Jump to content



Online: Галена - 100 живота


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Starboy каза:

Има един кадър, който ми напомни не на кой да е, а именно на ....

1-vert.jpg.bea08ef18ddc2689c41b2fc73f600bdb.jpg

Освен как са ги снимали отгоре и как са кърстосали баджаци сходно, нищо общо няма. Такива в кадри в клипове от произволна точка на света с лопата да ринеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Няма и следа от различната и новаторка Галена. Ясно е, че ще е хит, но звучи като сигурно 10 песни. И текста едни клишета - сто сто пил бил изневерил :D И клипът не е нищо особено

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен тази песен ми е на ниво „Мина ми“. Клипа е супер, очаквано от Галена. От текста от това „изневерил-пил“ ми се повръща, другото е ок и има готини мостове текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избухна както само тя си знае, истинска кралица, великолепна песен, добро видео и интересно заснемане, Иво е супер готиния, партиите преди припева и преди последния припев накрая особено толкова зарибяващи, ух, направо ще си скъсам ризата. Това чаках от Галя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен. И от песента, и от клипа.

Не знам какви са тия уж прилики с други клипове, които виждате. Ако е взаимствала от някъде, то навярно е от сериала Why Women Kill, но само като вдъхновение за усещането във видеото. Не би се излагала с нещо 1:1, за разлика от други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предните коментари виждам, че всеки открива прилика с  друг клип. Аз пък на кадрите с колата, където се сменят ми приличат на кадрите в това видео - самият ефект.

 

Иначе ми харесват и видеото, и песента, едва ли ще я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми много, но няма как да не изтъкна факта, че като излезе Изтрезняваш ли, всички Галенови се ОТВРАТИХА от песента и казваха: "Пресови, до кога ще слушате песни за алкохол и изневери?":)))))))

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Харесва ми много, но няма как да не изтъкна факта, че като излезе Изтрезняваш ли, всички Галенови се ОТВРАТИХА от песента и казваха: "Пресови, до кога ще слушате песни за алкохол и изневери?":)))))))

Ааа спокойно, в новата и песен е пак същото :laughing: Тренда е такъв, това е :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся изгледах и клипа, един път е, настръхнах направо, напомни ми на шизофренната енергия от Мразя да те обичам🥰 Евала бе шмъркаджийке!!! @Galena

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязал съм,че винаги когато чалгарка си хвали проекта,накрая се оказва шит. Клипът е добър и до там.Песента е блудкава и посредствена.След толкова чакане да се представи това.. жалко,може би очакванията наистина са вече големи и за това разочарованието е по-голямо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би, защото настроението ми е такова и от раз ми стана и на мен скъпа тази песен! На мен също ми е точно тип "Видимо изневерил" на Цветелина Янева, която просто обожавам!!! Има някаква прилика с нея, като музика и текст, но това честно казано не ме разочарова, защото такъв тип песен ми се слушаше от Галя. Видеото е просто прекрасно, защото е в унисон с песента, Иво и на мен ми допада. Много добър актьор, тук вече ме изненада приятно с избора! Имам доста любими сцени, като тази която му размаза тортата в муцуната, пресъздава емоция и за зрителя.... и имам много любими моменти. За момента, за 2020 - това се превръща в любимата ми песен и клип. Поздравления! Нямам забележка! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мачка, рекламирайки през целия клип Самсунг, но в последните мигове си казва думата с десетките отхапани ябъки, ЕВАЛА!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа, приятна и леснозапеваема песничка с брутален клип. 

Не знам вие какво сте очаквали от Ганев, че се разочаровате толкова. Още преди премиерата се знаеше, че песента е Ганевска. Отдавна се изчерпа подобно на Оцко преди 4-5 години, което е напълно нормално, защото всички се хванаха за него като удавник за сламка в последно време. 

Радвам се, че Галена е нацелила златната среда и песента е едновременно динамична и лирична. Текстът можеше да е малко по-различен и разчупен, защото той ми идва прекалено комерсиален, но не е като да е поредния просташки текст на Петя Радева. 

Това "сто, сто, сто живота" се набива много в главата. "още малко, малко още.." също. Има потенциал за хит. Лично аз съм доволен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заложила е на сигурно, песента на мен пък ми напомни на “Кой” с тази повтаряемост на “Сто, сто” и самата мелодия. Това си е песен правена по калъп да е хит, какъвто ще бъде, защото само след едно слушане в главата ти се набива припева. Нито е искала новаторство, нито е претендирала за за такова. Каза ви, че това е в топ 5 на нейните песни и с времето сами ще се уверите, че ще е такава. Просто знам какво харесва българина, и това определено не е “МамаУраган” или “TheBoss”. Клипа както винаги сме свикнали да виждаме при Галена -  брутален! Гледаш с интерес и се кефиш. 
Като цяло песента е нещо, което бих очаквал Преслава да изпее, но те сега са еднакви, така че няма проблем. Целувки! 

D47E102E-F948-41E6-A2A0-897522E66F30.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абстрахирайте се от това “Топ 5” и ще ви хареса супер много!

Лично и аз в първите няколко слушания си казах “Това абсурд да е в топ 5 на Галена”, но сега не я спирам. Клипът е интересен, не е имиджов и не се набляга на скъпи визии като в някои от предните. Жалко, че в дискотека скоро няма да я чуя, но съм сигурен, че когато ги отворят, песента ще се пее от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър и достоен проект за всяко топ име. От Галена обаче винаги се очаква нещо свръх добро. Добра песен, хубав текст, жесток клип, актьорска игра на високо ниво.. Но нещо ми липсва. Може би самата музика можеше да е по-ударна. Някои фрази можеше да ги засили с повече емоция. Иначе веднага се набива в главата. Хит ще е, но ми е малко постна като музика. Да спрат вече да изцеждат Ганев. Особено Галена, която може да си позволи да прави песни от чужди композитори. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...