Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емилия трябваше да пусне албума покрай еуфорията на хитовете и от миналата година. Сега положението не е цветно и при нея. Нито римейка с Тони, нито дуета с Фики и донесоха очакваните успехи. И пак лека по лека пътува към Б групата на попфолка. Джале се радва на някакви успехи и то не малки, но не ги отчитам за фолк кариерата и. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

На Десислава и първата песен след предното напускане не беше удивителен шедьовър. Комерс с текст за мъжът (a.k.a екс-шефа, когато още бяхме нахакани спрямо него) да забрави за нея. Придружен от евтин клип.

Само с Не го прави не заложи на сигурното, може би защото очакваше гърба на Пайнер да й възроди кариерата от раз. Толкова мислеща за своя си стил надали ще я видим вече.

А като се сетиш, че се раздели със Зарко заради напъните да се връща в Пайнер... каква ирония само...

Живот...

 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, adorable каза:

Пайнер имат доста реваншистки и отмъстителни методи на работа, като напусне някой - или им бъркат в монополните сметки - как така не са видели сметката на Сашка?

То вярно стана по-модерно и разумно да се напуска и всеки да се оправя сам, те най-малкото вече имат супер много контакти и лично на тях може да си им звънят хората да ги канят... А реално да отчитат процент ан Пайнер за едното нищо, са си на загуба... затова си е по-рентабилно да се напуска, не знам. Вече и ротацията по тв не е от значение, мероприятия не организират, така че...

Пайнер имат монопол над 10на кръчмотеки към днешна дата, и тоя монопол го видяхме в действие миналия месец - от толкова монопол целия им курник се изсипа пред парламента да се жалват как искали да работят. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adorable каза:

А като се сетиш, че се раздели със Зарко заради напъните да се връща в Пайнер... каква ирония само...

Живот...

 

На нея Пайнер все пак й помогна, имаше смисъл от връщането. Даже си мисля, че може от самото начало е планувала да клекне за няколко години и после да се възползва от новия тласък.

А със Зарко се разделиха, защото той не искаше да приеме решенията за живота и кариерата й. Ако толкова е искал семейство можеше да е търпелив и да почака, видяхме че след раздялата им Деси си намери дори още по-младо лъвче и се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

На нея Пайнер все пак й помогна, имаше смисъл от връщането. Даже си мисля, че може от самото начало е планувала да клекне за няколко години и после да се възползва от новия тласък.

А със Зарко се разделиха, защото той не искаше да приеме решенията за живота и кариерата й. Ако толкова е искал семейство можеше да е търпелив и да почака, видяхме че след раздялата им Деси си намери дори още по-младо лъвче и се получи.

Ммм... не знам, аз съм за Зарко - много по-улегнал беше, макар и по-малък от нея. Тя в тоя период не знаеше какво иска, беше като луда-полудяла да се връща в курника.

Поне от цялата драма със Зарко излезе нещо красиво накрая:

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама беше спряла да говори за Пайнер, сега като минаха 10 години от Проект 13, май има нови пречки да си вземе продукцията щото в лайфа каза че всичко свързано с нея и Пайнера е много сложно.  И когато я питаха за дует с Галена (или Анелия ако не се лъжа) каза че е сложно заради фирмата, а за дует с Емилия че само като идея си говорили, значи все пак Емата е на по-свободни условия с Пайнер. 

В канала на Планета не са изтрили само микса на Камс от турнето 2009. :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

САшка Ангелчето на щат ли е при Камелия?

Сега ще кажеш, че благодарение на Камелия тя успява да договаря участия. Явно има талант Ангелчето... и пак не е заслуга на КАмелия. Освен, че се е съгласила да работи с нея, но дали й е фактически първи клиент?

Това ако е косвено... ако беше така още през 2015 щеше да е тази вълна напускаши.

Меле, Сашка е от Монтана и е покрай Камелия от поне 20 години. Кама даже я нарича "малката сестра". Сашка е част от томазлъка на Кама в този бизнес заедно с "Виво" - Монтана. Това са успешни проекти. Работят и се реализират. За мен е удоволствие, че ги познавам всичките когато бяха никой и нищо. Радвам се, че покрай Камелия едни млади хора намериха реализация. 

Нали знаеш, че без Кама да звънне в Белград, Сашка няма как да акостира при Весна Змиянац и цените на изпълнителите от бивша Югославия да паднат с 200% та да са поносими тук и да се прави бизнес? Нали сам виждаш, че Кама не се надува с факта, че тя подготви тези младежи, захрани им системата когато бе нужно, даде им път в кариерата и сега само им се радва.

Меле, миналата събота Сашка дойде във Видин с Галена. Хонорарът на Галена бе даден лично на Сашка от собственика на клуба и това стана пред мен. Имах възможност преди участието отново благодарение на Сашка, да ида в офиса на втория етаж в клуба и да си поговоря с Галена и екипа за около 30-40 минути. Знаеш ли Меле какво ме пита Галена?

- Всичко ми е ясно, само не разбирам откъде имаш толкова много информация без да си вътре?

И аз обясних Меле, че всичко се придобива тук, в Рамания. Винаги е било тук. Ако се придобива на друго място, аз щях да съм там, а не нук. Обясних и на Галена как точно става. Как само трябва да чутеш какво пишат 5-те фена на всяка певица и как си казват всичко. И да Меле, разясних и как тази информация става теза, а оттук през едни медии се превръща в статии. Не се надувам Меле, но аз съм този, който събира, обобщава, анализира и подрежда връзките, които превръщат клюките в тези и стратегии. 

И още нещо Меле. Галена води Сашка със себе си навсякъде през август 2020. Очевидно има защо. Ти досещаш ли се защо? Ще ти помогна в отговорите. Камелия отдавна няма нужда от Сашка, но Галена има. Имат и много други в Пайнер, защото дъртия го боли фара за тях и ги е оставил на самотек. 

п.п. Снимка искаш ли за доказателство?

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, adorable каза:

Ммм... не знам, аз съм за Зарко - много по-улегнал беше, макар и по-малък от нея. Тя в тоя период не знаеше какво иска, беше като луда-полудяла да се връща в курника.

Поне от цялата драма със Зарко излезе нещо красиво накрая:

 

Мамка му, липсва ми тази Деси Слава с проекти като "В друг живот", "И това ще преживея", "Не го прави", "Майната ти", "Започваме на чисто" (не ме убивайте, мен ме кефи песничката и баткото в клипа), "Ангелите плачат". Тогава само ме издразни с "Отново се родих" и после ужасните кючеци, но и през втория си период в Пайнер, Деси направи проекти, които ще останат. 

Дано изненада приятно и от тук нататък, след като ще има пълната свобода да твори отново. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

Меле, Сашка е от Монтана и е покрай Камелия от поне 20 години. Кама даже я нарича "малката сестра". Сашка е част от томазлъка на Кама в този бизнес заедно с "Виво" - Монтана. Това са успешни проекти. Работят и се реализират. За мен е удоволствие, че ги познавам всичките когато бяха никой и нищо. Радвам се, че покрай Камелия едни млади хора намериха реализация. 

Нали знаеш, че без Кама да звънне в Белград, Сашка няма как да акостира при Весна Змиянац и цените на изпълнителите от бивша Югославия да паднат с 200% та да са поносими тук и да се прави бизнес? Нали сам виждаш, че Кама не се надува с факта, че тя подготви тези младежи, захрани им системата когато бе нужно, даде им път в кариерата и сега само им се радва.

Меле, миналата събота Сашка дойде във Видин с Галена. Хонорарът на Галена бе даден лично на Сашка от собственика на клуба и това стана пред мен. Имах възможност преди участието отново благодарение на Сашка, да ида в офиса на втория етаж в клуба и да си поговоря с Галена и екипа за около 30-40 минути. Знаеш ли Меле какво ме пита Галена?

- Всичко ми е ясно, само не разбирам откъде имаш толкова много информация без да си вътре?

И аз обясних Меле, че всичко се придобива тук, в Рамания. Винаги е било тук. Ако се придобива на друго място, аз щях да съм там, а не нук. Обясних и на Галена как точно става. Как само трябва да чутеш какво пишат 5-те фена на всяка певица и как си казват всичко. И да Меле, разясних и как тази информация става теза, а оттук през едни медии се превръща в статии. Не се надувам Меле, но аз съм този, който събира, обобщава, анализира и подрежда връзките, които превръщат клюките в тези и стратегии. 

И още нещо Меле. Галена води Сашка със себе си навсякъде през август 2020. Очевидно има защо. Ти досещаш ли се защо? Ще ти помогна в отговорите. Камелия отдавна няма нужда от Сашка, но Галена има. Имат и много други в Пайнер, защото дъртия го боли фара за тях и ги е оставил на самотек. 

п.п. Снимка искаш ли за доказателство?

 

Само не разбрах Сашка на щат ли е при Камелия? 

Също така, Сашка ли е единственият човек в тази държава, който да умее да урежда участия? 

Ясно е, че има талант в това, но толкова ли няма друг, че всички да са на опашка? Щом и връзките ги има заради Камелия... излиза като един сътрудник, по твоите думи. 

Мисля, че се преувеличава... 

Галена не помни ли Рамания от времето на турнетата? Щото Янева помни със сигурност :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, foxy_vd каза:

Меле, Сашка е от Монтана и е покрай Камелия от поне 20 години. Кама даже я нарича "малката сестра". Сашка е част от томазлъка на Кама в този бизнес заедно с "Виво" - Монтана. Това са успешни проекти. Работят и се реализират. За мен е удоволствие, че ги познавам всичките когато бяха никой и нищо. Радвам се, че покрай Камелия едни млади хора намериха реализация. 

Нали знаеш, че без Кама да звънне в Белград, Сашка няма как да акостира при Весна Змиянац и цените на изпълнителите от бивша Югославия да паднат с 200% та да са поносими тук и да се прави бизнес? Нали сам виждаш, че Кама не се надува с факта, че тя подготви тези младежи, захрани им системата когато бе нужно, даде им път в кариерата и сега само им се радва.

Меле, миналата събота Сашка дойде във Видин с Галена. Хонорарът на Галена бе даден лично на Сашка от собственика на клуба и това стана пред мен. Имах възможност преди участието отново благодарение на Сашка, да ида в офиса на втория етаж в клуба и да си поговоря с Галена и екипа за около 30-40 минути. Знаеш ли Меле какво ме пита Галена?

- Всичко ми е ясно, само не разбирам откъде имаш толкова много информация без да си вътре?

И аз обясних Меле, че всичко се придобива тук, в Рамания. Винаги е било тук. Ако се придобива на друго място, аз щях да съм там, а не нук. Обясних и на Галена как точно става. Как само трябва да чутеш какво пишат 5-те фена на всяка певица и как си казват всичко. И да Меле, разясних и как тази информация става теза, а оттук през едни медии се превръща в статии. Не се надувам Меле, но аз съм този, който събира, обобщава, анализира и подрежда връзките, които превръщат клюките в тези и стратегии. 

И още нещо Меле. Галена води Сашка със себе си навсякъде през август 2020. Очевидно има защо. Ти досещаш ли се защо? Ще ти помогна в отговорите. Камелия отдавна няма нужда от Сашка, но Галена има. Имат и много други в Пайнер, защото дъртия го боли фара за тях и ги е оставил на самотек. 

п.п. Снимка искаш ли за доказателство?

 

Фокс, кажи на Сашка да се свърже и с Райна, за да и уреди повече участия, че тия от Пайнер се гаврят и с нея от години. Въпреки че, тя си е виновна за това де. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

Само не разбрах Сашка на щат ли е при Камелия? 

Също така, Сашка ли е единственият човек в тази държава, който да умее да урежда участия? 

Ясно е, че има талант в това, но толкова ли няма друг, че всички да са на опашка? Щом и връзките ги има заради Камелия... излиза като един сътрудник, по твоите думи. 

Мисля, че се преувеличава... 

Галена не помни ли Рамания от времето на турнетата? Щото Янева помни със сигурност :D 

Не, не е на щат при Кама. Никога не е била. Има мерак момичето, Кама и помогна в началото и вече се оправя сама. Със сърбите до коронавируса си изкарваше достатъчно. 5 концерта само на Цеца направи тук. На нашият панаир тя прави програмата от 2014 насам. И не само сърбите води, а и българите.

Прави програмата на над 30 клуба из цялата страна. Приоритетно работи с "оцковите" Лорена и Меди, за тях лично отговаря. Но от години реди и "пайнерските" чада в тези 30 клуба. Ето при нас примерно това лято бяха Джулия, Фики, Галена, довечера е Десита, а утре Теофиков. Пайнера вече и дава процент, щото до короната "пайнерските" изпълнители и даваха от техния. 

Галена помни и чете доста. Или поне си има хора, които да я информират. Айде, нема да се надувам, че рече:

- Има г-н Фокс, има Рамания.... :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, foxy_vd каза:

И още нещо Меле. Галена води Сашка със себе си навсякъде през август 2020. Очевидно има защо. Ти досещаш ли се защо? Ще ти помогна в отговорите. Камелия отдавна няма нужда от Сашка, но Галена има. Имат и много други в Пайнер, защото дъртия го боли фара за тях и ги е оставил на самотек. 

п.п. Снимка искаш ли за доказателство?

Сашка през август беше на участията на Галена на които презентираше Доника преди да излезе дебютното й парче. Мисля че ще продуцира т.е. организира и нейните участия в бъдеще.

Иначе не знам откога работи с Галена, но забелязбам, че от Добре ли си насам са доста близки като приятелски и професионални отношения.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Не, не е на щат при Кама. Никога не е била. Има мерак момичето, Кама и помогна в началото и вече се оправя сама. Със сърбите до коронавируса си изкарваше достатъчно. 5 концерта само на Цеца направи тук. На нашият панаир тя прави програмата от 2014 насам. И не само сърбите води, а и българите.

Прави програмата на над 30 клуба из цялата страна. Приоритетно работи с "оцковите" Лорена и Меди, за тях лично отговаря. Но от години реди и "пайнерските" чада в тези 30 клуба. Ето при нас примерно това лято бяха Джулия, Фики, Галена, довечера е Десита, а утре Теофиков. Пайнера вече и дава процент, щото до короната "пайнерските" изпълнители и даваха от техния. 

Галена помни и чете доста. Или поне си има хора, които да я информират. Айде, нема да се надувам, че рече:

- Има г-н Фокс, има Рамания.... :)

Тоест, при нея е малко като в Пайнер. И тя има лимит от заведения, които върти. Който не е добре при Митака, отива при Ангелчето. Ако приемем 30 клуба по оптимално 10-15 участия във всеки месечно... лимитът на Сашка е 350-400. Както ги реди по 20 на изпълнител... Следователно, ще бъде от полза за около 20-25 изпълнители. Същото нещо става и в Пайнер с уговорката, че те прибират по-голям процент.

Щом Пайнера й дава процент, защо напускат? Реално, оставащите ще получават участия хем от Сашка, хем от Пайнер. Особено ако имат изгодни договори като Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Този фокси как изкача само с интересни нещица. Та какъве бил хонорарът на Гале

Преди или след удръжките на Митака? :D 

Преди или след комисионната на Ангелчето?

Преди или след като милицията (Фокси) е напуснала терена?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Krislena каза:

Галена 2020:

-100 живота

-Красиви лъжи

-Ламборгини

-Куршум

-Жена од Султана

-Меди Дивана

- единствената чалгарка 1 място в Спотифай

–––––––––––

Преслава 2020:

-Беден в сърцето

*Октомври/Ноември пуска нова песен

Преси фенс: Песен на годината ! Хит на Годината ! Певица и Идол ! Богиня,Кралица,

Пропусна и колаборацията с Матео ;) #СамоИстинскиХитове

Евала на Преслава. Една от малкото, които могат да си позволят да пускат по 2 песни в годината.

  • Haha 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Hurricane каза:

Пропусна и колаборацията с Матео ;) #СамоИстинскиХитове

Много ти е любима тази песен май, че я споменаваш във всеки пост. 

Не се ядосвай, че Преслава си проспа годината и дори да пусне хит есента, пак няма да е в топ 3.

 

Това обаче зарибява..

(заради вокалите) :D 

 

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Alter Ego каза:

 

В канала на Планета не са изтрили само микса на Камс от турнето 2009. :g2:

 

Божее все едно беше вчера.Толкова бях в  екстаз,че ще я видя,че си излех кафето на един полицай в краката! :D

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Много ти е любима тази песен май, че я споменаваш във всеки пост. 

Не се ядосвай, че Преслава си проспа годината и дори да пусне хит есента, пак няма да е в топ 3.

 

Това обаче зарибява..

(заради вокалите) :D 

 

Недей се напъва. Тя и Цеца няма нова песен от 3 години, ама е номер 1... Не слагайте количеството пред качеството. Заради такива като теб (постоянно искащи нови песни) жанрът е на това дередже и всичко звучи толкова еднакво. Мислете малко с тези глави!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Недей се напъва. Тя и Цеца няма нова песен от 3 години, ама е номер 1... Не слагайте количеството пред качеството. Заради такива като теб (постоянно искащи нови песни) жанрът е на това дередже и всичко звучи толкова еднакво. Мислете малко с тези глави!

Цеца като цяло е над всички изпълнители мачкали през последните 3 години, но за тези 3 години определено не е най-силната. 

Така и Преслава. Знаем че е по-добра и от алфите и от 💎, но гледано само за 2020, те са над нея и с повече хитове.💁‍♂️🤷‍♂️

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Недей се напъва. Тя и Цеца няма нова песен от 3 години, ама е номер 1... Не слагайте количеството пред качеството. Заради такива като теб (постоянно искащи нови песни) жанрът е на това дередже и всичко звучи толкова еднакво. Мислете малко с тези глави!

Минала е Преслава покрай Цеца. 

Ти поне като искаш да пуска по 2 песни на година, нека са мегахитове поне. А не едномесечни хитчета. ;) 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Камелия се опитва да вземе кредитите за напускащата вълна. Тя била казала преди 6 години.. да, но никой не я последва тогава. Дори не беше първата напуснала фирмата. Нито го направи в най-силните си години, когато направи най-добрия си албум - 2002. Друг го направи първи. 

Сега лисицата е чула клюката, че много си тръгват и да позлобее и междувременно да обяви "аз ви казах". Опитва се да яхне вълната, да е ментор на жанра, да й тежи думата.

Защо си плати за трафик на новата песен, това да отговори :). И стана ли хит?

Като не излзиаш по дискотеки няма как да знаеш кое е хит и кое не! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...