останали от тая част на 2рия полуфинал за заспали, по-зле или успешно комбинират двете. 

Сръпкините междудругото са в същата графа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Всяка позиция от 20 място (на финала) нататък е успех за Сан Марино, които имат двек класирания изобщо, така че не бъдете лоши със СенХИТ. За мен това е топ 10.

Исландия ми харесаха на мен много.

Онзи чичак с турското име не беше ли десети в телевота през 2019?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Любимите ти букита май не са никак съгласни, щото и Сан Марино, и гъркинята са тръгнали пак нагоре. Молдовката точно обратното, запътила се е баш където и е мястото - дъното и гората съответно. 

Не виждам раздвижване. Аз гледам секциите дали ще се класира или не, а не финал и победа. Само гъркинята се качва, другите две споменати си седят неподвижно. То и словенката не я броят за жива, но като се класира ще е забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не виждам раздвижване. Аз гледам секциите дали ще се класира или не, а не финал и победа. Само гъркинята се качва, другите две споменати си седят неподвижно. То и словенката не я броят за жива, но като се класира ще е забавно.

Седят си неподвижно в секцията на класираните. 

 

преди 9 часа , FikLena каза:

ами НЕ! 😕

и тая с 4 танциорки

 

Да използвам ли да ти напомня колко танцьорки имаше любимото ти Фуего или сам ще се сетиш, че са били 4 ;) 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Онзи чичак с турското име не беше ли десети в телевота през 2019?

Десети в телевота, 19-ти сред всички. Тази година песента е доста по-силна.

преди 11 минути, FikLena каза:

IMG_20210510_233821.jpg

Много се радвам за Исландия :ba: Гръцкото ентри нещо ми е антипатично, май песента ми е бозава... усещам го като Хърватия - окей е, ама ако избута мой любимец, ще се ядосам. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Десети в телевота, 19-ти сред всички. Тази година песента е доста по-силна.

Много се радвам за Исландия :ba: Гръцкото ентри нещо ми е антипатично, май песента ми е бозава... усещам го като Хърватия - окей е, ама ако избута мой любимец, ще се ядосам. 

Според мен тази година Сенхит ще мечтае за десето място на финала.

Пресата са поставили Чехия и Австрия пред Молдова... как не. Сръбкините не бяха кичозни, но доста несинхронизирани. Дано малко посъберат тез тела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Според мен тази година Сенхит ще мечтае за десето място на финала.

Пресата са поставили Чехия и Австрия пред Молдова... как не. Сръбкините не бяха кичозни, но доста несинхронизирани. Дано малко посъберат тез тела.

Тук ще се съглася с теб. Определено не са оценили правилно молдовската песен -  мястото и е зад естонеца. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...