Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Люси да не е спрял финансирането на Хоанг?

https://www.vbox7.com/play:284ec56363

- Ух, ух, отдолу има нещо... Ох, нещо ми се наби...

- Емии, трай се и се радвай, ся...

- Абе, кърфица ми влезе в гъза бе...

- Престани бе, Кичке...

- Ууууухх..

- Добре, дайте да се успокоим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

:roll1:

"Феноменален" си имаше гледанията и лайковете доста преди кавъра. Дори не знам защо трябва да бъде намесен, но....  С колко са се качили гледанията, като тя си ги правеше и преди това? Смешно е да се споменава дори. Тук не се вижда фрапираща промяна в интереса и гледанията, както стана при Камелия примерно. 

Феноменален беше изхвърчала от дневния попнейбъл, а 2 седмици след като излезе кавъра се завърна и то на доста високи позиции. 

Въпроса е друг. Защо Галена, която е плащала за дуети с кои ли не балкански имена не пожъна успеха със същата песен, с която никому неизвестната Тиана разби Балканите. Нали Галена е голямата звезда уж? 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че Феноменален се разви и гърмеше през цялата 2019, отделно пусна още 4 хита (Сърце, Добре ли си, Паника и Ламборгини), да се изкарва Преслава едноличен лидер за 2019 е смешно, защото годините им са равни. Просто Преслава отдавна нямаше толкова силна година и затова казвате, че е по-силна. 

Едноличен лидер е примерно Галена 2013/2015.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

"Пиян" беше хит на лятото, "Добре ли си" е на годината. Пак си помисли коя е по-голям хит и отиди преброй гледанията на едната и другата. Само да не ти стане тъжно, не е това целта. 

Че то и Изтрезняваш ли има доста повече гледания от Паника, но лично ти водиш първата неуспешна, а втората някакъв тотален хит, какъвто реално не е. Беден в сърцето също е в топ 5 на най гледаните и стриймваните песни за 2020,но и там 3ма галенови се опитвате да изопачите ситуацията и да го изкарате като супер неуспешен проект. 

За човек, който се влияе уж от гледанията, доста лицемерничиш и ги имш впредвид, когато са в плюс на Галена. 

Иначе ако гледанията са единствения фактор, то хита на годината е Джале, а не Проблем или 100 живота. 

На всички е ясно, че 1/3 от трафика на Добре ли си идват заради Миле от балканите. Както и на Джале не са предимно от България. Дъвкано е стотици пъти. А Добре ли си издиша яко пред Акула/Тръгвай си и песните на Ема и Тео все повече стопяват разликата с Добре ли си. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

При положение, че Феноменален се разви и гърмеше през цялата 2019, отделно пусна още 4 хита (Сърце, Добре ли си, Паника и Ламборгини), да се изкарва Преслава едноличен лидер за 2019 е смешно, защото годините им са равни. Просто Преслава отдавна нямаше толкова силна година и затова казвате, че е по-силна. 

Едноличен лидер е примерно Галена 2013/2015.

При условие че Пепа Прилепа има една единствена сравнително успешна песен за 2019, при това крадена, и някъф албум, който не е известно да е продал и една бройка за да играят малки деца на фризби, да и се приписват каквито и да било сериозно успехи е плод единствено на груповата шизофрения, демонстрирана от феновете и наоколо. 

 

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Това коментирахме ли го? 

https://vm.tiktok.com/ZSf3GEqe/

#GalenaTeam 😎

Не сме, твърде сме заети да чоплим за пореден път коя е попонай по избирателен списък и е ръкопляскал повече в пенсионерския клуб на Горно Уйно. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Пиян'' ще е първата самостоятелна Пайнерска песен с 1 милион в спотифай.

''Джале'' ще е най-бързия направен милион от чалга изпълнител. Ако броим двете песни всъщност отдавна ги е минала.

''Добре ли си'' е първата песен на Пайнер с 1 милион.

Само да вметка, че ''Въртележката'' е стопила доста разликата която имаше с ''Феноменален''. Ще е скандално Яничка да направи скоро 1 милионче.

 

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Всичко хубаво, но предния ти пост е "преди, преди, преди...". Аз с теб не съм се заварил много в форума за да знам на коя си фен, на коя симпатизираш итн.

Поста ми беше закачка към Слави, щом искаш имена. На базик разбира се и няма обидени. 

Правиш спор от нищото вече втори път. Нещо много тънкообидни станахме.

Какво значи да си със силните на деня. Когато Галена е смачкала Преса както през 2020, да твърдя обратното, само защото симпатизирам повече на Преса ли? Освен това аз любимки нямам. Дори Деса ми е безразлична станала, а какво остава за Преса или Галя. Но тази година едва 5 поофолк песни слушам и 2 от тях са на Галена, а нито една на Преса. 

Иначе за 2019 е ясно, че Преса и Ема са с по големи хитове от Галена. Да и Галена е била силна и цялостно годината и е топ, но няма хит от ранга на Пиян, Акула и Тръгвай си. Както Преса няма тази година хит от ранга на 100 живота и Проблем. Но все пак не е и с флоп, както се опитват някои да го доизкусурят. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Charts - Топ 20 най-гледани музикални видеа в България към 27.08.2020
1. Галена - 100 живота 11487847
2. Емилия x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale 10797068
3. Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине 10549980
4. Константин и Софи Маринова - Проблем 9621931
5. Тони и Петър Рангелов - G-Class 9414648
6. Billy Hlapeto x D3MO - Бели нощи 9235106
7. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 8451645
8. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 8342610
9. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое 7924573
10. Десита и Лидия ft. Теди Александрова - GPS-а 6943804
11. Babi Minune & Susanu - Ia sistem turbat Chak Thak 6785370
12. Боро Първи и Тита / Криско - Вивалди (комб.) 6710028
13. Billy Hlapeto x D3MO - Наливай ми 6523542
14. Ваня и Меди - Параноя 6289665
15. Яница - Твоето Ферари 6078056
16. Преслава - Беден в сърцето 5966577
17. Галена и Фики - Ламборгини 5957677
18. Денис Теофиков, Малката,  Цветелина Грахич и  Александър Робов - Не се отказват 5821609
19. Галин и Диона - Просто секс 5779381
20. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 5549379

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Фамилия Стораро ще си качват песните в един канал ли?

Емрах да не е напуснал Пайнера?

Той преди 2 години подписа. Ще е вързан поне засега там. 

За Фики също не е ясно напуснал ли е със сигурност. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една лъжа повторена 100 пъти, че Галена 2019 няма хит пт ранга на Акула, Тръгвай си или Пиян и че 1/3 от гледанията на Добре ли си не идваѕ от Бг - не става истина!

Дори и вече забравената Няма да ми мине беше хит почти на същото високо ниво.

  • Like 3
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Да и Галена е била силна и цялостно годината и е топ, но няма хит от ранга на Пиян, Акула и Тръгвай си.

Толкова ли не понасяш “Добре ли си”, че принизяваш успеха й до минимум? Тая песен общо със всички клипчета има близо 24/25 милиона, не ги броя и не знам точно колко са. Това какво е? Сезонно хитче ли? Нима няма силни приеми? Нима не гърмя цяла година?

Какъв ранг са изброените 3 песни от теб? Някакъв ранг “Хабиби” ли? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Толкова ли не понасяш “Добре ли си”, че принизяваш успеха й до минимум? Тая песен общо със всички клипчета има близо 24/25 милиона, не ги броя и не знам точно колко са. Това какво е? Сезонно хитче ли? 

Какъв ранг са изброените 3 песни от теб? Някакъв ранг “Хабиби” ли? 

 

Еми не е от ранга на Пиян. Щото не е толкова крадена - като вземем гледанията на всички версии на оригинала, колко гледания има рекламата на немска кабелна телевизия само в ютубето, бая се събират ;) 

Иначе нека си вярват, но ме съмнява дори себе да могат да излъжат. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Fast каза:

YouTube Charts - Топ 20 най-гледани музикални видеа в България към 27.08.2020
1. Галена - 100 живота 11487847
2. Емилия x Dodo x Jay Maly x Costi - Djeale 10797068
3. Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине 10549980
4. Константин и Софи Маринова - Проблем 9621931
5. Тони и Петър Рангелов - G-Class 9414648
6. Billy Hlapeto x D3MO - Бели нощи 9235106
7. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 8451645
8. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 8342610
9. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое 7924573
10. Десита и Лидия ft. Теди Александрова - GPS-а 6943804
11. Babi Minune & Susanu - Ia sistem turbat Chak Thak 6785370
12. Боро Първи и Тита / Криско - Вивалди (комб.) 6710028
13. Billy Hlapeto x D3MO - Наливай ми 6523542
14. Ваня и Меди - Параноя 6289665
15. Яница - Твоето Ферари 6078056
16. Преслава - Беден в сърцето 5966577
17. Галена и Фики - Ламборгини 5957677
18. Денис Теофиков, Малката,  Цветелина Грахич и  Александър Робов - Не се отказват 5821609
19. Галин и Диона - Просто секс 5779381
20. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 5549379

Някой: Беден в сърцето също е в топ 5 на най гледаните и стриймваните песни за 2020,но и там 3ма галенови се опитвате да изопачите ситуацията и да го изкарате като супер неуспешен проект. 

Манипулация, манипулация.. :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменален" не беше в нейбъла вече, но това е песен от 2018 година и се задържа достатъчно дълго време в топ 100. Държеше си едни стабилни гледания през цялото време, за разлика от други песни, които гръмват за 1-2 месеца и после потъват. Само това говори достатъчно. За една година направи 17 милиона, а в момента има 21. Тези 4 ги е направила от ноември 2019-та. Не е трудно да се прецени каква част от тях са "благодарение" на кавъра. И това е само от официалния клип. Изобщо не смятам фенските. Почти 2 години след излизането си е забелязана и с кавър, който е доста добър и е нормално да гърми. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, devotioner каза:

Вярно ли е, че Галена ще пуска албум до края на годината? Ще си затвърди лидерството напълно.

Може. Аз искам на касетка, но ще се навия и на Самсунг Галакси Флип 2 при липса на други опции. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Че то и Изтрезняваш ли има доста повече гледания от Паника, но лично ти водиш първата неуспешна, а втората някакъв тотален хит, какъвто реално не е. Беден в сърцето също е в топ 5 на най гледаните и стриймваните песни за 2020,но и там 3ма галенови се опитвате да изопачите ситуацията и да го изкарате като супер неуспешен проект. 

За човек, който се влияе уж от гледанията, доста лицемерничиш и ги имш впредвид, когато са в плюс на Галена. 

Иначе ако гледанията са единствения фактор, то хита на годината е Джале, а не Проблем или 100 живота. 

На всички е ясно, че 1/3 от трафика на Добре ли си идват заради Миле от балканите. Както и на Джале не са предимно от България. Дъвкано е стотици пъти. А Добре ли си издиша яко пред Акула/Тръгвай си и песните на Ема и Тео все повече стопяват разликата с Добре ли си. 

Изобщо не водя "Паника" тотален, мега, гига хит, нито някой друг тук го е правил. Среден хит си е, на прилично ниво е и се нареди миналото лято сред хитовете. Има си добри приеми по участията и гледанията и не са зле на фона на цялостния спад, който имаха клиповете миналата година. Това са обективните факти, а не опитите тук да бъде изкарана флоп. Не намесвай "Изтрезняваш ли", с фен клиповете е почти равна с "Паника". 

На мен не ми е проблем да призная, че "Пиян" е по-голям хит, такива неща винаги съм ги отчитала. Това обаче не ми дреме, защото обожавам "Паника" и все още ми е доста любима без значение колко гледания има. Същото е и с "Дай ми любов". 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Изобщо не водя "Паника" тотален, мега, гига хит, нито някой друг тук го е правил. Среден хит си е, на прилично ниво е и се нареди миналото лято сред хитовете. Има си добри приеми по участията и гледанията и не са зле на фона на цялостния спад, който имаха клиповете миналата година. Това са обективните факти, а не опитите тук да бъде изкарана флоп. Не намесвай "Изтрезняваш ли", с фен клиповете е почти равна с "Паника". 

На мен не ми е проблем да призная, че "Пиян" е по-голям хит, такива неща винаги съм ги отчитала. Това обаче не ми дреме, защото обожавам "Паника" и все още ми е доста любима без значение колко гледания има. Същото е и с "Дай ми любов". 

Към Истерясват ли броим ли гледанията на Зоопарк, Феноменален, Жена од Мало Бучино и останалите кавъри и фен клиповете на сичките? За един преател питам ;) 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...