Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Stela каза:

Извинявай, но Преслава колко песни издаде миналата година? Две ли? Май имаше и един златен албум... Колко от тях се откроиха през годината? Само "Пиян".  Песента стана хит, готина песен е, но и един нос помогна. :D 

Всъщност този албум не стана ли диамантен вече? Колко копия са до момента? Айде че дойде ерата на албумите на флашка и може би трябва да се замисли да го преиздаде. :walkman:

Всичко на Преса се открои от 2019. И Изтрезняваш ли, и дуета с Галин, и 2 песни от албума без клип. Пиян беше хита на годинага. Още ли не можеш да преживееш, пе 2019 Преса беше над Галя? 

  • Like 7
  • Dislike 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Всичко на Преса се открои от 2019. И Изтрезняваш ли, и дуета с Галин, и 2 песни от албума без клип. Пиян беше хита на годинага. Още ли не можеш да преживееш, пе 2019 Преса беше над Галя? 

Е те си се редуват, то "Бед в сърцето" е мноооого голям хит. не знам защо тук се подценява толкова. Върти се редовно по клубовете, знае се, пее се, избухва се колкото на всяка останала гнусна чалгия на нея. 

  • Like 7
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Ти не искаш нови песни, защото те е страх, че ще са просто поредното сезонно хитче. Признай си... 😂

Иначе за какво еднообразие говориш и кажи какво разнообразно предложи Преслава на жанра? 🙄

Всущност възпреки, че не започна силно Беден в сърцето се задържа и в тубата и в спотифай. Нещо от рода на Паниката мин.год. Тръгна като флоп, но оцеля. Въпреки, че не ме кефи си е в топ 6 на летните хитове. 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Всущност възпреки, че не започна силно Беден в сърцето се задържа и в тубата и в спотифай. Нещо от рода на Паниката мин.год. Тръгна като флоп, но оцеля. Въпреки, че не ме кефи си е в топ 6 на летните хитове. 

Интересна година. Галена със сигурност е топ - а на нея, но има й други изпълнители които са сила. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

"Да гори в любов" не е еднодневка, макар и на две години, още си се приема супер по участия. На мен лично ми е много любима.

"Феноменален" я мина по лайкове и гледания. Към днешна дата е по-голям хит и все още е вървежна. А тук мислеха, че след 3 месеца ще е забравена. "Да гори" пък беше изкарана песен на десетилетието ... 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

"Феноменален" я мина по лайкове и гледания. Към днешна дата е по-голям хит и все още е вървежна. А тук мислеха, че след 3 месеца ще е забравена. "Да гори" пък беше изкарана песен на десетилетието ... 

Наистина "Феноменален" е по - големия хит. Но и тая се върти чат/пат. Мен "Да гори" ме кефеше като излезе, ама вече не се сещам за нея. Не я пускам, ако я чуя в клуба ми е се1. Но аз й не слушам особено чалга извън дискотеката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е те си се редуват, то "Бед в сърцето" е мноооого голям хит. не знам защо тук се подценява толкова. Върти се редовно по клубовете, знае се, пее се, избухва се колкото на всяка останала гнусна чалгия на нея. 

Просто няма болни Пресови които по цял ден да напомнят как прави все още високи гледания и стриймове. А Галеновите за това живеят повечето. Разбира се, че е хит. Преса и от бози прави хитове. 

  • Like 5
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Просто няма болни Пресови които по цял ден да напомнят как прави все още високи гледания и стриймове. А Галеновите за това живеят повечето. Разбира се, че е хит. Преса и от бози прави хитове. 

Доста тъпо занимание. Да слушат чалгиите им и да се кефят. От тва броене няма никва полза, па и те лъготат по секви начини. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

"Феноменален" я мина по лайкове и гледания. Към днешна дата е по-голям хит и все още е вървежна. А тук мислеха, че след 3 месеца ще е забравена. "Да гори" пък беше изкарана песен на десетилетието ... 

Кавъра и направи за 1 месец гледания колкото Феноменален за 3 години. Добре, че е кавъра, че пак да вдигне гледания и лайквания. Да гори също не е забравена. 

  • Like 5
  • Dislike 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Кавъра и направи за 1 месец гледания колкото Феноменален за 3 години. Добре, че е кавъра, че пак да вдигне гледания и лайквания. Да гори също не е забравена. 

Важното е, че “Пиян” няма да мине “Добре ли си”. :D 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

"Феноменален" си имаше гледанията и лайковете доста преди кавъра. Дори не знам защо трябва да бъде намесен, но....  С колко са се качили гледанията, като тя си ги правеше и преди това? Смешно е да се споменава дори. Тук не се вижда фрапираща промяна в интереса и гледанията, както стана при Камелия примерно. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Всущност възпреки, че не започна силно Беден в сърцето се задържа и в тубата и в спотифай. Нещо от рода на Паниката мин.год. Тръгна като флоп, но оцеля. Въпреки, че не ме кефи си е в топ 6 на летните хитове. 

Абсолютно. “Беден” си е стабилен хит в дискотеките. По участията й се приема супер добре. А на “Пиян” хората се дерат яко. Всички сме виждали по сторита за какво става въпрос.

Галена пусна много продукция тази година, не мога да отрека, че “Сто живота” е нещо като “ Пиян” миналата година - масово се харесва инсе очертава стабилен хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Важното е, че “Пиян” няма да мине “Добре ли си”. :D 

Като говорим за Сърбия, нека си припомним нещо:

Преслава нещо не можа да направи хит от тази боза, а уж можела... 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BaGaBoNtIn каза:

Абсолютно. “Беден” си е стабилен хит в дискотеките. По участията й се приема супер добре. А на “Пиян” хората се дерат яко. Всички сме виждали по сторита за какво става въпрос.

Галена пусна много продукция тази година, не мога да отрека, че “Сто живота” е нещо като “ Пиян” миналата година - масово се харесва инсе очертава стабилен хит.

Ако съдиш по дрането, хората се дерат също толкова яко и на "Паника" нищо, че няма гледанията на "Пиян". 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Ти не искаш нови песни, защото те е страх, че ще са просто поредното сезонно хитче. Признай си... 😂

Иначе за какво еднообразие говориш и кажи какво разнообразно предложи Преслава на жанра? 🙄

Това ме уби. Преслава има песни във всякакъв стил. Като почнем от “Дяволско желание”, “Лъжа е”, “Феномен” и стигнем до “Моето слабо място”, “На тебе не отказвам”, 5-те нови песни в албума и “Беден в сърцето”. Ако Преслава не е предложила разнообразие в жанра, не знам кой... Това, че напоследък песните са ѝ от Ганев не означава, че са еднакви. Това просто е неговия стил и почерк.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Доста тъпо занимание. Да слушат чалгиите им и да се кефят. От тва броене няма никва полза, па и те лъготат по секви начини. 

Е ти плюеш, че е тъпо занимание, уж не слушаш толкова чалга, а киснеш ежедневно  в чалга форум. 

Ако броенето беше тъпо занимание нямаше толкова платформи да отчитат гледания и това да определя повечето класации. Предимно и до голяма степен нещата се въртят около цифричките. 

@Slavi дето ти е лайкнал коментара за това "колко е тъпо да броим гледания" е от тези, които безброй пъти са броили и водят същите статистики и сравнения. Даже беше споменал, че докато си пие кафето преглежда Попнейбъл. Извади си изводите относно количеството на обективност тук. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Чета стари теми и ето някои интересни неща - интервю с Митко Пайнера от 2015 година

- А връща ли се Емануела в „Пайнер”, както упорито се пише от известно време насам?

- Аз поне не знам за такова нещо, пък тя, ако идва без мое съгласие и без мое знание, това вече е друг въпрос... Такова нещо не е възможно изобщо да стане! Няма такова нещо! Ние съблюдаваме коректността с колегите с другите продуцентски фирми. Винаги се чуваме, когато някой изпълнител пожелае да смени мястото и фирмата. Но принципно ние не вземаме изпълнители, които преди това са били в други фирми, защото те си носят имиджа оттам. Не желаем да правим такива кръстоски! А и цялото им предишно творчество остава във въздуха в такъв случай, просто се проваля… Въпреки това имаме няколко такива случаи, но всичко е било точно и коректно. С Емануела нито съм говорил, нито съм се чул с някого от фирмата, за която тя работи.

Намери онова интервю, където се заканваше на Камелия, че щяла да види какво е без голяма фирма :D Пак е от 2015. 5 години по-късно за него тя  се справяла отлично!! 😂😂 Няма толкова прост селянин.  Кама пак ше го прави на дива калинка и тая година. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Това, разбира се, не променя факта, че “Пиян” е по-големият хит ;) 

"Пиян" беше хит на лятото, "Добре ли си" е на годината. Пак си помисли коя е по-голям хит и отиди преброй гледанията на едната и другата. Само да не ти стане тъжно, не е това целта. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Това, разбира се, не променя факта, че “Пиян” е по-големият хит ;) 

Също не променя и факта как Пиян е по-крадения хит :) 
 

 

Иначе Пепа Мумията сигурно чака някоя рекламна агенция да подбара някоя от новите песни на Мат Симънс я за пелени, я за прах за пране, и тогава да ги кавърдиса та да види хит. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Също не променя и факта как Пиян е по-крадения хит :) 
 

 

Иначе Пепа Мумията сигурно чака някоя рекламна агенция да подбара някоя от новите песни на Мат Симънс я за пелени, я за прах за пране, и тогава да ги кавърдиса та да види хит. 

Много е чувала пък някога за този. Ганев чопли. И на Галош Мошо му е крадена, например.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...