Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

Ааа, тази Стефка - добре. Не сме пращали Стефка Съботинова ❤️

Коментирай, че почна да ме кефи молдовката! Толкова смешно е нахилена. На що места пишат, че изглежда, сякаш е най-щастливият миг в живота й.

На мен ми прилича на домакиня, която е захвърлила парцала и тенджерата, за да отиде да си направи кефа - Пепеляшка! Позитивизъм струи от нея. :D

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиан се плюнчеше, че дългата коса не била признак на сексуалност, може да промени имиджа за юровижън :D 

 

преди 2 минути, asylum каза:

Ааа, тази Стефка - добре. Не сме пращали Стефка Съботинова ❤️

Коментирай, че почна да ме кефи молдовката! Толкова смешно е нахилена. На що места пишат, че изглежда, сякаш е най-щастливият миг в живота й.

На мен ми прилича на домакиня, която е захвърлила парцала и тенджерата, за да отиде да си направи кефа - Пепеляшка! Позитивизъм струи от нея. :D

На мен ми е като надуваема кукла :D Иначе мен всички ме кефят на Евровизията, без французката лесба.

преди 3 минути, FikLena каза:

 

Как да си го сложа за аларма? Край на успиването завинаги!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Кристиан се плюнчеше 

На мен ми е като надуваема кукла :D Иначе мен всички ме кефят на Евровизията, без французката лесба.

Как да си го сложа за аларма? Край на успиването завинаги!

За да имаме достъп до подобно качествено съдържание, ще продължим да плащаме интернет! 

И мен ме кефят повечето. Аз харесах френската песен, но после ми се стори твърде злобна тая пача. Като нищо френската делегация да е поискала изследването на Дамяно за наркОтици. И пак не им се получи, хъ-хъ. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

За да имаме достъп до подобно качествено съдържание, ще продължим да плащаме интернет! 

И мен ме кефят повечето. Аз харесах френската песен, но после ми се стори твърде злобна тая пача. Като нищо френската делегация да е поискала изследването на Дамяно за наркОтици. И пак не им се получи, хъ-хъ. 

Не знам за френската делегация, но френските медии - със сигурност. Злобна е тая овня-говня.

Мандръсала се с мениджърката си - и тя като Виктория! Други клюки от бекстейджа - Гьон бил влюбен във вокалистката на Украйна. Ако беше пандемия, нищо чудно да имаше и повече, ама уви.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

@Willy @meleto как си обяснявате факта, че държави като Грузия са константа на Евровизия, макар ужасните си представания (последният им финал е 2016, а най-доброто им място е девето), а България постоянно е под въпрос? На какво се дължи?

Според мен има нещо като разпределение. 

1. Зависи от песните и как попадат в полуфиналите (под кой номер, как звучат сред останалите, дали е силен полуфиналът). Убеден съм, че БГ ако беше в полуфинал вероятно щеше да е на 11то място и щеше да последва Хърватия.

2. Всяка година се наместват нови фаворити-държави, а други отпадат. Например Азербайджан се справяше много добре преди победата им. Швеция в предното десетилетие, но както виждаме и при тях има проблем. Русия също отстъпи. Очаквам Италия да се представя извън топ 10 в следващите едишъни. 

Колкото по-малка е дадена държава, толкова по-дълги са периодите извън финала.

3. Диаспората на различните народи. Така държави като Сърбия, Русия и Гърция си трупат вот, ако ще да пуснат и най-тъпата песен. За да изпаднат от финалите трябва журитата да ги изхвърлят от сметките.

4. Регионалният вот - ако се натрупат много държави от даден район и всички флопват.  В долната сметка не съм сложил Кипър и Молдова, но те доста често гласуват като балканска държава.

2016 - БГ е единствената балканска страна в топ 10 от общо 3. 

2017.- БГ и Румъния са в топ 10.  Общо 4 на финала.

2018 - Албания е 11та. 4 на финала.   

2019 - Македония е в топ 10. Общо 4 на финал.

2021 - Гърция е 10та.  Общо 5 на финал.

5. Изкуствено надут фаворит

Залозите и гледанията се ползват за ракета-носител. Колкото по-високо в залозите, толкова повече се приема като фаворит. От години нашите инвестират в залози. Както се вижда изглеждаме като фаворит, какъвто не сме. Но ако нещата се прецезират и има някаква основа, става като при Малта и Швейцария от 2021. Обират вота на журитата. 

Нека да споменем, че на залагащите им подшушват как вървят песните след полуфиналите.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не знам за френската делегация, но френските медии - със сигурност. Злобна е тая овня-говня.

Мандръсала се с мениджърката си - и тя като Виктория! Други клюки от бекстейджа - Гьон бил влюбен във вокалистката на Украйна. Ако беше пандемия, нищо чудно да имаше и повече, ама уви.

Мен и украинците ме закефиха, като ги чух сто пъти на полуфинали, финали и евровизионни рубрики в тубата! Дори сръбкините ми станаха по-симпатични тия дни.

Овен ли е французойката? Ефенди и Саманта латвийката (моите фаворитки) - също! Коментирай! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

Залозите и гледанията се ползват за ракета-носител. Колкото по-високо в залозите, толкова повече се приема като фаворит. От години нашите инвестират в залози. Както се вижда изглеждаме като фаворит, какъвто не сме. Но ако нещата се прецезират и има някаква основа, става като при Малта и Швейцария от 2021. Обират вота на журитата. 

Нека да споменем, че на залагащите им подшушват как вървят песните след полуфиналите.

 

Както рече Захажаева в лайфа на Вулева - "залозите са, за да ви наложат на вас, тъпаците без вкус, за какво да гласувате на финала". :D  Аз се изкефих, че малтийката се срина, обаче. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Както рече Захажаева в лайфа на Вулева - "залозите са, за да ви наложат на вас, тъпаците без вкус, за какво да гласувате на финала". :D  Аз се изкефих, че малтийката се срина, обаче. 

Ами долу-горе е това. То и социологията се ползва за тези цели.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Както рече Захажаева в лайфа на Вулева - "залозите са, за да ви наложат на вас, тъпаците без вкус, за какво да гласувате на финала". :D  Аз се изкефих, че малтийката се срина, обаче. 

Никой:

Абсолютно никой:

Аз:

 

IMG_20210531_224253.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Никой:

Абсолютно никой:

Аз:

 

IMG_20210531_224253.jpg

Това е Ефенди, след като е изяла всички торти и баклави в сладкарницата си. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, asylum каза:

За да имаме достъп до подобно качествено съдържание, ще продължим да плащаме интернет! 

И мен ме кефят повечето. Аз харесах френската песен, но после ми се стори твърде злобна тая пача. Като нищо френската делегация да е поискала изследването на Дамяно за наркОтици. И пак не им се получи, хъ-хъ. 

Кезбан

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Вътрешният подбор се извършва от много хора, една ритонка пролет не прави!

Аз съм на мнение, че актуални изпълнители нямат място на Евровизия, вижте, че само източните държави пращаме такива. Другите пращат или пробиващи, или залезли. Рискът от флоп е голям. 

Аз наистина се надявам на Кристиан Костов 2022, но има много малко поле за подобрение и си е голям риск да се яви, освен ако няма брутална песен. 

П.П. Въртят Ефенди по Дъ войс.

Вътрешен подбор в момента нямаме :) Така че който и да има желание да участва, ш тряя да се изръси там един полвин милион евро май беше на БНТ таксата за участие като на нашо Вики "продуцентката" и ще си избират самички песента. 

Мома Костова ако реши да участва пак ще си е грешка, 2ро място надали ще види щото с новата визия на японска гейша автоматично губи вота от руснаците и компания.  

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Според мен има нещо като разпределение. 

1. Зависи от песните и как попадат в полуфиналите (под кой номер, как звучат сред останалите, дали е силен полуфиналът). Убеден съм, че БГ ако беше в полуфинал вероятно щеше да е на 11то място и щеше да последва Хърватия.

2. Всяка година се наместват нови фаворити-държави, а други отпадат. Например Азербайджан се справяше много добре преди победата им. Швеция в предното десетилетие, но както виждаме и при тях има проблем. Русия също отстъпи. Очаквам Италия да се представя извън топ 10 в следващите едишъни. 

Колкото по-малка е дадена държава, толкова по-дълги са периодите извън финала.

3. Диаспората на различните народи. Така държави като Сърбия, Русия и Гърция си трупат вот, ако ще да пуснат и най-тъпата песен. За да изпаднат от финалите трябва журитата да ги изхвърлят от сметките.

4. Регионалният вот - ако се натрупат много държави от даден район и всички флопват.  В долната сметка не съм сложил Кипър и Молдова, но те доста често гласуват като балканска държава.

2016 - БГ е единствената балканска страна в топ 10 от общо 3. 

2017.- БГ и Румъния са в топ 10.  Общо 4 на финала.

2018 - Албания е 11та. 4 на финала.   

2019 - Македония е в топ 10. Общо 4 на финал.

2021 - Гърция е 10та.  Общо 5 на финал.

5. Изкуствено надут фаворит

Залозите и гледанията се ползват за ракета-носител. Колкото по-високо в залозите, толкова повече се приема като фаворит. От години нашите инвестират в залози. Както се вижда изглеждаме като фаворит, какъвто не сме. Но ако нещата се прецезират и има някаква основа, става като при Малта и Швейцария от 2021. Обират вота на журитата. 

Нека да споменем, че на залагащите им подшушват как вървят песните след полуфиналите.

 

Аз малко тъпо съм си задала въпроса, имах предвид защо Грузия не пропускат участие, макар че финал не са видели от 2016, а ние веднъж не бяхме в топ 5 на финала и веднага се оттеглихме и се върнахме чак със спонсор. 

С всичко, което написа съм съгласна, но и всичко отпада при компонентът "силна песен". Израел 2018 примерно въпреки всичките спънки, пак спечели, защото беше радио френдли, запомняща се, зарибяваща и по-силна от всичко останало (Елени е кралица, но не и победител). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Аз малко тъпо съм си задала въпроса, имах предвид защо Грузия не пропускат участие, макар че финал не са видели от 2016, а ние веднъж не бяхме в топ 5 на финала и веднага се оттеглихме и се върнахме чак със спонсор. 

С всичко, което написа съм съгласна, но и всичко отпада при компонентът "силна песен". Израел 2018 примерно въпреки всичките спънки, пак спечели, защото беше радио френдли, запомняща се, зарибяваща и по-силна от всичко останало (Елени е кралица, но не и победител). 

Е не е баш така. Ние не се отказваме заради резултата. До 2016 имахме 9 участия и 1 класиране на финал. Просто БНТ беше с брутални задължения. След това започнаха да натискат всички участници да си плащат. Кой със заем, кой със спонсор... ВЪведоха външни партньори и като такива те си избират песента. БНТ въобще няма думата.

Има държави, които приемат Евровизия за национална кауза и форум, на който да представят тяхната култура или изпълнители.

Италия се беше отказала преди 2011 и не участваше десетина година щото не печели. После се върна. Турция се отказа по същите причини.

Рядко се срещат и такива дето не могат да се класират и прекратяват участието си. Словакия мисля, че затова се отказа. 

Силната песен не е достатъчна. Трябва да се отличава от всичко останало. Всяка година има по 3-4 фаворита, които се развиват добре в стрийминг платформите, но само една печели.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Не ми харесва как след успеха на Шум, всички забрaвиха за този masterpiece!

 

Джингъл белс, джингъл белс :D  Шум е една от много малкото песни от 2021, които ми харесват повече от съответната за 2020. Със Соловей според мен щяха да са на ръба на топ 10 в най-добрия случай, ако миналата година беше имало конкурс. Но още миналата година си е било предначертано групите да се представят добре, май само Виктория и Гьончо можеше да се класират на хубаво място от соловите.

Много тежко ме удари PED-то, мисля да изгледам всички Мелота от последните години :D 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ако Евровизия се провеждаше тук, кои щяха да са идеалните водещи на концертите? :D 

Магда!

Много пъти съм си го мислела това, не знам кои ще измислят. На опитните водещи английският не им е сила, доколкото съм забелязвала. Поли Дженоува е сигурна!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...