Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

🇧🇬 Victoria is positioned on a big cliff/rock platform and makes it look like she's floating on water. Looove the gold lights and the night sky LED. This is going to stand out! She created such a cozy atmosphere in arena. #rehearsals #bulgaria #eurovision

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Switzerland disappointed me. Excellent singing, camera cuts etc. but way too cold and classic Sacha Jean Baptiste. Gjon's dancing moves are lowkey awkward and the concept with the prop that got torn apart didn't really make sense to me. LEDs pretty static. Not a winner."

  • Like 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста силно от Виктория, но ми напомни на Литва с една такава провлачена песен преди няколко години. Тя тогава завърши в десятката при зрителите. 

Швейцария ако спечели е доста пресилено. Тази година не виждам уининг материал. На всеки му липсва нещо. 

Но определено Виктория ще е в топ 10, да не кажа топ 5. Така го виждам. Определено се отличава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Results of SemiFinal 2 based on Press Voting:

1.Switzerland 79
2.Iceland 78
3.Bulgaria 70
4.Greece 63
5.Serbia 50
6.San Marino 47
7.Albania 42
8.Portugal 41
9.Finland 36
10.Austria 31

11.Denmark 24
12.Czech Republic 13
13.Latvia 12
14.Moldova 11
15.Georgia 7
16.Estonia 6
17.Poland 6

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

"Switzerland disappointed me. Excellent singing, camera cuts etc. but way too cold and classic Sacha Jean Baptiste. Gjon's dancing moves are lowkey awkward and the concept with the prop that got torn apart didn't really make sense to me. LEDs pretty static. Not a winner."

Къде го пише това ? 😮


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DarkChild каза:

Това е ала-бала оправдание.

Да, защото дочух, че и за Tears getting sober щял да е същият стейджинг, само вместо пясък, накрая щяло да има повече зеленило.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Доста силно от Виктория, но ми напомни на Литва с една такава провлачена песен преди няколко години. Тя тогава завърши в десятката при зрителите. 

Швейцария ако спечели е доста пресилено. Тази година не виждам уининг материал. На всеки му липсва нещо. 

Но определено Виктория ще е в топ 10, да не кажа топ 5. Така го виждам. Определено се отличава.

И аз я оприличавам на литовската песен от 2017.

Иначе не беше избрана тази песен заради стейджинга, а заради това, че Виктория ще може да я представи най-емоционално. Идеята за стейджинга според мен си я имат още от миналата година, но не са длъжни да я сменят.

Относно Швейцария - ако беше просто с пиано на сцената, масово хората щяха да са разочаровани, песента и без това прилича на Аркейд. На мен честно казано ми харесва. Все още съм за него, но не и ако Виктория остане втора :D 

За мен победителите се крият между 4-те фаворита от миналата година - Литва, Исландия, България и Швейцария. Малта и Франция ще изненадат с флоп :P

Нещо имам чувството, че Виктория ще спечели журивота, но телевота ще я изкара извън топ 3. Да видим...  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

И аз я оприличавам на литовската песен от 2017.

Иначе не беше избрана тази песен заради стейджинга, а заради това, че Виктория ще може да я представи най-емоционално. Идеята за стейджинга според мен си я имат още от миналата година, но не са длъжни да я сменят.

Относно Швейцария - ако беше просто с пиано на сцената, масово хората щяха да са разочаровани, песента и без това прилича на Аркейд. На мен честно казано ми харесва. Все още съм за него, но не и ако Виктория остане втора :D 

За мен победителите се крият между 4-те фаворита от миналата година - Литва, Исландия, България и Швейцария. Малта и Франция ще изненадат с флоп :P

Нещо имам чувството, че Виктория ще спечели журивота, но телевота ще я изкара извън топ 3. Да видим...  

Ако са умни ще платят 12 точки в малките държави (ще манипулират телевота). :D

Според мен Финландия ще е дарк хорса дето ще се прокрадне в топа. Малко сме в позиция 2019. Има някакви там фаворити, но накрая някой неочкван печели телевота... както направи Норвегия. 

Предполагам, че ще се разпръсне вота.

И аз имам това усещане за Малта и Франция. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

И аз я оприличавам на литовската песен от 2017.

Иначе не беше избрана тази песен заради стейджинга, а заради това, че Виктория ще може да я представи най-емоционално. Идеята за стейджинга според мен си я имат още от миналата година, но не са длъжни да я сменят.

Относно Швейцария - ако беше просто с пиано на сцената, масово хората щяха да са разочаровани, песента и без това прилича на Аркейд. На мен честно казано ми харесва. Все още съм за него, но не и ако Виктория остане втора :D 

За мен победителите се крият между 4-те фаворита от миналата година - Литва, Исландия, България и Швейцария. Малта и Франция ще изненадат с флоп :P

Нещо имам чувството, че Виктория ще спечели журивота, но телевота ще я изкара извън топ 3. Да видим...  

Втора откъм задния край на класирането? 

Малта едва ли вече ще изненада някой с флоп, а Франция има всички шансове но да видим репетициите утре. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...