Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 3 минути, FikLena каза:

ама вчера ли беше първия полуфиналлллллллл !????????????????????? 

Преди всеки концерт - полуфинал или финал - се провежда жури концерт. Именно на него журитата дават своите точки, но ги презентират по време на полуфиналите и финала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Да, Уиуи бяха сигурни, че водещите са се объркали и че не става дума за Малта, защото изобщо не се усети да има проблеми. 

Дано тази вечер всичко е наред технически.

Много силно ме съмнява Роксен да мине на финал, за съжаление е доста лабилна психически и песента й, макар и хубава, не е достатъчна, за да я избута напред. Надявам се след година-две да я видим отново на конкурса, много ми е симпатична. Йендрик и Тикс също между другото. 

Абе като цяло всички са супер пичове и с изключение на французойката, заслужават да спечелят.

Щом не се кефиш на Франция, почти сигурно ще спечели. 

Румъния е зле като цяло. Ще си останат с хубавата студийна версия. Роксен е много слаба вокално. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Аууу... Роксен е потресаваща. Азерката много се е превъзбудила. И тя ми е на ръба за класиране. Кипър - дали няма да запецне кръста при изправянето :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Хайде аз съм готов вече

 

20210518_204637.jpg

Аз специално заради теб ще гледам! Правя кус-кус, варя зеленчуци на пара, имам пълнени патладжанчета от туршия, ще сваря и чай!

Абе, ще се направим на

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.03.2021 г. от 9:17, Lelqtian каза:

Мен почна да ме кефи украинската песен, ма да, не я виждам на финал. 

Шок топ 10Норвегия Дания и Финландия

Шокиращ Qualifier: Естония и Австрия Норвегия 

 

 

От 26.03.2021 г. от 12:48, Willy каза:

Победител: Италия

Шокиращ Non-qualifier: Израел, Австралия.

Шокиращ Qualifier: Албания и Латвия може би.

 

 

Май това са най-верните прогнози :D 

Верните отговори се оказаха:

Победител: Италия

Шок топ 10: Украйна, Финландия, Русия, Гърция (през март бяха по дъната на класациите ни)

Забелязан след репетиците: Украйна, Португалия

Шокиращ Non-qualifier: Хърватия за нас, чалгарите :D . Ако четем резултатите може да кажем и Дания (с повече телевот е от Сърбия, Албания, Сан Марино, Гърция), но почти никой не очакваше реално да са на финал.

Шокиращ Qualifier: Албания, Белгия за нас тук. За букитата - Израел, които са пети в полуфинала си :P 

Как ще се справи моята страна: 11-то място (извън топ 10, но в първата половина също би бил верен отговор :Д)

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги печели някой, който не е топ фаворит много изненадващо.

Италия понесе големи загуби в туризма си и не само покрай Ковид кризата. Явно е трябвало да им се направи подарък "победа", че да живнат малко догодина.😀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Винаги печели някой, който не е топ фаворит много изненадващо.

Италия понесе големи загуби в туризма си и не само покрай Ковид кризата. Явно е трябвало да им се направи подарък "победа", че да живнат малко догодина.😀

Италия бяха топ фаворити от самото начало. Тук не сме ги хайпвали, защото е чалга форум.

Освен това всички държави понесоха загуби в туризма си. Изобщо не им е подарена победата, а абсолютно заслужена.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

А добре, не съм следил достатъчно, само ви четях.

Странно, че не сте обсъждали рока, "Лъжа е" е мега метъл парче, а Преслава е  на почит във форума, би трябвало да има чалга метъли тук.😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

 

 

Май това са най-верните прогнози :D 

Верните отговори се оказаха:

Победител: Италия

Шок топ 10: Украйна, Финландия, Русия, Гърция (през март бяха по дъната на класациите ни)

Забелязан след репетиците: Украйна, Португалия

Шокиращ Non-qualifier: Хърватия за нас, чалгарите :D . Ако четем резултатите може да кажем и Дания (с повече телевот е от Сърбия, Албания, Сан Марино, Гърция), но почти никой не очакваше реално да са на финал.

Шокиращ Qualifier: Албания, Белгия за нас тук. За букитата - Израел, които са пети в полуфинала си :P 

Как ще се справи моята страна: 11-то място (извън топ 10, но в първата половина също би бил верен отговор :Д)

 

 

Победителя е шокиращ .

Целия топ 10 си е абсолютен щок. 

Средата на класирането е шок. 

Края на класацията обаче е най-големия шок! Смисъл, беше пределно ясно че последните 4 места ще си ги разделят Укей, Дойчланд, Шпей и Недърландс, говоря за остналата част от края. 

Допълнително беше шокиращо как последните 4 взеха по 0 точки от публиката. Аз лично очаквах малко повече от Дойчланд. 

Шокиращо беше и как биг 5 + Холандското недоразумение - букенднаха финала.  

Но най-вече бях шокиран как наштУ Вики беше будна на всички включвания ... 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.05.2021 г. от 8:19, Blueberry каза:

 

 

Май това са най-верните прогнози :D 

Верните отговори се оказаха:

Победител: Италия

Шок топ 10: Украйна, Финландия, Русия, Гърция (през март бяха по дъната на класациите ни)

Забелязан след репетиците: Украйна, Португалия

Шокиращ Non-qualifier: Хърватия за нас, чалгарите :D . Ако четем резултатите може да кажем и Дания (с повече телевот е от Сърбия, Албания, Сан Марино, Гърция), но почти никой не очакваше реално да са на финал.

Шокиращ Qualifier: Албания, Белгия за нас тук. За букитата - Израел, които са пети в полуфинала си :P 

Как ще се справи моята страна: 11-то място (извън топ 10, но в първата половина също би бил верен отговор :Д)

 

Не беше чак толкова изненадващ топ 10. 

Аз казах, че очаквам да спечели Франция, Финландия или Италия. Също така прогнозирах високо класиране за Украйна - между 3то и 7мо място. Също Русия, че ще е в топ 10. Също, че Гърция > Кипър. Единственото, което не предвидих е жури вота  за Малта. Но познах, че ще е балон, заедно със Сан Марино, Кипър и Азербайджан (макар че възлагах надежди да е по-напред). Реално Сърбия и Гърция получиха традиционен като точки вот. Това им е минимумът, когато са на финал. Сърбия винаги е с около 80 точки от телевот.

Албания не се класира изненадващо. Португалия - да, след репетициите изпъкна. И Белгия така.

От самото начало предполагах, че Хърватия няма да се класира, но заради залозите все пак си я слагах в топ 10. В този полуфинал ме шокира тоталното отсъствие на балкански страни, а после във втория - пък тоталната доминация.

Всички знаехме, че България ще има нисък телевот и преобладаващ жури вот. Реално на полуфинала сме били шести, но това го отдавам на супер слабите песни.  Много по-лесно да влезеш в топ 10 от 17 песни, отколкото от 26 и то фаворити.

А за нулите... всички слагахме тия 4 в дъното. Хич не ме впечатлиха. 

Но пък Италия спечели зрителския вот и дори с четвъртото място от журитата - пак спечели. Поне не се получи като 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Не беше чак толкова изненадващ топ 10. 

Аз казах, че очаквам да спечели Франция, Финландия или Италия. Също така прогнозирах високо класиране за Украйна - между 3то и 7мо място. Също Русия, че ще е в топ 10. Също, че Гърция > Кипър. Единственото, което не предвидих е жури вота  за Малта. Но познах, че ще е балон, заедно със Сан Марино, Кипър и Азербайджан (макар че възлагах надежди да е по-напред). Реално Сърбия и Гърция получиха традиционен като точки вот. Това им е минимумът, когато са на финал. Сърбия винаги е с около 80 точки от телевот.

Албания не се класира изненадващо. Португалия - да, след репетициите изпъкна. И Белгия така.

От самото начало предполагах, че Хърватия няма да се класира, но заради залозите все пак си я слагах в топ 10. В този полуфинал ме шокира тоталното отсъствие на балкански страни, а после във втория - пък тоталната доминация.

Всички знаехме, че България ще има нисък телевот и преобладаващ жури вот. Реално на полуфинала сме били шести, но това го отдавам на супер слабите песни.  Много по-лесно да влезеш в топ 10 от 17 песни, отколкото от 26 и то фаворити.

А за нулите... всички слагахме тия 4 в дъното. Хич не ме впечатлиха. 

Но пък Италия спечели зрителския вот и дори с четвъртото място от журитата - пак спечели. Поне не се получи като 2019.

България е завършила трета на втория полуфинал. Първи са Швейцария, втори Исландия.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , meleto каза:

Не беше чак толкова изненадващ топ 10. 

Аз казах, че очаквам да спечели Франция, Финландия или Италия. Също така прогнозирах високо класиране за Украйна - между 3то и 7мо място. Също Русия, че ще е в топ 10. Също, че Гърция > Кипър. Единственото, което не предвидих е жури вота  за Малта. Но познах, че ще е балон, заедно със Сан Марино, Кипър и Азербайджан (макар че възлагах надежди да е по-напред). Реално Сърбия и Гърция получиха традиционен като точки вот. Това им е минимумът, когато са на финал. Сърбия винаги е с около 80 точки от телевот.

Албания не се класира изненадващо. Португалия - да, след репетициите изпъкна. И Белгия така.

От самото начало предполагах, че Хърватия няма да се класира, но заради залозите все пак си я слагах в топ 10. В този полуфинал ме шокира тоталното отсъствие на балкански страни, а после във втория - пък тоталната доминация.

Всички знаехме, че България ще има нисък телевот и преобладаващ жури вот. Реално на полуфинала сме били шести, но това го отдавам на супер слабите песни.  Много по-лесно да влезеш в топ 10 от 17 песни, отколкото от 26 и то фаворити.

А за нулите... всички слагахме тия 4 в дъното. Хич не ме впечатлиха. 

Но пък Италия спечели зрителския вот и дори с четвъртото място от журитата - пак спечели. Поне не се получи като 2019.

Не се втелясвай :P Тия прогнози ги писахме много преди репетициите - преди репетициите се чудехме дали Украйна ще се класира, а тя спечели телевота.

Е Дънкан спечели без нито едно първо място.. беше трети май при жури, втори по телевот. И пак е един от най-добрите победители на десетилетието. Заради това съм страшен поддръжник на комбинирания вот.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

\И пак е един от най-добрите победители на десетилетието. Заради това съм страшен поддръжник на комбинирания вот.

 

Така е. Катя Ритонката внася страхотно равновесие. 

С всяка година журитата се дънят. Подкрепят фаворитите на залозите основно, както и винаги има един аутсайдер дето го добутват до топ 10.

Зрителският вот беше къде по-реален през 2021.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Така е. Катя Ритонката внася страхотно равновесие. 

С всяка година журитата се дънят. Подкрепят фаворитите на залозите основно, както и винаги има един аутсайдер дето го добутват до топ 10.

Зрителският вот беше къде по-реален през 2021.

Аз си припомних телевота от 2006 и осъзнах защо се е наложило да въведат и жури. Това че тука правим шмекерии, не значи, че всички държави са като нас. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Не се втелясвай :P Тия прогнози ги писахме много преди репетициите - преди репетициите се чудехме дали Украйна ще се класира, а тя спечели телевота.

Е Дънкан спечели без нито едно първо място.. беше трети май при жури, втори по телевот. И пак е един от най-добрите победители на десетилетието. Заради това съм страшен поддръжник на комбинирания вот.

 

За първи път се получи ситуация с Хърватия, когато са в топ 10 и на жури и на телевот, но са извън крайния топ 10 на полуфинала 🙄

Журитата са нужни, най-малкото благодарение на тях вече (почти) няма песни с единствената цел да тролят конкурса.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...