Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Stela каза:

"Пиян" беше хит на лятото, "Добре ли си" е на годината. Пак си помисли коя е по-голям хит и отиди преброй гледанията на едната и другата. Само да не ти стане тъжно, не е това целта. 

За вас всичко е гледания. Ужас!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Пиян е по-голям хит от Добре ли си. Въобще Преса миналта година беше над всички. 

Извинете но дори и неклипираните й песни имат по 5-6 милиона. 

  • Like 8
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

За вас всичко е гледания. Ужас!

Бе не е, ма явно гроздето е кисело, щото при Прилепа просто ги няма. И няма смисъл да се правиш на ударен, гледанията определено ви вълнуват, не случайно лично Мумията проглуши ушите на всички включително по лични съобщения да сме ходели да се абонираме за канала и по случай премиерата на Бедна в портмонето. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Бе не е, ма явно гроздето е кисело, щото при Прилепа просто ги няма. И няма смисъл да се правиш на ударен, гледанията определено ви вълнуват, не случайно лично Мумията проглуши ушите на всички включително по лични съобщения да сме ходели да се абонираме за канала и по случай премиерата на Бедна в портмонето. 

 

Да, тя изобщо не качваше сторита с благодарности за направените гледания... А тук изобщо не са засичали колко ще направи за 24 часа, не са правили сравнения и не са изтъквали рекорди и подобие... И както не ги вълнуват гледанията се бяха застраховали, че ако "Беден в сърцето" има малко, значи канала е виновен. Примери колкото искаш. Мен гледанията ме вълнуват, но аз не се крия и притеснявам да го призная. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Hurricane, Преслава някога беше разнообразна и се отличаваше. Сега е загубила тези качества, както и харизмата си благодарение на своята алчност, борбите да е вечно първа, дори да не е по честен начин и още куп изцепки в последните години. Изброил си и доста стари песни, които наистина си струват, но сега? Дуета с Галин ли е различен, или "Беден в сърцето", "Изтрезняваш ли"? Песните от албума дори толкова си приличат. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

И Коце спря да кани Райна в Плаза.  Новите й песни не са за дискотеки. 

А за къде са “Зле те чувам” и “Бразилка” например? Точно за дискотека са си. Друг е въпроса, че ДЖ-ите по презумпция подминават като видят името Райна, а не трябва да е така.

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Райна не е идвала при нас от години. Просто интересът на клубовете се загуби към нея 

Просто Пайнер не я предлагат на клубовете, защото въртят едни и същи 5 имена до втръсване, затова и ти както и болшинството сте останали с такова впечатление. Явно печалбата им от Райна не е толкова голяма, за да и уреждат редовни участия там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Хората които си сменят любимките през "ден" и са само със силните на годината, са дъното на хранителната верига. Само това ще кажа.🌼

Скрий се, Уили. И аз това ше ти кажа. 

Галена винаги ме е кефила, но ако трябва да се нарека фен то не съм нейн.  Какво лошо има да констатирам очеизвадни неща Преса беше по-силна през 2019.  Защо това автоматично трябва да ме прави нейн фен. Харесвам и двете  певици. Преди плюх по дефолт, но смятам, че плюенето без покртие, а просто ей така е куца и комплексарка работа. 

Съветвам те да си мериш приказките, кой е на дъното и кой в началото на хранителната верига. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Сашо каза:

Скрий се, Уили. И аз това ше ти кажа. 

Галена винаги ме е кефила, но ако трябва да се нарека фен то не съм нейн.  Какво лошо има да констатирам очеизвадни неща Преса беше по-силна през 2019.  Защо това автоматично трябва да ме прави нейн фен. Харесвам и двете  певици. Преди плюх по дефолт, но смятам, че плюенето без покртие, а просто ей така е куца и комплексарка работа. 

Съветвам те да си мериш приказките, кой е на дъното и кой в началото на хранителната верига. 

Въобще не визирах теб, но щом се откриваш и ти.😂😂😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Въобще не визирах теб, но щом се откриваш и ти.😂😂😂

Колко предвидимо. "Не визирах теб, ама щом се припозна...". Ама щом се припознах, значи е за мен. 

То така подхвърлено  не е за никой, все пак не си цитирал конкретно някого, нито си споменал име. Поне, като ще се заяждаш имай ташаци да назовеш за кого го пишеш това.

Дал ми палец надолу и след поста ми написал някой хора са на дъното.  Нелепо е. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Сашо каза:

Колко предвидимо. "Не визирах теб, ама щом се припозна...". Ама щом се припознах, значи е за мен. 

То така подхвърлено  не е за никой, все пак не си цитирал конкретно някого, нито си споменал име. Поне, като ще се заяждаш имай ташаци да назовеш за кого го пишеш това.

Дал ми палец надолу и след поста ми написал някой хора са на дъното.  Нелепо е. 

Всичко хубаво, но предния ти пост е "преди, преди, преди...". Аз с теб не съм се заварил много в форума за да знам на коя си фен, на коя симпатизираш итн.

Поста ми беше закачка към Слави, щом искаш имена. На базик разбира се и няма обидени. 

Правиш спор от нищото вече втори път. Нещо много тънкообидни станахме.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Е ти плюеш, че е тъпо занимание, уж не слушаш толкова чалга, а киснеш ежедневно  в чалга форум. 

Ако броенето беше тъпо занимание нямаше толкова платформи да отчитат гледания и това да определя повечето класации. Предимно и до голяма степен нещата се въртят около цифричките. 

@Slavi дето ти е лайкнал коментара за това "колко е тъпо да броим гледания" е от тези, които безброй пъти са броили и водят същите статистики и сравнения. Даже беше споменал, че докато си пие кафето преглежда Попнейбъл. Извади си изводите относно количеството на обективност тук. 

 

Това че кисна да си гибя времето, няма общо с това дето слушам. Просто тук цирка е пълен. Иначе аз не се вълнувам толкова кое колко и как. Отовам в клуба и каквото чуя, чуя. Сори, ама да слушаш чалга 24/7 значи че си психично болен. А и големи хора се карате за чалга певици. Малко верно е beyond immature 🙄 

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , adorable каза:

Разбира се, че не е заради нея, а заради цялостния еснафски манталитет.

Че не са визионери, ок, добре - не са. Но поне да си държат на традициите и имената, които са ги изградили - защото то изграждането е взаимно. А те зачеркват с дебел маркер всички, които напускат.

Когато се държаха най-нормално и правеха най-нормална музика, тогава имаш най-много уважение към тях.

А ако на Митьо чак толкова не му пука за празните зали и липсата на интерес, защо изобщо не я закрие тая фирма, на какво си играе?

Разликата е че в онези години бяха музикални продуценти в пълния смисъл на думата, а в момента са ПР агенция с брандирани клубове, телевизия и Ютуб канал. Пайнера загуби хъса си, когато спонсорите започнаха да се отдръпват от него, и се наложи да върне еврофонда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Защо си плати за трафик на новата песен, това да отговори :). И стана ли хит?

Не е платила за трафик, а за автоматично тръгваща реклама. Вдъхновила се е от Коцьо предполагам. И Пайнер са започнали м/у другото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

А за къде са “Зле те чувам” и “Бразилка” например? Точно за дискотека са си. Друг е въпроса, че ДЖ-ите по презумпция подминават като видят името Райна, а не трябва да е така.

Просто Пайнер не я предлагат на клубовете, защото въртят едни и същи 5 имена до втръсване, затова и ти както и болшинството сте останали с такова впечатление. Явно печалбата им от Райна не е толкова голяма, за да и уреждат редовни участия там. 

Не са за дискотека като песните,  които се пускат в момента.  Тя прави различни песни,  които не са за клубовете напоследък макар и да ми харесват.  Не знам Пайнер ли е причината,  лично за Плаза знам защо не я канят и клубовете не я канят,  защото нямат интерес вече.  А и като гледам на Райна май много не й се пее по клубове,  а предпочита ресторанти,  събори,  частни партита.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Не е платила за трафик, а за автоматично тръгваща реклама. Вдъхновила се е от Коцьо предполагам. И Пайнер са започнали м/у другото.

Именно. Платила е. Тези хора, които потенциално са видели рекламата да не би да са изгледали цялото видео. Погледни харесванията. Накрая е пак кух трафик. 10К харесвания на милион гледания, а "Иди си" има 800К и 16К харесвания. Това в един и същ канал. 

Все още имам големи съмнения, че преди това, без да плаща по регулярен път, направо си беше купила фейк трафик. Но и да е карала през цялото време на in-stream трафик, трендингът показа, че не са ОК резултатите, след като достигна едвам №5 с гледания, които съотвестват на тотален №1.

Защо при Софка се получи? Щото песента е хит, а тук нещата очевидно не седят по този начин.  С времето пропорцията харесвания-гледания спада, защото слушателите вече са гледали видеото и само пускат за фон. Генерира се гледане, но рядко се лайква старо съдържание.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела действа както напусна Касъмови. Прави колаборации. Преди Пайнер беше правила с някого... май с Крум...?

И после обясняваше как ако не е бил той изобщо е нямало да има песни през 2015, щото Касъмови са я притискали. Първата й песен в Пайнер не е ли от 2016 - "Като теб" май се казваше.

С голяма вероятност ще гледаме от нея само колаборации до края на тази година, ако напуска, за да й свърши 5г договор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Емануела действа както напусна Касъмови. Прави колаборации. Преди Пайнер беше правила с някого... май с Крум...?

И после обясняваше как ако не е бил той изобщо е нямало да има песни през 2015, щото Касъмови са я притискали. Първата й песен в Пайнер не е ли от 2016 - "Като теб" май се казваше.

С голяма вероятност ще гледаме от нея само колаборации до края на тази година, ако напуска, за да й свърши 5г договор.

И тя като Фикрета няма да липсва на никого ако се махне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, meleto каза:

Именно. Платила е. Тези хора, които потенциално са видели рекламата да не би да са изгледали цялото видео. Погледни харесванията. Накрая е пак кух трафик. 10К харесвания на милион гледания, а "Иди си" има 800К и 16К харесвания. Това в един и същ канал. 

Все още имам големи съмнения, че преди това, без да плаща по регулярен път, направо си беше купила фейк трафик. Но и да е карала през цялото време на in-stream трафик, трендингът показа, че не са ОК резултатите, след като достигна едвам №5 с гледания, които съотвестват на тотален №1.

Защо при Софка се получи? Щото песента е хит, а тук нещата очевидно не седят по този начин.  С времето пропорцията харесвания-гледания спада, защото слушателите вече са гледали видеото и само пускат за фон. Генерира се гледане, но рядко се лайква старо съдържание.

 

 

 

 

 

Малко сива зона е, но това не са купени гледания. Реално всеки може да го направи. Не е против правилата на сайта.  Рекламата е ефективна защото "камелия" е известен термин, и достига до хората, които някога са го търсили, също така повечето слушат музика от телефоните си, а там трудно се слага адблок. Много ми е интересно как не са се сетили за толкова години. Очаквайте същите игри от Преслава и Галена, когато се отдели в неин канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

"Феноменален" я мина по лайкове и гледания. Към днешна дата е по-голям хит и все още е вървежна. А тук мислеха, че след 3 месеца ще е забравена. "Да гори" пък беше изкарана песен на десетилетието ... 

На мен ми е все тая коя е по- и коя е най-. Говоря за "Да гори в любов", че не изветря особено бързо. За мен е втората най-успешна песен на Преслава от "новата ера" след "Пиян".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:

Малко сива зона е, но това не са купени гледания. Реално всеки може да го направи. Не е против правилата на сайта.  Рекламата е ефективна защото "камелия" е известен термин, и достига до хората, които някога са го търсили, също така повечето слушат музика от телефоните си, а там трудно се слага адблок. Много ми е интересно как не са се сетили за толкова години. Очаквайте същите игри от Преслава и Галена, когато се отдели в неин канал.

Щото милион гледания ще струват около между 1500-5000лв. Докато ако купят фейк трафик ще им коства 50-200 долара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

"Пиян" беше хит на лятото, "Добре ли си" е на годината. Пак си помисли коя е по-голям хит и отиди преброй гледанията на едната и другата. Само да не ти стане тъжно, не е това целта. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...