Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , foxy_vd каза:

Добро утро! Виждам, че Фики е обявил "Стораро" намерения. За Емануела излезе ли нещо, че Камелия да го приключва онзи приватизатора на "Извора на белоногата"?

И Ема ли ще се чупира?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

И Ема ли ще се чупира?

Вече се чува какво ли не. Но за нея е недоказан слух. Галена обаче я питах директно в миналата събота и много странно избяга от темата. Аз пак ръчкам, но тя не, не коментира....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Ако Пайнер се разпада, то не е защото Камелия е напуснала. Не витайте в облаците.

Разбира се, че не е заради нея, а заради цялостния еснафски манталитет.

Че не са визионери, ок, добре - не са. Но поне да си държат на традициите и имената, които са ги изградили - защото то изграждането е взаимно. А те зачеркват с дебел маркер всички, които напускат.

Когато се държаха най-нормално и правеха най-нормална музика, тогава имаш най-много уважение към тях.

А ако на Митьо чак толкова не му пука за празните зали и липсата на интерес, защо изобщо не я закрие тая фирма, на какво си играе?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Разбира се, че не е заради нея, а заради цялостния еснафски манталитет.

Че не са визионери, ок, добре - не са. Но поне да си държат на традициите и имената, които са ги изградили - защото то изграждането е взаимно. А те зачеркват с дебел маркер всички, които напускат.

Когато се държаха най-нормално и правеха най-нормална музика, тогава имаш най-много уважение към тях.

А ако на Митьо чак толкова не му пука за празните зали и липсата на интерес, защо изобщо не я закрие тая фирма, на какво си играе?

Че за какво да му пука. Дъртия печели милиони без да се бръква за нищо. Защо да му пука за реномето на фирмата му при положение, че всяка вечер между 5 и 10 изпълнителя му снасят хиляди. Печели и от милионите гледания в канала си. А общо взето нищо не влага. Чиста печалба, минимални разходи. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Че за какво да му пука. Дъртия печели милиони без да се бръква за нищо. Защо да му пука за реномето на фирмата му при положение, че всяка вечер между 5 и 10 изпълнителя му снасят хиляди. Печели и от милионите гледания в канала си. А общо взето нищо не влага. Чиста печалба, минимални разходи. 

То и това ще спре. Аз просто не знам каква е това затваряне и замазване на очите и на истината - след всеки следващ концерт също се оправдават и си измислят истории колко са велики, а залите са все по-празни... Не знам нормален човек дали би си правил пас за тия неща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Fast каза:

Ако Пайнер се разпада, то не е защото Камелия е напуснала. Не витайте в облаците.

Сериозно? Ти момко да не мислиш, че тук не знаем какви ги ръсеше през 2014, когато Камелия напусна? Нали пирувахте целия форум, че кучката няма да ги мачка по концерти? Да не мислиш, че съм забравил как пишехте като обезумели в темата за концета от РД на Планета през декември 2014? 

И сега влизаш да констатираш очевидното, но да изрежеш само приносът "чиправски". Не пич, няма да стане. Чичо Фокс не дава! Няма "преслинцетата" да яхнете протеста срещу Пайнер, защото той се случи точно заради Преслава. Да, има и други мръсни кучки, но днес Пайнер се разпада само и единствено заради Преслава. 

:im-watching-you-smiley-emoticon

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попаднах на някакъв сайт, кобто уж отчита дневните стриймове на спотифай и Преслава е е първа с Беден в сърцето от чалгите... Красиви лъжи дори не я виждам. 

https://kworb.net/spotify/country/bg_daily.html

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Попаднах на някакъв сайт, кобто уж отчита дневните стриймове на спотифай и Преслава е е първа с Беден в сърцето от чалгите... Красиви лъжи дори не я виждам. 

https://kworb.net/spotify/country/bg_daily.html

 

Виж датата. Това е отпреди месец. 
 

https://spotifycharts.com/regional/bg/daily/latest

Това е реалния дневен чарт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Виж датата. Това е отпреди месец. 
 

https://spotifycharts.com/regional/bg/daily/latest

Това е реалния дневен чарт.

1. Красиви лъжи

2. Наливай ми 

3. Милион

4. Беден в сърцето 

5. 100 живота

6. Поредната цигара

7. Проблем

8. Дивана

9. Гпса

10. Бели нощи

11. Не се отказват

 

Определвно най силни са Галена, Теофиков, Били Хлапето и Десита. С по 2 песни в топ 11.

А Били Хлапето и Д3мо мачкат с двете си песни и прави впечатление, че задържат гледанията си, въпреки, че не са гърмели с по над 100ка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

То и това ще спре. Аз просто не знам каква е това затваряне и замазване на очите и на истината - след всеки следващ концерт също се оправдават и си измислят истории колко са велики, а залите са все по-празни... Не знам нормален човек дали би си правил пас за тия неща.

Задоволява се с малко, а би могъл да печели повече. Странно ми е как човек, свикнал с много, сега се задоволява с малко и не разнообразява бизнес модела си. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия се опитва да вземе кредитите за напускащата вълна. Тя била казала преди 6 години.. да, но никой не я последва тогава. Дори не беше първата напуснала фирмата. Нито го направи в най-силните си години, когато направи най-добрия си албум - 2002. Друг го направи първи. 

Сега лисицата е чула клюката, че много си тръгват и да позлобее и междувременно да обяви "аз ви казах". Опитва се да яхне вълната, да е ментор на жанра, да й тежи думата.

Защо си плати за трафик на новата песен, това да отговори :). И стана ли хит?

  • Like 6
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Камелия се опитва да вземе кредитите за напускащата вълна. Тя била казала преди 6 години.. да, но никой не я последва тогава. Дори не беше първата напуснала фирмата. Нито го направи в най-силните си години, когато направи най-добрия си албум - 2002. Друг го направи първи. 

Сега лисицата е чула клюката, че много си тръгват и да позлобее и междувременно да обяви "аз ви казах". Опитва се да яхне вълната, да е ментор на жанра, да й тежи думата.

Защо си плати за трафик на новата песен, това да отговори :). И стана ли хит?

Блажени да са трезвите и безпристрастните в този форум! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Искам те!
Отново искам те!
С тебе да бъда е забранено!
Искам те!
До болка искам те!
Даже да знам, че е за последно.”
 
От сега виждам провал при Десислава... такова текстче и второкласник може да напише...
  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:
“Искам те!
Отново искам те!
С тебе да бъда е забранено!
Искам те!
До болка искам те!
Даже да знам, че е за последно.”
 
От сега виждам провал при Десислава... такова текстче и второкласник може да напише...

Предпочитам да си слушам това по нейна музика и текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Предпочитам да си слушам това по нейна музика и текст.

Няма те до мен също май беше нейно.... 

Ама допускам, че тук ще е турбо кючек... с примес от калпав елементарен текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Камелия се опитва да вземе кредитите за напускащата вълна. Тя била казала преди 6 години.. да, но никой не я последва тогава. Дори не беше първата напуснала фирмата. Нито го направи в най-силните си години, когато направи най-добрия си албум - 2002. Друг го направи първи. 

Сега лисицата е чула клюката, че много си тръгват и да позлобее и междувременно да обяви "аз ви казах". Опитва се да яхне вълната, да е ментор на жанра, да й тежи думата.

Защо си плати за трафик на новата песен, това да отговори :). И стана ли хит?

Лисицата няма кво да слуша клюките и да взима кредит. Предполагам още преди някоя от кокошарника да скъса договора с набедения продуцент първо звъни на Сашка Ангелова, а доколкото помним тези, които паметта ни не е избирателно къса, тя си е човек на Камелия. Тоест пряко може и да няма участие в напускащата вълна, но косвено има бая. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Лисицата няма кво да слуша клюките и да взима кредит. Предполагам още преди някоя от кокошарника да скъса договора с набедения продуцент първо звъни на Сашка Ангелова, а доколкото помним тези, които паметта ни не е избирателно къса, тя си е човек на Камелия. Тоест пряко може и да няма участие в напускащата вълна, но косвено има бая. 

Пайнер имат доста реваншистки и отмъстителни методи на работа, като напусне някой - или им бъркат в монополните сметки - как така не са видели сметката на Сашка?

То вярно стана по-модерно и разумно да се напуска и всеки да се оправя сам, те най-малкото вече имат супер много контакти и лично на тях може да си им звънят хората да ги канят... А реално да отчитат процент ан Пайнер за едното нищо, са си на загуба... затова си е по-рентабилно да се напуска, не знам. Вече и ротацията по тв не е от значение, мероприятия не организират, така че...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Лисицата няма кво да слуша клюките и да взима кредит. Предполагам още преди някоя от кокошарника да скъса договора с набедения продуцент първо звъни на Сашка Ангелова, а доколкото помним тези, които паметта ни не е избирателно къса, тя си е човек на Камелия. Тоест пряко може и да няма участие в напускащата вълна, но косвено има бая. 

САшка Ангелчето на щат ли е при Камелия?

Сега ще кажеш, че благодарение на Камелия тя успява да договаря участия. Явно има талант Ангелчето... и пак не е заслуга на КАмелия. Освен, че се е съгласила да работи с нея, но дали й е фактически първи клиент?

Това ако е косвено... ако беше така още през 2015 щеше да е тази вълна напускаши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ще мога ли да си купя тази акула-флашка, да изтрия песните и да си качвам други файлове на нея след това, че моята я изгубих и без това, а ми трябва в учебния процес?

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава и първата песен след предното напускане не беше удивителен шедьовър. Комерс с текст за мъжът (a.k.a екс-шефа, когато още бяхме нахакани спрямо него) да забрави за нея. Придружен от евтин клип.

Само с Не го прави не заложи на сигурното, може би защото очакваше гърба на Пайнер да й възроди кариерата от раз. Толкова мислеща за своя си стил надали ще я видим вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...