Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ох, не мога... Логото на Сторарови мачка🤣

Вече си имаме папагал в логото на Ара, пиленце в това на Деси Слава, вълк за Алфа и лъв за Стораро.

Coming soon: чакал в логото на Анелия (тъй като вълкът вече е зает), прасенце в на Цветелина. Бонус без животни: лого на Галена с вафла и статуетка Певица на годината за това на Преслава. 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо изненадващо в Стораро Мюзик. От доста време се спекулираше, че Тони Стораро е напуснал Диапазон и най-вероятно Фики е направил същото. Те винаги ще си имат участия, особено баща им дето все още понякога кърти с по 16-17 месечно.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Фики ли си тръгнал хаха, че кой остана 😀 Камелия вярно го е казала за Пайнер. И че новите пеят на плейбек чужди песни. да е на живо, ама не е твоя песента и си я записваш малко тъпо. Между другото е пуснала реклама на новата си песен да излиза като на Foodpanda и Доминос между видеата като си слушаш в Youtube! Слушаш бързи хитове и ти тръгва изведнъж тя дето е тъжна.

Още първи втори ден като излезе песента, докато се къпя се чудя защо тръгва два пъти, а то втория реклама 😀

А логото на Стораро не е от най-модерните. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, DarkChild каза:

Добре, де, на Пайнер ще им спаднат приходите от тубата, ако всеки се отдели. Не вярвам да им харесва всичко това.

Какви приходи, с тия километри купувани гледания, тоя канал отдавна сигурно няма монетизация. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh my, надминала е себе си с текста.

Поне визуално тази кадър е много по-добър от предния.

преди 1 час, Worldwide каза:

Има ли фенове на Данна 😍 Най-яката е от новите!

Много сме.

Моля те, кажи че си 10-годишен и ще викнеш приятелчетата ти да промените форума. #newhopeforramania

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gentleman. каза:

46B9F5BD-3515-4009-B007-23CC49DB5D5F.jpeg

Тук снимката изглежда нормално обработена, но на тази долу - е, наистина са се улели. 

https://woman.bg/zhulta-shpionka/eto-kak-desi-slava-kopira-andrea-a-fenovete-ѝ-nedovolstvat.68955.html

Десислава има спешна нужда от някой, който да ѝ ръководи нещата, да я съветва, дай Боже, да я отрезвява, и да ѝ дава реална представа. Да взима пример от Емилия, която явно се е обградила от добър екип, който например ѝ поддържа перфектно YouTube канала - лого, представителен кадър, надписи. Мисля че за лого на Десиния канал перфектно би стояло пиленцето от фирмата ѝ "New music". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Уникален текст! Да не би да се е събрала с Токича? :D 

Текстът е номер 1, определено! Най-вече ми харесва как се римува "искам те" с "искам те". Облазагам се че ще видим поне 3 имена стоящи зад тоз лирически шедьовър. 

ПС - Харесва ми и как се докарала визуално до анимационния аватар на Дората, явно затова тоя клип се бави толкова - тряяло да чака първо да свършат този на Андреата. 

преди 4 минути, Blueberry каза:

Имат си реклами?

По време на ковид? Когато всеки първи ютубър реве как приходите от реклама вече не са това, което са били? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.08.2020 г. от 17:06, WindWalkerMonk каза:

Божееее, мислех си да  замълча. Знаете ли колко празно е било на последното й лятно участие в Китен. Хората са в потрес, а и тва е едно от трите й участия на Глория. Абсолютна головодница, на никой не липсва. Стигнала е пълното дъно. А тук ми говорите глупости, аз на нейно място щях да умра от срам. Ариа я е разбила, коя е едната, коя е другата.

Не че нещо, но това, че нямало снимки в страницата на клуба изобщо не е критерий. Какво да си мислим за участието на Камелия в края на предния месец, от което няма нито 1 снимка? А е Камелия и тя си ги пълни редовно. По твоята логика това означава, че не се е състояло гостуването ѝ и за това няма снимки.

Глория по морето винаги е пълнела заведенията. Виждал съм рехава публика в Студентски град предимно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

 

 ГЕНИАЛНА

Очакваш ли да има поне 2-3 нови песни в албума ? Ако да, какви тракове желаеш и се надяваш да получиш от най-сладката Еми?

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...