Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Меле, Сашка е от Монтана и е покрай Камелия от поне 20 години. Кама даже я нарича "малката сестра". Сашка е част от томазлъка на Кама в този бизнес заедно с "Виво" - Монтана. Това са успешни проекти. Работят и се реализират. За мен е удоволствие, че ги познавам всичките когато бяха никой и нищо. Радвам се, че покрай Камелия едни млади хора намериха реализация. 

Нали знаеш, че без Кама да звънне в Белград, Сашка няма как да акостира при Весна Змиянац и цените на изпълнителите от бивша Югославия да паднат с 200% та да са поносими тук и да се прави бизнес? Нали сам виждаш, че Кама не се надува с факта, че тя подготви тези младежи, захрани им системата когато бе нужно, даде им път в кариерата и сега само им се радва.

Меле, миналата събота Сашка дойде във Видин с Галена. Хонорарът на Галена бе даден лично на Сашка от собственика на клуба и това стана пред мен. Имах възможност преди участието отново благодарение на Сашка, да ида в офиса на втория етаж в клуба и да си поговоря с Галена и екипа за около 30-40 минути. Знаеш ли Меле какво ме пита Галена?

- Всичко ми е ясно, само не разбирам откъде имаш толкова много информация без да си вътре?

И аз обясних Меле, че всичко се придобива тук, в Рамания. Винаги е било тук. Ако се придобива на друго място, аз щях да съм там, а не нук. Обясних и на Галена как точно става. Как само трябва да чутеш какво пишат 5-те фена на всяка певица и как си казват всичко. И да Меле, разясних и как тази информация става теза, а оттук през едни медии се превръща в статии. Не се надувам Меле, но аз съм този, който събира, обобщава, анализира и подрежда връзките, които превръщат клюките в тези и стратегии. 

И още нещо Меле. Галена води Сашка със себе си навсякъде през август 2020. Очевидно има защо. Ти досещаш ли се защо? Ще ти помогна в отговорите. Камелия отдавна няма нужда от Сашка, но Галена има. Имат и много други в Пайнер, защото дъртия го боли фара за тях и ги е оставил на самотек. 

п.п. Снимка искаш ли за доказателство?

 

Да не говорим, че Сашка е писала текста на Вярвах ти от 2004. Така, че Мелето сам да си прави сметката, коя е дала тласък на Сашка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Този фокси как изкача само с интересни нещица. Та какъве бил хонорарът на Гале

Бяха в плик и предполагам, че са 50% от сумата. Не съм ги броил лично, ако това те вълнува. Бях се напрегнал, че един от моите ченгета дойде с бутилка Jameson при нас на бара и от зор да се натегне, та да се снима с Галена, сипа едно 150 гр. в чашата с Baileys, на Сашка. Тя не искаше повече да пие от бливоча, но пиене не се изхвърля! Жертвах се...

Та като баш ти пита се сещам, че настоях така в мой стил Галена да ми каже, с какъв акъл плати всичко около "Твоите очи" и позволи наготово да се натресе Деса? Принципно даде политически отговор като името, шефа, фирмата, телевизията, медиите, ефекта и т.н. но след това много ми хареса истинската причина и следствие. Толкоз, повече нема за тебе... :ad:

  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните й остават страшно недооценени. Жалко че в дебютната си година е тръгнала да се прави на хитра и остана без фирма зад гърба си.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

За него - не, ама дай за другите :D 

Е, беше като по учебник цялото участие. Явно Сашка я бе подготвила, а и след бърборенето преди участието в офиса така, паднаха задръжките. Особено като и обясних, че при 20 лева вход има много хора и няма нито един циганин.

Иначе, към 20-30 поздрава за Фокс. Предложи ми от нейните шотове. Аз нали, пия си бливоча, ама как да откажеш? Разцепи едни турци с дуета с Малина и оня турчин техния Азис. Пя "Београд" на някакви сърби. Мноооого настоятелно изпълни "Луда по тебе". Само споменах "Дяволът ме кара" вече го пееше. Голям прием, забележителен направо. Абе пълна програма от 2 часа и 5 минути. Всичко 100% на живо. Никой не е пял тук толкова. След това излизаме от клуба и отвън ми рече:

- Фоксе, Сашка не знае дали има смисъл въобще да води друг това лято, след моята нощна разходка във Видин.

Абе получи и се супер. Не го казвам щото ме е поздравявала и т.н. Когато се получава, си се получава. Ако са повечето така, ще е супер. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Песните й остават страшно недооценени. Жалко че в дебютната си година е тръгнала да се прави на хитра и остана без фирма зад гърба си.

 

Няма как човек, който има развит бизнес, да се зароби с договор към някоя от големите компании. Мен пък ме е яд, че изобщо се пробва, а не си създаад собствен канал от самото начало и да си поддържа продукцията там.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Няма как човек, който има развит бизнес, да се зароби с договор към някоя от големите компании. Мен пък ме е яд, че изобщо се пробва, а не си създаад собствен канал от самото начало и да си поддържа продукцията там.

Е тя е пробвала и в Пайнер и в Хит микс😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета стари теми и ето някои интересни неща - интервю с Митко Пайнера от 2015 година

- А връща ли се Емануела в „Пайнер”, както упорито се пише от известно време насам?

- Аз поне не знам за такова нещо, пък тя, ако идва без мое съгласие и без мое знание, това вече е друг въпрос... Такова нещо не е възможно изобщо да стане! Няма такова нещо! Ние съблюдаваме коректността с колегите с другите продуцентски фирми. Винаги се чуваме, когато някой изпълнител пожелае да смени мястото и фирмата. Но принципно ние не вземаме изпълнители, които преди това са били в други фирми, защото те си носят имиджа оттам. Не желаем да правим такива кръстоски! А и цялото им предишно творчество остава във въздуха в такъв случай, просто се проваля… Въпреки това имаме няколко такива случаи, но всичко е било точно и коректно. С Емануела нито съм говорил, нито съм се чул с някого от фирмата, за която тя работи.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

 

Любимите ми нейни песни са Истинска нощ, Гореща следа и Невъзможно е да спрем. След тях са мрАсни порАчки, мойто зайча, и гледай да не бъркаш. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Любимите ми нейни песни са Истинска нощ, Гореща следа и Невъзможно е да спрем. След тях са мрАсни порАчки, мойто зайча, и гледай да не бъркаш. 

Интересен избор. И аз харесвам мега много "Истинска нощ", въобще целия албум "Мистерия" съм го спуквал, както и "Завинаги". Не мога да изброя, много песни харесвам на Деса. Има си добра дискография жената. Но нещо стана в последните години...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Интересен избор. И аз харесвам мега много "Истинска нощ", въобще целия албум "Мистерия" съм го спуквал, както и "Завинаги". Не мога да изброя, много песни харесвам на Деса. Има си добра дискография жената. Но нещо стана в последните години...

Според мен си е топ и в последните години. Даже е повече от топ. Има бая хитачки: Майната ти, В твоите очи с Галош, в друг живот, боклуците с Джордан. Има й малко по кючекчийски песни като тази с Фики, но то не може само едното или другото. Има и некви бози като И това ще преживея, които са по умерени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая година сравнението Преслава-Галена е смешно, нека бъдем реални и не се лъжем. Преслава дори забравих, че е пускала нещо след Пиян както се вика.

  • Like 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен си е топ и в последните години. Даже е повече от топ. Има бая хитачки: Майната ти, В твоите очи с Галош, в друг живот, боклуците с Джордан. Има й малко по кючекчийски песни като тази с Фики, но то не може само едното или другото. Има и некви бози като И това ще преживея, които са по умерени. 

Да бе, опитва се, ама нещо липсва... или това е защото правим съпоставки със старите песни... Някак аз търся тая песен, дето да ми изниква веднага, щом говорим за последното десетилетие при Деса... Може би в "В друг живот". "Не го прави" беше интересна, включително като клип - очаквано и добре прието завръщане направи, но голямата грешка е, че в най-силните си години се махна от Пайнер - пропусна едни 10 г., в които имаше турнета, можеше да си налага хитачките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ти с твоите 300 пъти слушания на албума на The weeknd не си фактор в чалгата!!!

300 часа, коте.. ЧАСА, а пътите са много повече. Точно пък съм фактор, защото думите са ми безпристрастни, разбираш ли ме?

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо и Преслава е забила в някакви еднообразия. Тия песни "Беден в сърцето, "Обратно в играта"... нещооо... не знам, еднаквеят ми, нещо все да ги смачка тия мъже ли. По-миналата година добре тръгна с "Да гори в любов", ама излезе еднодневка тая песен. Като цяло е имало и доста флопове с песни като "Няма да ти пиша", "Пада звезда", "Чуплива и влюбена". На мен лично любимият ми неин проек от последните е "Не се изтриваш" - заедно с клипа, а отпреди това - "На тебе не отказвам".

Време е за парче в стил Водката, малко драматизъм така. Или "Силните мъже", "Не съм ангел". Отиват ѝ такива неща. Докарва като и като емоция. Веднага ще се възприеме. Но може би не е на тази вълна.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре сега. Пепа мумията се е отдала на това което най и отива - да рекламира памперси и Савекс в инстаграм. Оставете я на мира, нека се занимава с това, което явно и харесва, още повече и се отдава много повече от жалките опите да пробива в поп-фолка. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Нещо и Преслава е забила в някакви еднообразия. Тия песни "Беден в сърцето, "Обратно в играта"... нещооо... не знам, еднаквеят ми, нещо все да ги смачка тия мъже ли. По-миналата година добре тръгна с "Да гори в любов", ама излезе еднодневка тая песен. Като цяло е имало и доста флопове с песни като "Няма да ти пиша", "Пада звезда", "Чуплива и влюбена". На мен лично любимият ми неин проек от последните е "Не се изтриваш" - заедно с клипа, а отпреди това - "На тебе не отказвам".

Време е за парче в стил Водката, малко драматизъм така. Или "Силните мъже", "Не съм ангел". Отиват ѝ такива неща. Докарва като и като емоция. Веднага ще се възприеме. Но може би не е на тази вълна.

"Да гори в любов" не е еднодневка, макар и на две години, още си се приема супер по участия. На мен лично ми е много любима.

"Няма да ти пиша" не е флоп, просто беше в дълга серия на ниско ниво (почнала след парчето "Пиши го неуспешно", внимавайте какво говорите ;) ) 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

"Да гори в любов" не е еднодневка, макар и на две години, още си се приема супер по участия. На мен лично ми е много любима.

"Няма да ти пиша" не е флоп, просто беше в дълга серия на ниско ниво (почнала след парчето "Пиши го неуспешно", внимавайте какво говорите ;) ) 

По участията й може, говоря като цяло - бързо изветряват тия песни. Гръмват бързо, хващат те, после нищо...

"Няма да ти пиша" имам предвид като прием в Арена, бях там и нямаше много покритие с истерията в нета.

Като каза "Пиши го неуспешно" - май кавър беше, ама мноооого хубава песен. Като реши, може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Пробвала или преговаряла?

Нали е коментирано че с песента "Диамант" е трябвало да дебютира в компанията на Оцко, а тя в същото време с нея е "кандидатствала" за позиция в Пайнер и накрая и двете фирми й отказват. 😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...